Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Wszelkiego rodzaju teksty informacyjne o właściwościach leczniczych ...

TEMAT: Lekarzu możesz leczyć medyczną marihuaną!

Lekarzu możesz leczyć medyczną marihuaną! 10 lata 1 miesiąc temu #1

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  



Pamiętacie lek Bedrocan, który jest standaryzowanym suszem żeńskich kwiatostanów konopi indyjskiej, zwanym potocznie marihuaną? Jak już informowaliśmy lek jest dopuszczony do obrotu w wielu państwach Europy. Okazuje się, że może zostać użyty również w Polsce! O jego użyciu musi jednak zadecydować lekarz, rozpoczynając tym samym procedurę sprowadzenia leku do Polski.

Niedawno napisałem maila o następującej treści do Krajowego Biura Przeciwdziałania Narkomani:

„Mam następujące pytanie. Co należy zrobić, aby móc legalnie leczyć
się w
Polsce medyczną marihuaną? Konkretnie chodzi o lek Bedrocan® BV
dostępny w
Niemczech, Czechach, Holandii, Szwajcarii, Belgii oraz Finlandii. Lek produkowany jest przez koncern Fagron.
Firma nie chce wysyłać leku do Polski, twierdząc, że jest on niezgodny
z naszym prawem.
Proszę o wytłumaczenie mi, dlaczego dostępna jest u nas śmiercionośna morfina, a nie można leczyć się powszechnie znaną i używaną
substancją, która nikogo jeszcze nie zabiła, a wielu pomogła?

Z poważaniem
XYZ”


Ku mojemu zaskoczeniu okazuje się, że lek Bedrocan jest w Polsce legalny, można więc rzec, że w Polsce legalna jest medyczna marihuana!

Oto odpowiedź z Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego jaką otrzymałem:

Wszystko pozostaje więc w ręku lekarzy, a może lekarza, który odważy się złamać pewną wyimaginowana granicę, który odważy się precedensowo użyć medycznej marihuany u polskiego pacjenta!

Będzie to chory na AIDS, nowotwór, może stwardnienie rozsiane, bądź chorobę Alzheimera, tego nie wiadomo. Wiadomo jednak, że nic nie może stać na przeszkodzie dobru pacjenta!
Jeśli nie ma innego skutecznego środka nikt nie powinien zawahać się użyć leku, który stworzyła dla nas natura, leku, który może przynieść ulgę w bólu i nadzieję na lepsze dni u wielu chorych…

Squart dla KonopiaLeczy.pl

żródło: www.konopialeczy.pl/lekarzu-mozesz-leczyc-medyczna-marihuana/
:ganja:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Bongjour, Człowiek Nauki Fazy, Deja Vu

 
 
 

Lekarzu możesz leczyć medyczną marihuaną! 10 lata 1 miesiąc temu #2

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Wspaniała wiadomość! Tylko szkoda, że trafi do małej grupy odbiorców;/ Mogliby powiedzieć o tym w radiu czy tv zamiast p*erdolić o matce małej Madzi czy o wyjściu pedofila z więzienia, codziennie jakiś czubek opuszcza zakład i to nie jeden...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: DIESEL
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany