Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

Ankieta: Jak trafiliście na witrynę Grow Like PRO?

wyszukiwarka google 8 6.1%
reklama na stronie sklepu 2 1.5%
gazeta konopna, biuletyn 2 1.5%
dobre słowo innegoGrowera 33 25.2%
antyreklama na innymForum 57 43.5%
facebook 1 0.8%
wlepki lub inne gadżety Bez głosów 0%
reklama na innym forum 8 6.1%
inne, opisz jakie 20 15.3%
Łącznie oddanych głosów: 131 See more
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wziąć udział w tej ankiecie

TEMAT: W jaki sposób trafiliście na forum GrowLike PRO

W jaki sposób trafiliście na forum GrowLike PRO 10 lata 5 miesiąc temu #11

  • Edmund Dantes
  • Edmund Dantes Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Hasz-ido i Gandżi-tsu
  • Posty: 252
  • Zebranych lumenów: 964
  •  

  •  

Jakimżem ślepym się okazał! Zagłosowałem i patrzę, że pod spodem stoi "antyreklama na innymForum". Wyżej "dobre słowo innegoGrowera", hmmm...
Z # trafiłem tutaj już sam nie wiem dlaczego - obrzydzono mi tamto forum i uciekłem od gimbazy, czy poszedłem za dobrymi ludźmi, budować lepszy świat...
Zielone światło dla Pasji -.- Każdy ma swoją namiętność, co zżera mu serce, niby robak miąższ owocu (…). -.- always look for bright side of life
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

 
 
 

W jaki sposób trafiliście na forum GrowLike PRO 10 lata 5 miesiąc temu #12

  • Cichy Bob
  • Cichy Bob Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • You're Nobody Til Somebody Kills You
  • Posty: 892
  • Zebranych lumenów: 3104
  •  

  •  

Ja to musze podziekowac Agentowi za wszelakie informacje :ganja: bardzo ladnie dziekuje F.B.I
I don't always talk, but when I do, It's important
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

W jaki sposób trafiliście na forum GrowLike PRO 10 lata 5 miesiąc temu #13

  • OFF
  • OFF Avatar
W jaki sposób trafiliście na forum GrowLike PRO ? urodzilem sie TU B)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 5 miesiąc temu przez OFF.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

W jaki sposób trafiliście na forum GrowLike PRO 10 lata 5 miesiąc temu #14

  • Anaconda
  • Anaconda Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Cannabis Adventures
  • Posty: 1929
  • Zebranych lumenów: 5223
  •  

  •  

Pig
Jak kazdy kochal hasza.Ja tam sie rozwijalem,uczylem i nadal tak jest.Czasem tam wchodze bo mam dalej tam bardzo dobrych znajomych growerow.
Nie chce wybierac forum ktore lepsze.Jestem tutaj bo wiekszosc ludzi ktorych poznalem sa tutaj wiec to przewazylo szale na glp.
W sumie to wkurzyla mnie ta cala sytuacja,klutnie i wyzywania.Koledzy ktorzy razem byli i sadzili potrafili sie od siebie odsunac w sekundzie-przykre.
MASZ RACJE PIG ze mialy byc pokazane dziury lecz ty znasz jedna strone medalu druga jest taka ze administracja nie chciala juz dalej pokazywac dziur na haszu i ciagnac dalej tego bagna za soba.Chcieli rozstac sie w pokoju.
Powiedz mi Pig jesli nie bylo dziur i to byl tylko sabotaz to dlaczego zmienili silnik hasza hmmm.....daje do myslenia i to powinna byc odpowiedz na twoje pytanie.

Trafilem tutaj bo chcialem i tego nie zaluje.Jesli mam jakis problem to pisze i jest zalatwiany praktycznie od reki-to sie chwali panowie.
Nie wazne ile mamy growerow wazne ze prawie wszyscy sa aktywni i pokazuja swoje piekne growy-brawo!!!

Pokaz mi pig statystyki ktore pokazuja ile growerow pokazuje faktycznie swoje growy regularnie na haszu.Przypuszczam ze ta liczba userow diametralnie spadnie.

NIKT NIE ZBUDOWAL MURU CHINSKIEGO W JEDEN DZIEN CZYZ NIE.

Ekipa GLP bardzo sie stara nad funkcjonalnoscia forum i wierze ze zbudujemy razem portal na ktorym ludzie beda chcieli wejsc i pokazac swoje malenstwa.
WELL DONE GUYS

Robcie co do was nalezy a administracja zrobi reszte.
BEZ URAZY PIG ALE JUZ MAM DOSC TEJ WOJNY Z HASZEM.ZAWSZE PRZECIEZ MOZESZ TAM WROCIS JAK CI SIE TUTAJ NIE PODOBA I NIKT NIE BEDZIE CI MIAL TEGO ZA ZLE.TO SIE NAZYWA-WOLNA WOLA
GLP-ma potencjal i checi ktorych brakuje administracjii hasza.

Ja osobiscie nie ruszam sie z Glp bo wierze w nich ze sprostaja zadaniu ktore sobie nadali.



Najezdzaja wszyscy na Jima i Golasa.Czy kiedys ktos zerknal ile pracy wlozyli w rozwoj forum haszysz-konkursy,osy,nagrody z innej beczki etc
Czy ktos sie zapytal kto placi za koperty i znaczki co wysylali nasiona ludziom-NIE!!!!
Wszyscy co dostali nasiona,TYSIACE NASION maja to w dupie a nawet nie powiedzieli dziekuje.Golas rozdal duzo nasion wiedzac ze odchodzi i co o tym swiadczy?
Teraz wszyscy pluja mu w twarz.

Pomysl pig z uk mala paczka nasion w babelkowej kopercie wyslanie 3 funy x???? Plus koperta- Nikt im tego nie wroci.

Skonczcie juz te wygrzebywanie brudow.
Dobra ide juz Nara
Ostatnio zmieniany: 10 lata 5 miesiąc temu przez Anaconda.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

W jaki sposób trafiliście na forum GrowLike PRO 10 lata 5 miesiąc temu #15

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Drodzy użytkownicy, proszę nie rozwijajcie już tematu forum haszysz; to nie temat na takie dyskusje ale znając Pig'a wcale mu sie nie dziwie, że rozdrapuje gojące się zadry - chcesz chłopie konkretów i wcale Ci nie dziwie bo sytuacja nie została do końca wyjaśniona. Dalsza wojna z kratką? Jaka wojna? Wiem, że są możliwości obnażenia słabościa ale nikt tego już nie będzie kontunuował ze względu to, że tam są namiary na nas. Mają nasze (Wasze) IP może adresy jeżeli wysyłaliście na PW więc po co wystawiać się na odstrzał. Zostawmy to wszystko w spokoju, odejdźmy w pokoju. Osobiście nie chowam do nikogo urazy i chciałbym aby wszyscy żyli w harmoni i pokoju. Róbmy swoje a haszysz niech robi swoje; zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie - czysta rywalizacja NIE żadna WOJNA! Czas zweryfikuje, która droga była właściwa. Obecne forum jest świeżutkie, pachnie "drukarnią" a Ty Pig tylko narzekasz, pomogłeś w czymkolwiek, napisałeś jakiś wartościowy post, baaa dałeś komuś lumena za fajne rośliny.... Narzekać każdy potrafi, malkontentów jest od zatrzęsienia ale po co tutaj to uskuteczniać, w smutnym państwie i tak nie brakuje narzekających. Chcesz zmian, zacznij od siebie! Chcesz większej publiki, pokaż wartościowego growloga, zrób OSa z jajem! Ale po co; lepiej ponarzekać.
Nie jestem tutaj dla publiczki i oklasków. Czuję, że można zrobić tutaj wiele pozytywnych rzeczy, rzeczy od nowa na które nie było czasu, chęci lub przyzwolenia na kratce nie ujmując nic temu forum bo tam wszyscy wyrośliśmy z konopnej rzeczywistości.
Dalej nie rozumiem po co te porównania TU jest tak a TAM jest inaczej. Stało się, mamy dwa osobne fora tematyczne i mam nadzieję, że oba będą istaniały i rosły w siłę dla dobra konopnej rzeczywistości w polsce a podziały i kłótnie zostaną z boku! Szczytne cele i hasła Peace & Love, cheć zrobienia czegoś lepszego, pokazania potencjału konopi powinna nas łączyć a nie dzielić a tu proszę dalej znajdują się furiaci; Pig to już wszystko było, nie oglądaj się do tyłu tworzymy nową historię ;)

Co do userów to szanuję wszytkich obecnych i chciałbym mieć stu (100 ;)) ogarniętych, aktywnych użytkowników niż całe rzesze martwych dusz zadających banalne pytania i robiących jedynie zamiszanie i bałagan! Nie ilość a jakość!

To czas zweryfikuje kto miał rację i jak to wszystko sie potoczy.
Chciałbym również podziękować wszystkim obecnym na GrowLike.PRO za ich wkład w rozwój forum jak również chciałbym pozdrowić uzytkowników i administrację forum.haszysz, kierując ponownie prośbę o większą tolerancję dla użytkowników GLP rezudujących nadal na Waszym forum. Sami sobie stralacie w kolano takimi posunięciami; po co ta nienawiść? Przyjmijcie to jako dobrą Wolę; gdzie te zapewnienia o tolerancji, możliwości bytowania na obydwu witynach? dajcie luzzz ;)

Pozytywnych emocji i jak najmniej podziałów i kłótni, pasja do konopi łączy ludzi z całego świata a my nie możemy sie dogadać w jednym kraju.... Proszę bez OFFu bo to nie wątek o haszyszu, ten rozdział jest już zamkniety; nie wracajmy do tego.
:peace: :ganja: :peace:
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

W jaki sposób trafiliście na forum GrowLike PRO 10 lata 5 miesiąc temu #16

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

Sorki Cosa najwyżej wal liścia :unsure:
Ja się czuje zaszczycony będąc jako jeden z pierwszych na tym forum (no może byłem w pierwszej 200 ;) ) ,bo mogę dołożyć cegiełkę,którą widać, do muru chińskiego którym na pewno kiedyś się stanie to forum. Jestem zauważalny a nie ginę w kosmicznym śmietniku. Przede wszystkim jest tu zajebista atmosfera i to się najbardziej liczy. :peace: :peace: :ganja:
A żeby było w temacie to mi Hajser dał pierwszy cyne o nowym forum ;)
Yo Ziomeczku! :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Anaconda

W jaki sposób trafiliście na forum GrowLike PRO 10 lata 5 miesiąc temu #17

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

Ja tylko chciałem wyjaśnić jedną kwestię - kilka osób ma pretensje o to ,że forum wolno się rozrasta pod względem nowych użytkowników ... Sami chcieliście selekcji , dobrego quizu ,który przesieje gimbaze . No i taki quiz powstał wyobraźcie sobie ,że jeżeli quizu by nie było lub byłby bardzo prosty to w tym momencie mielibyśmy ponad 5000 użytkowników (!!!) ,a co za tym idzie była by tona gimbazowego spamu - czy tego chcecie ?

Chcielismy stworzyć nową jakość jeżeli chodzi o fora konopne i jak w końcu jest kultura i konkretne treści to znowu komuś coś się nie podoba :)

Zapamiętajcie sobie jedno : GLP nie będzie drugim # . Albo jakość albo ilość ,macie wolną drogę wyboru :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Ace Ventura, DIESEL, Alien, Warrior, kajjoje, BARTEZ

W jaki sposób trafiliście na forum GrowLike PRO 10 lata 5 miesiąc temu #18

  • 4Elements
  • 4Elements Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Słońce srogo smaży
  • Posty: 762
  • Zebranych lumenów: 1281
  •  

  •  

co co tego quizu to nie wiem czy on naprawdę tak działa jak sadzimy , przecież odpowiedzi na te pytania można sobie natychmiastowo wygooglować i nie jest to problemem dla kogoś kto opanował kombo klawiszy ctrl+c ctrl+v

Żeby już nie robić większego spamu to tu szybko odpiszę . No widzisz dla ciebie najprostsze czynności czyli coś wygoglować dla gimbusa sprawia niesamowitą trudność bo co z tego ,że wygogluje i przeczyta jak on dalej nic nie rozumie :woohoo: I dlatego ten quiz jest niesamowitą barierą dla nich ! :D
JIM


Mimo wszystko chciałbym aby forum się rozrastało tak jak teraz powolutku od podstaw i solidnie nie ma sensu drastycznie przyśpieszać tego procesu - wlepki być może sprawdza nowych użytkowników ( sam taka wlepę dostałem w stacjonarce flora fauna w krk - z tym ze zgarnałem ostatnia - można by im podesłać jeśli sa chętni na współprace i jeszcze bardzo podobał mi się pomysł tych tabliczek do opisywania roślin z naszym logo - moga być takie nawet jak najprostsze ale żeby one były rozdawane jako gratis do wszelkich zamówień bo po primo się to przyda a po drugie primo jest to wtedy świetna reklama )

ja miałem konto na haszczu długo długo ale miałem takie przekonanie że nie mogę tam nić już praktycznie dodać a innowacje bywały krytykowane przez starszych stażem i na tym się kończyło, widzac że powstaje nowe forum bardzo mnie to ucieszyło no i jestem tutaj :)
może się wiele nie dzieje teraz ale przynajmniej to co jest jest konkretne

Pracujmy ze soba razem tutaj, a nowi przyjda zachęceni dobra atmosfera
Ostatnio zmieniany: 10 lata 5 miesiąc temu przez JIM.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

W jaki sposób trafiliście na forum GrowLike PRO 10 lata 5 miesiąc temu #19

  • Deja Vu
  • Deja Vu Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 40
  • Zebranych lumenów: 120
Osobiscie moge powiedziec ze spędzanie czasu na glp jest przyjemniejsze, dla mnie raczej dla tego ze, są przejżyste informacje, wszystko ma ład i skład, nowoczesny wyglad przypomina zadbane forum na wysokim poziomie, rzadko spotykane bezużyteczne tematy, albo poprostu ich brak. Odnosząc sie do #, bardzo duży zasób wiedzy niesie to forum, dużo aktywnych userow, ludzi pragnących uzyskać sporo wiedzy na temat Marii, a gdzieś trzeba rozpocząc nauke od zera. Duzo zawdzięczam "haszysz" i cały czas nie widze powodu do problemu miedzy glp a haszysz, ktoś tu broni uzyskiwać wiedze z dwóch źródeł? Osobiscie duzo spedzam czasu na tym forum jak i na haszyszu, i nie widze problemu w czerpaniu wiedzy z dwóch zródeł, jedno nie wyklucza drugiego
Miło pozdrawiam! Glp jak i #!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Anaconda, Klepnix, DIESEL, Wild, Prosty człek

W jaki sposób trafiliście na forum GrowLike PRO 10 lata 5 miesiąc temu #20

  • stu
  • stu Avatar
a mnie o tym forum powiedzieli koledzy, kolegów trzeba się słuchać!

Cosa_Nostra napisał:
chciałbym mieć stu
ale ja się nigdzie nie ruszam :D

glp to małe forum z dużą ilością dobrych zawodników, hasz to duże forum z małą ilością dobrych zawodników :D w tym momencie już dział z fotorelacjami indoor wygląda obficiej niż na #

krok po kroczku idziemy w dobrą stronę
Ostatnio zmieniany: 10 lata 5 miesiąc temu przez stu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany