Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

Ankieta: ile to było lat ?

rok i mniej 9 15.8%
10 i więcej lat 15 26.3%
2 lata 4 7%
3 lata 6 10.5%
4 lata 4 7%
5 lat 2 3.5%
6 lat 9 15.8%
7 lat 2 3.5%
8 lat 2 3.5%
9 lat 4 7%
Łącznie oddanych głosów: 57 See more
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wziąć udział w tej ankiecie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Jak długo kosztowałeś palenia z ulicy zanim zacząłeś sadzić własne krzaczki?

Jak długo kosztowałeś palenia z ulicy zanim zacząłeś sadzić własne krzaczki? 9 lata 1 miesiąc temu #11

  • Muck Sticky
  • Muck Sticky Avatar
4 lata ale to juz bylo... i
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Jak długo kosztowałeś palenia z ulicy zanim zacząłeś sadzić własne krzaczki? 9 lata 1 miesiąc temu #12

  • Turbokolor
  • Turbokolor Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Rook gras stres
  • Posty: 22
  • Zebranych lumenów: 58
Ja chyba jestem osobą, która jako jedna z niewielu na początku posadziła, a dopiero później zaczęła palić :D Cierpię na ostre zaburzenia układu pokarmowego i wydalniczego i stosowane przeze mnie leki nie dawały większych rezultatów, a może wcale nie dawały... mniejsza z tym :) Dochodząc do sedna to palenie z ulicy zacząłem palić dopiero jak skończyło mi się swoje... gdy skończyłem pierwszego outdoora miałem ok 90g suchego z 2 krzaków pełno sezonowych (dokładnie był to chyba grapefruit i duch passion) i paliłem to przez ok 4/5 miesięcy. Temat się skończył i wróciły problemy z chorobą a nie miałem jeszcze możliwości na jakąkolwiek uprawę pod sztucznym światłem dlatego tez kupiłem 10 z wagi (hahahahaha) pierwszy i ostatni raz.. Nie dość, że palenie węgliło się do tego stopnia, że z lufy wydłubywałem skamieniały popiół drutem to smak był jak bym palił topa zawiniętego w reklamówkę... High nie był oczywiście za specjalny i trzymał ok godziny... Teraz liczę tylko i wyłącznie na samego siebie jednak mam osobistego farmera/farmaceutę, który do czasu gdy wykrzesam coś własnymi siłami wspomaga mnie w walce z chorobą :)

Pozdro TURBOKOLOR :rasta:
Wszystkie opublikowane przeze mnie posty na forum są tylko i wyłącznie wytworem mojej chorej wyobraźni.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, AS

Jak długo kosztowałeś palenia z ulicy zanim zacząłeś sadzić własne krzaczki? 9 lata 1 miesiąc temu #13

  • Chmura
  • Chmura Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • I AM PURE FORCE IN HUMAN FORM!
  • Posty: 744
  • Zebranych lumenów: 1126
  •  

  •  

:smoke: Trafiłeś prawdopodobnie na "sugar haze" (do towaru dodaje się rozpuszczony cukier by zwiększyć wagę. Gówno się karmelizuje pod wpływem temp. i masz żuzel w lufie.) Klasyczny przykład jak chciwością zniszczyć (często niezły) szampon.

Ostatnio zmieniany: 9 lata 4 tygodni temu przez Chmura.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Jak długo kosztowałeś palenia z ulicy zanim zacząłeś sadzić własne krzaczki? 9 lata 4 tygodni temu #14

  • Lutek
  • Lutek Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • buszido
  • Posty: 213
  • Zebranych lumenów: 336
  •  

  •  

Zaopatrywałem się u dila osiem lat. :sick:
Pewnego dnia znalazłem forum konopne i wszystko sie zmieniło,zamówiłem namiocik wykasowałem numery i pale tylko swojaka. :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Chmura

Jak długo kosztowałeś palenia z ulicy zanim zacząłeś sadzić własne krzaczki? 9 lata 4 tygodni temu #15

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Turbokolor napisał:
Nie dość, że palenie węgliło się do tego stopnia, że z lufy wydłubywałem skamieniały popiół drutem to smak był jak bym palił topa zawiniętego w reklamówkę
Taka sytuacja jest, gdy palenie jest nasączone tzw. Brixem. O ile pamiętam to jakieś australijskie gówno, które powoduje sztuczne zwiększenie masy samego suszu - co objawia się m.in. strzelającym tematem w lufce. Normalnie strzela jakby palił jakiś środek pirotechniczny heheh :smoke: Smak takiego zioła pozostawia wiele do życzenia - sam high dupy nie urywa a po zejściu fazy bynajmniej ja jak i moi znajomi mieli ból głowy :S
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany