Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Konkurs GLP Cannabis Cup na rok 2014 ...

TEMAT: [MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack (CC GLP 2014)

[MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack 9 lata 6 miesiąc temu #1

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Dobry wieczór wszystkim, których nie interesuje Polska reprezentacja piłki nożnej.
Niech się dzieje wola boska - ja tam wolę samemu pograć w piłkę niż ślęczeć nie wiadomo ile przed TV. :stoned:
Pora na nową fotorelację w starym, poczciwym, sprawdzonym boksie - do niedawna balkon-boksie. Dla niewtajemniczonych został on zbudowany na bazie PRL'owskiej skrzyni na pościel :rasta:
Jego powierzchnia uprawowa to 0,25m2 a od środka został pomalowany białą farbą.
Wentylacja: 2x140mm (out) + 2x92mm(in)
Zasilanie: 250W - Lumatek
Weg: MH 250W Phytolite
FLO: HPS 250 W Lumatek

W tym growlogu skupimy uwagę na takich odmianach jak:
1) Jack Herer (2 sztuki) - Royal Queen Seeds - od samego początku marzyłem o tejże odmianie, ale miałem obawy, że jej nie zmieszczę w boksie. Po relacji Warriora doszedłem do wniosku, że jednak można. A patrząc na obecną walkę z wysokością w swoim mikroboksie z WWxCh jestem zupełnie dobrej nadziei. :smoke:
2) Super Skunk - Sensi Seeds - padło na skuna, bo dawno nie paliłem. Oj b.dawno. Już nawet nie pamiętam kiedy to było...
3) AK47 - Holenderski Skun - miałem już tą odmianę i byłem z niej b.zadowolony.
4) White Widow x Black Jack - od Golasa - raz jeszcze dzięki za sionka. WWxBJ od razu wylądował w docelowej 2l butelce. Taka zapchaj-dziura w moim boksie, bo szkoda mi miejsca na puste przebiegi ...

Ziemia: Compo Sana z nawilżaczem i perlitem. Od siebie dosypałem jeszcze trochę perlitu, bo jakoś mało mi się go wydawało. Byłem po sionka w grołszopie i zapomniałem o ziemi - ja pier*** q*** mać jak mogłem :blink:
Trening: lst/hst/topping/ - fim nie przewiduję, bo próbowałem kilkukrotnie i jakoś dupy nie urywa. Po toppingu widzę efekty gołym okiem a po fim'ie to mogę długo polemizować czy to coś dało.
Fotoperiod: - jeszcze nie wiem. Jeszcze nigdy nie próbowałem 12/1 więc może tym razem.
Co do odżywek to jeszcze nie wiem co poleci. Obecnie wszystko mi się kończy i muszę coś kupić. Zastanawiam się nad bio-zestawem od Plagronu, ale ostatecznej decyzji jeszcze nie podjąłem. Zapewne będzie to sponton...

Pestki w wodzie wylądowały 10 października. Super Skunk pękł mi już w wodzie co mnie b.zdziwiło, bo pierwszy raz widziałem takie cudo. :D Po całonocnym moczeniu wylądowały na wacikach, a po kolejnych 24h pękły wszystkie prócz jednego Jacka. :ohmy: Wszystkie (wraz z Jackiem bez kiełka) wylądowały w prowizorycznych kubeczkach po przeróżnych napojach/jogurtach itp.
Obecnie łeb pokazały - Super Skunk:

oraz AK47:

Reszta się jeszcze zastanawia B)

P.S. Trochę spie*** podczas sadzenia, bo za mocno, zbyt energicznie podlałem po wysadzeniu do ziemi. :huh: Jakoś tak mi się chulpnęło butelką Cisowianki, że Super Skunk wypłynął mi na powierzchnię. Dobrze, że go zauważyłem i ponownie wkopałem w ziemię. Jak widać temu osobnikowi akurat nic się nie stało, ale z lekka panikuję jeśli chodzi o Jacki, które łbów nadal nie pokazały a nie ukrywam, że na nich mi najbardziej zależy. No cóż, gdy się człowiek śpieszy ...

Pozdrawiam wszystkich, którzy tu zaglądną i do następnego/niespodziewanego UP'a
DrJ :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

[MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack 9 lata 6 miesiąc temu #2

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

Joł Jacek.
Ciekawe odmianki ;)
Życzę powodzenia przy nowym projekcie :mrgreen:
Oczywiście będę podglądać.
pozdor i do przodu :smoke:
Ostatnio zmieniany: 9 lata 6 miesiąc temu przez DIESEL.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jacek

[MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack 9 lata 6 miesiąc temu #3

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Dobre oklepane odmianki więc i ja popatrzę na Twoje akrobacje bo jak wszystko wylezie (czego Ci życzę) to będzie gęstwina nie z tej ziemi ;)
Co do kiełka w wodzie to Warr'owe, świeże pechy zawsze mi kiełkują już w kieliszku po kilkunastu godzinach wiec widać że Sensi robi od ciula pestek i dobrze schodzą ;)
Pozdrawiam i zasiadam na widowni

Yo!
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jacek

 

Kolejne narodziny... 9 lata 6 miesiąc temu #4

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

DIESEL napisał:
Joł Jacek.
Ciekawe odmianki ;)
Życzę powodzenia przy nowym projekcie :mrgreen:
Oczywiście będę podglądać.
pozdor i do przodu :smoke:

Yo Diesel! Fajnie, że wpadłeś. Dziękuję za dobre słowo, przyda się na pewno. Siadaj wygodnie... :smoke:
Koza napisał:
Dobre oklepane odmianki więc i ja popatrzę na Twoje akrobacje bo jak wszystko wylezie (czego Ci życzę) to będzie gęstwina nie z tej ziemi ;)
Co do kiełka w wodzie to Warr'owe, świeże pechy zawsze mi kiełkują już w kieliszku po kilkunastu godzinach wiec widać że Sensi robi od ciula pestek i dobrze schodzą ;)
Pozdrawiam i zasiadam na widowni

Yo!

No Kozik, prawie już wszystko wylazło a mianowicie dzisiaj łeb pokazała panna WWxBJ - oto ona:


oraz długo oczekiwany Jacuś - udało mi się uchwycić te pierwsze chwile... :cheer:



Pozostał jeszcze jeden Jacek, który jak wcześniej napisałem nie wykiełkował ale w ziemi wylądował. Mam nadzieję, że nabiera spokojnie mocy, by jutro z rana miło mnie zaskoczyć. :) Lada moment wszystkie panny trafią pod MH - tylko muszę jeszcze boksa wtargać w odpowiednie miejsce a że waży od cholery to potrzeba mi kogoś mocnego do pomocy.

Dzięki za odwiedziny - do usłyszenia niebawem...
DrJ :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Koza, JIM, Szatyn, Prosty człek, hemingway

[MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack 9 lata 6 miesiąc temu #5

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

HI JACK !



Zmieściłem się jeszcze do pierwszego rzędu ;)

No powo koleżko :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jacek

[MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack 9 lata 6 miesiąc temu #6

  • Szatyn
  • Szatyn Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • Posty: 1145
  • Zebranych lumenów: 2861
  •  

  •  

Noo Jacku zasiadam i bede spoglądał na twoje poczynania, oby projekt przyniósł dużo radości i satysfakcji. Jedno mnie tylko zastanawia, to jest projekt pełnosezonowy czy automatyczny??

Podzro ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jacek

[MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack 9 lata 6 miesiąc temu #7

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

To i ja się przysiadam i kibicuję ... :rasta:

Trzymam za projekt kciuki Jacku !!! ;)

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jacek

Nieszczęścia chodzą parami... 9 lata 6 miesiąc temu #8

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

...może na początek zacznę od czegoś bardziej pozytywnego. :smoke:
Już wczoraj wieczorem zauważyłem, że drugi Jacek zaczyna się przebijać przez ziemię.
Wiedziałem, że z rana ujrzę miły widok i ujrzałem:


Patrząc na pozostałą czwórkę zwróciłem uwagę na Skunka. :huh:
Jakoś nie był w stanie pozbyć się łupinki po pestce. :dry:

Miałem już podobny przypadek, ale wówczas część łupinki przylepiła się do pierwotnego listka i nie ingerowałem.
Po jakimś czasie sama odpadła. Tu jednak wyglądało to zupełnie inaczej, bo liście zupełnie nie były w stanie przebić
się przez twardą skorupkę a sama łodyga z dnia na dzień stawała się coraz dłuższa.

Zaopatrzyłem się w odpowiednie narzędzie chirurgiczne i przystąpiłem do zabiegu. :D

Niestety łupina bardzo mocno przylegała do liści i nie dało rady jej delikatnie usunąć.
Po kilku próbach odpadła cała łupina wraz z dużą częścią liści. :woohoo:


Wygląda to fatalnie i nie wiem co z tego wyniknie. Nie mniej walczę i czekam na dalszy rozwój sytuacji. :S

Po wykluciu 5 panny postanowiłem odpalić boksa. Poczyściłem go co nieco, wszystko sobie poustawiałem
i chciałem odpalić. Jednak po podłączeniu przedłużacza nie zapalała mi się lampa. Nawilżacz oraz wentylator
hulał w najlepsze a lampa ani rusz. Sprawdzałem ją wcześniej podłączając bezpośrednio do gniazdka i wszystko
było cacy. Po podłączeniu przez programator balast nie reagował.
Zacząłem kombinować przy gniazdku, ale miałem mało miejsca - zatem odsunąłem załadowany boks.
W pewnym momencie coś przeskoczyło w zamontowanym pod nim kółeczki i wszystko mi się wyjebało na zewnątrz. :( :(

Dramat i to do sześcianu. :angry: Z wrażenia i podniesionego ciśnienia aż mnie głowa rozbolała. :angry:
Jak ochłonąłem zauważyłem, że najmniej dostało się WWxBJ - tylko ciut się ziemia obruszyła - więc spoko.
Jacek #2 też był w całkiem dobrym stanie. Pokiereszowany chwilę wcześniej Skunk wyleciał w całości na dywan a Jacek i Akacz zupełnie zniknęły pod kupą ziemi. Masakra. Pozbierałem jakoś ten burdel i ponownie wsadziłem do boksa. Teraz czekam na rozwój wydarzeń. Jak na moje oko najbardziej ucierpiał Akacz, który obecnie jest przyklejony praktycznie do ścianek opakowania po jogurcie, bo nie chciałem go za bardzo przesadzać, by niczego nie uszkodzić.

Po całej operacji podłączyłem własnej produkcji podlicznik, bo chcę tym razem dokładnie sprawdzić jaki jest koszt całkowity zużytej energii elektrycznej na cały grow.

A tak wyglądają po całej dzisiejszej akcji.

To tyle z pola bitwy - jak narazie nie kończą się przygody podczas moich jesiennych indorów.
Panna z WhiteBoxa ledwo się mieści i muszę ją wyginać we wszystkie strony to teraz taka awaria...

Pozdro !
DrJ :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: SkyneT 2.0, Koza, JIM, AS

[MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack 9 lata 6 miesiąc temu #9

  • Klepnix
  • Klepnix Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • .
  • Posty: 2002
  • Zebranych lumenów: 4582
  •  

  •  

Jacek na fim to trochę za wcześnie :D
a tym wypadkiem sie nie przejmuj nie raz tak miałem jak wysadzałem planty na outdoor , tu sie wyjebało, tam nie chcąco nadepnąłem na planta tu się bryła korzeniowa rospadła, szybko do ziemi I nic nie zdechło ;)
.....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: JIM, Jacek

[MH/HPS 250W] [0,25m2] Jack Herer, Super Skunk, AK47 oraz WhiteWidow x BlackJack 9 lata 6 miesiąc temu #10

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

Ciekawe ile zuzyjesz energi, ciekawa sprawa.

Podgladamy :)
Niepalący :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jacek

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany