Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Przypały w UK

Przypały w UK 10 lata 2 miesiąc temu #1

  • Wesołych Świąt
  • Wesołych Świąt Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Narodzie...! otwórz oczy!!
  • Posty: 166
  • Zebranych lumenów: 310
  •  

  •  

Siema,
zakładam ten temat aby inni użytkownicy forum mogli podzielić się doświadczeniami z wymiarem sprawiedliwości na wyspach..
(wszelkiego rodzaju, jazda "po piwku", przypał na fazie itd.itp.)
Jak wiadomo na wyspach prawo jest dość liberalne wiec dobrze wiedzieć ile je można nagiąć nie?


Ja osobiście nie miałem przypału konopnego ale "ciachli" mnie paru browarach oczywiście narajanego, w aucie bez ubezpieczenia.
"Dmuchałem w balonik" i mimo iż alkomat wykazał pare setnych promila bodajże 0,7 puścili mnie wolno zabierając auto (wiadomo bez insuransu masz tu przejebane, auto nie bylo moje ;D) mimo iż mineło już ok 5 lat o akcji nie dostałem żadnego mandatu itd itp.(może to kwestia czasu..)
Wiem, nie jest to jakiś mega przypał czy cuś ale niech potomni wiedzą ze na wyspach możesz spokojnie walnąć 3 piwka i wracać do domu..wiadomo zależy jeszcze od organizmu ale tak plus minus wiemy..
Czekam na dalsze akcje

Pozdro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Przypały w UK 10 lata 2 miesiąc temu #2

  • bart20
  • bart20 Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 107
  • Zebranych lumenów: 251
  •  

  •  

Ja raz po pielegnacji dziewczynek gdzie bylo juz pozne flo i nieuzywalem rekawiczek wyszedlem z domu z wieksza iloscia gotowki w koperci szedlem na spotkanie z wlascicielem domu i chcialem mu zaplacic za miech 1500 f i na stacji metra psiarnia z psami strasznie sie uczepil pies do moich rekawiczek odrazu przeszukanie etc. i poszlo o to ze palilem 2 tygodnie temu a niepralem rekawiczek. Nic nieznaliezli bo ja niepale i nic sie niestalo pytanie tylko czy pale powiedzialem ze tak pytali sie kiedy mowie ze 2 tygodnie temu i zaczelis sie smiac ze nieupralem rekawiczek dlatego tak pies wariowal.
Dotychczasowe Odmiany:
-Amnesia haze RQ
-Jack Herer GH
-Sour Diesel Buldog
-Mango
-Kush Burmese
-Critical HOG TH Seeds
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez bart20.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Wesołych Świąt

Przypały w UK 10 lata 2 miesiąc temu #3

  • Wesołych Świąt
  • Wesołych Świąt Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Narodzie...! otwórz oczy!!
  • Posty: 166
  • Zebranych lumenów: 310
  •  

  •  

bart20 napisał:
Ja raz po pielegnacji dziewczynek gdzie bylo juz pozne flo i nieuzywalem rekawiczek wyszedlem z domu z wieksza iloscia gotowki w koperci szedlem na spotkanie z wlascicielem domu i chcialem mu zaplacic za miech 1500 f i na stacji metra psiarnia z psami strasznie sie uczepil pies do moich rekawiczek odrazu przeszukanie etc. i poszlo o to ze palilem 2 tygodnie temu a niepralem rekawiczek.

O to chodziło..przeszukanie powiadasz..znależli coś jesli tak to co zrobili?Na jakiej podtsawie przeszukanie? Nie podobałeś się zwierzęciu..?nie przypuszczałem że w tym kraju coś takie jest możliwe..
starajmy sie byc dokładni w opisywaniu...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Przypały w UK 10 lata 2 miesiąc temu #4

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

U mnie we centrum stoi sobie angol i palil splifa pod wilko i przeszli obok niego tylko sie spojrzeli.
Ale swzedl gansta czarnuch i tez palil no to wzieli za raczke powachali i zatrzymali. Pewnie cannabis warning dostal.
Nie wiem nie widzialem nie stalem.

Jak mi sie sprzeglo spalilo na trasie a w bagazniku pudlo klonow smierdzacych.
Ochocza 3 strozow prawa pomagala mi zepchnac samochod na pobocze czujac zapach zielska na przemian ze spalonym sprzeglem zapytali sie tylko czy jestem lokalny ja nie powiedzialem z kad 150 mil dalej, acha usmiechneli sie zapytali czy dam sobie rade i pojechali :D
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Wesołych Świąt

Przypały w UK 10 lata 2 miesiąc temu #5

  • bart20
  • bart20 Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 107
  • Zebranych lumenów: 251
  •  

  •  

Kowalsky napisał:
U mnie we centrum stoi sobie angol i palil splifa pod wilko i przeszli obok niego tylko sie spojrzeli.
Ale swzedl gansta czarnuch i tez palil no to wzieli za raczke powachali i zatrzymali. Pewnie cannabis warning dostal.
Nie wiem nie widzialem nie stalem.

Jak mi sie sprzeglo spalilo na trasie a w bagazniku pudlo klonow smierdzacych.
Ochocza 3 strozow prawa pomagala mi zepchnac samochod na pobocze czujac zapach zielska na przemian ze spalonym sprzeglem zapytali sie tylko czy jestem lokalny ja nie powiedzialem z kad 150 mil dalej, acha usmiechneli sie zapytali czy dam sobie rade i pojechali :D


Niezatrzymali ciebie bo jestes Gangstastyle.
Dotychczasowe Odmiany:
-Amnesia haze RQ
-Jack Herer GH
-Sour Diesel Buldog
-Mango
-Kush Burmese
-Critical HOG TH Seeds
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Przypały w UK 10 lata 2 miesiąc temu #6

  • Anaconda
  • Anaconda Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Cannabis Adventures
  • Posty: 1929
  • Zebranych lumenów: 5223
  •  

  •  

Kowalsky napisał:
U mnie we centrum stoi sobie angol i palil splifa pod wilko i przeszli obok niego tylko sie spojrzeli.
Ale swzedl gansta czarnuch i tez palil no to wzieli za raczke powachali i zatrzymali. Pewnie cannabis warning dostal.


Nie wiem nie widzialem nie stalem.

Jak mi sie sprzeglo spalilo na trasie a w bagazniku pudlo klonow smierdzacych.
Ochocza 3 strozow prawa pomagala mi zepchnac samochod na pobocze czujac zapach zielska na przemian ze spalonym sprzeglem zapytali sie tylko czy jestem lokalny ja nie powiedzialem z kad 150 mil dalej, acha usmiechneli sie zapytali czy dam sobie rade i pojechali :D


Smieszy mnie to Kowal do tej pory.Miales fuksa i ja przeczucie.

Gdzies ktos pisal ze mundurowi szukali kumpla kumpla za nie placenie alimentow.Znalezli go u znajomego.Wbili sie na chate i zaczeli sprawdzac pokoje.W jednym z pokoi kolega mial namiocik 1.44 m2.Gliniarz otworzyl zasmial sie i powiedzial ze i tak to wkrutce zlegalizuja.Zamknol namiot i wyszedl z poszukiwanym a o namiocie nie wspomnial hyhy.

Ps.Tak to slyszalem ale prawdy nie potwierdze.

Druga sytuacja

Palimy przed chata znajomego growera.Z naprzeciwka wychodzi nasz kolega tez grower :).Pytamy go co tam a on ze idzie po piwko do sklepu.W miedzyczasie przyjezdza woz strazacki i dobija sie mu do klatki.Zobaczyli ze okno jest otwarte.Przystawili drabine i zalukali przez okno.Na jego niefart stal tam box 1.44m2 z 7 plantami.Wezwali gliny oczywiscie
Zabrali go na mendy z calym sprzetem i plantami.Dostal cannabis worning,130 funciakow grzywny i oczywiscie na chate.Do tej pory z tego sie smiejemy
Podobno walnela rurka od wody i zalewala sasiada ktory zadzwonil do strazakow.
Ps.Mial niefart ale coz
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez Anaconda.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Przypały w UK 10 lata 2 miesiąc temu #7

  • bart20
  • bart20 Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 107
  • Zebranych lumenów: 251
  •  

  •  

Nowy ciekawey dokument troche chore to co jest nagrane ale sa takie przypadki spotkla sie ktos z takimi grupami przestepczymi?


Dotychczasowe Odmiany:
-Amnesia haze RQ
-Jack Herer GH
-Sour Diesel Buldog
-Mango
-Kush Burmese
-Critical HOG TH Seeds
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany