Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Konkurs GLP Cannabis Cup na rok 2014 ...

TEMAT: [MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack (CC GLP 2014)

[MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack 9 lata 7 miesiąc temu #11

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

telenowela z zwrotami akcji, dopiero co liścienie wyskoczyły a tu taki scenariusz :lol:
Na przyklejoną skorupkę polecam porządnie zwilżyć nawilżaczem i po kilku minutach delikatnie zdjąć paluchami, masz małą wilgotność w boxie? Można też popsikać i nałożyć przeźroczysty kubeczek i tez będzie SI ;)

nie bierz do bańki wszystkie przeżyją :ganja:
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jacek

 
 
 

[MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack 9 lata 6 miesiąc temu #12

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Klepnix napisał:
Jacek na fim to trochę za wcześnie :D
a tym wypadkiem sie nie przejmuj nie raz tak miałem jak wysadzałem planty na outdoor , tu sie wyjebało, tam nie chcąco nadepnąłem na planta tu się bryła korzeniowa rospadła, szybko do ziemi I nic nie zdechło ;)

Hehehe, nie planowałem fim na tym etapie, ale jakoś wyszło.
Dziś zajrzałem na szybko do boksa i panny jeszcze żyją a Skunk zaczyna puszczać listki - te drugie. Wygląda na to, że razem z łupinką oderwałem te pierwsze liście, które nie mają żadnych kształtów a te drugie się uchowały i zaczynają powolutku rosnąć. Aby nie zapeszać więcej nie będę klepał tylko cierpliwie poczekam. Nawilżacz rozkręciłem i mają mocno tropikalne warunki. Przy kolejnym podlaniu kapnę trochę Root-Complex.

Dzięki za słowa otuchy... :stoned:

SkyneT 2.0 napisał:
Ciekawe ile zuzyjesz energi, ciekawa sprawa.

Podgladamy :)

Też się zastanawiam ile żużyję prądu stąd ten dodatkowy eksperyment. Podlicznik podłączyłem pod całą instalację zatem wynik będzie w pełni wiarygodny uwzględniający oprócz samego balastu wszystkie wentylatory czy nawilżacz. B)

Koza napisał:
telenowela z zwrotami akcji, dopiero co liścienie wyskoczyły a tu taki scenariusz :lol:
Na przyklejoną skorupkę polecam porządnie zwilżyć nawilżaczem i po kilku minutach delikatnie zdjąć paluchami, masz małą wilgotność w boxie? Można też popsikać i nałożyć przeźroczysty kubeczek i tez będzie SI ;)

nie bierz do bańki wszystkie przeżyją :ganja:

Staram się dbać o wysoki poziom przedstawienia hehehe - szkoda tylko, że kosztem własnego zdrowia, bo wczoraj mało zawału nie dostałem :D Dzięki za info dot. zdejmowania skorupki. Zapamiętam i gdy zajdzie taka potrzeby (oby jak najrzadziej) to spróbuję tej metody. :smoke:

Pozdro dla wszystkich!
DrJ :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: AS

[MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack 9 lata 6 miesiąc temu #13

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

cześć :rasta:


miałem ostatnio dwa razy taka samą "przygodę" z nieodpadającą skorupka,gdzie w jednym przypadku został jeden listek,a w drugim sama łodyżka :blink:
jedna urosła normalnie,a druga,którą mam teraz w boxie zmieniła się w mutanta z podwójna zrośniętą łodygą :stoned:



fajny projekcik :rasta:


powodzenia :peace: :joint:
Smoke More Weed
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jacek

 

[MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack 9 lata 6 miesiąc temu #14

  • Orzech
  • Orzech Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • canabinabani
  • Posty: 690
  • Zebranych lumenów: 1105
  •  

  •  

mam nadzieje,że robisz z tym już porządek! :D

nadpis?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jacek

[MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack 9 lata 6 miesiąc temu #15

  • Jordan Belfort
  • Jordan Belfort Avatar
Na te skorupki jest niezawodny sposob, ktory sobie mozesz zapamitac na przyszlosc. Wystarczy na kilka godzin przykryc siewke kawalkiem zzmoczonego papieru toaletowego, skorupka mieknie i sama schodzi lub lekko wystarczy jej pomoc. Sprawdzone. :rasta: Powodzenia dalej :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack 9 lata 6 miesiąc temu #16

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Jordan Belfort napisał:
Na te skorupki jest niezawodny sposob, ktory sobie mozesz zapamitac na przyszlosc. Wystarczy na kilka godzin przykryc siewke kawalkiem zzmoczonego papieru toaletowego, skorupka mieknie i sama schodzi lub lekko wystarczy jej pomoc. Sprawdzone. :rasta: Powodzenia dalej :)

Ja zawsze pomagam bo mnie to wkurwia :D
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jacek, KLICZKO

dzień 9 9 lata 6 miesiąc temu #17

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Witam, witam... :smoke:

na początku dziękuję za dobre słowo i podpowiedzi co do przyklejonych skorupek.
Potestuję - choć wolę opcję, że wszystko przebiega prawidłowo. :D

Zaczynamy od przypadku ze skorupką - Super Skunk.

Coś tam rośnie, ale dupy nie urywa. Na pewno przelałem go ostatnio, bo mi się waga zaje*** rozkalibrowała :blink: i jak się zorientowałem to i WWxBJ też przelałem. Dziś obie nie dostały nic do picia.

WWxBJ - nie dość, że mocno była przelana to wydaje mi się, że idzie jej mocno w korzeń ... :woohoo:

Przypomina mi to małą palmę. :lol:

Następny w kolejce to Jacek#2.

Coś go boli na liściach, ale co....


Nie panikuję, bo ogólnie rośnie zdrowo...

A-Kaczka B)

Bardzo mi się podoba - mam nadzieję, że będzie miała podobny wigor jak poprzedniczka, której sionko wysadziłem w zeszłym roku. Z automata wyszło mi ponad 50g

Jacek#1

Jak dla mnie poezja - na chwilę obecną jest największy ze wszystkich ...

zbiorowe na koniec.

Słowo na weekend:
dotychczas podlałem 2 razy. Za każdym razem poleciał Root Complex. Dziś podczas podlania dodałem ciutkę bio-grow.
Jak wspomniałem wcześniej - pożywkę otrzymały tylko 3 panny, bo WWxBJ oraz SS najwolniej rosną oraz piją od momentu przelania. Przyda im się mała głodówka.
Odległość lampy od szczytów wynosi średnio 15cm.
Wilgotność na poziomie: 60-70%. temperatura: dzień: 25-28 stopni, noc: poniżej 19tu.


Dzięki za odwiedziny. Kolejny UP'ek z zaskoczenia - nie wcześniej niż za tydzień.

Pozdro!
DrJ :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

dzień 9 9 lata 6 miesiąc temu #18

  • maladama
  • maladama Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 578
  • Zebranych lumenów: 1042
  •  

  •  

Mh zarowka caly czas?? Nisko strasznie ja masz.
Boże, użycz mi pogody ducha....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jacek

[MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack 9 lata 6 miesiąc temu #19

  • pytek
  • pytek Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 9
  • Zebranych lumenów: 1
Maleństwa ... ale ladne i zdrowe :stoned:
Ważne, ze to co robimy nas cieszy i mamy z tego satysfakcje. :bongo:

Pozdrówki
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jacek

dzień 16 - przesiadka do Pendolino... 9 lata 6 miesiąc temu #20

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Witajcie,
up jest niespodziewany, bo przesadzanie wstępnie zaplanowałem na sobotę, ale dopiero dziś skumałem, że jutro, w sobotę:] jest dzień wszystkich świętych. Kupiłem niedawno w kwiaciarni keramzyt. Zapłaciłem jak za zboże i do tego patrzcie jaka ch***nia. :angry: W doniczka Helcules wszystkie wyleciałyby mi dołem. :huh:

Problem musiałem jakoś rozwiązać, bo jak dla mnie dobry drenaż to podstawa. Długo nie zastanawiając się oglądając po okolicy znalazłem siatkę do klejenia styropianu. Powycinałem odpowiednie paski i stworzyłem oto takie cuda. :smoke:

Doniczka podwójnie wentylowana. :D Zupełnie nie wiem co to jest, ale dalej brnę w temat. :D

Po uzupełnieniu ziemią okazało się, że każda w donic straciła ok 20-25% pierwotnej wagi. No cóż - z 9.5l zrobiła się 7-litrowa. a z tych jeszcze mniejszych to wolę nie liczyć. :blink: Ciekaw jestem co z tego wyniknie. Wiem, że mogłem położyć siatkę wyłącznie na spód, ale coś mnie podchwyciło, by spróbować czego nowego. Obecnie jest już po całym zabiegu przesadzania i nawet gdybym chciał to nie jestem w stanie przesadzić z obecnego stanu na stan bez siatki - czyli brniemy w ...
AK 47

Super Skunk

Jack Herer #1

Jack Herer #2


4 panny z doniczek podlałem dziś 2 litrami mocno napowietrzonej kranówki z 4ml bio-grow. WWxBJ (w samym środku) musi zaczekać...

maladama napisał:
Mh zarowka caly czas?? Nisko strasznie ja masz.
Cześć Mała,
jutro postaram się coś wykombinować, by podnieść je jeszcze z 10cm bliżej MH. Lumenów nigdy nie za wiele... B)

Spokojnych życzę...
DrJ :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Leo Messi, Wesołych Świąt

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany