Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Wszelkiego rodzaju teksty informacyjne o właściwościach leczniczych ...

TEMAT: Rak u kumpeli

Rak u kumpeli 9 lata 2 miesiąc temu #31

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

jointtaster napisał:
:rasta: dobre...
Już to uzasadniałem w innych moich komentarzach na temat diety.
Sądzę, że organizm na tych surowych warzywach nie miałby szans na przetrwanie walki z rakiem.
Mój wogóle by nie miał szans. Wykończyłby się powoli pomimo innych sprzyjajacych do życia warunków. (Szybką śmierć uważam za lepsze wyjscie. sznur-skrót myślowy.)
I masz rację. Niektóre moje komentarze są czasem zbyt emocjonalne (szczególnie po lolku). Dlatego bywam arogancki, a nawet zdarza mi się zadrwić z kogoś. A ta wegańska moda... :whistle:
Dajmy spokój.

Lubię twój strych :D Pomożesz mi w tym przedawkowaniu??? :rasta: :rasta: :rasta:

Z checia ale to juz dawno spalone dowody :D

Wracajac do tematu powrot do korzeni zywieniowych przy raku jak najbardziej za. RSO tylko i wylacznie RSO bo palenie to rekreacyjne uzycie. To tak jak z opiatami. Szkoda tylko ze ludzie zaczynaja inaczej patrzec na swiat dopiero jak zaczyna dziac sie cos zlego.

Wspolczuje zdawaj relacje jak progres z leczenia
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Chmura

 
 
 

Rak u kumpeli 9 lata 2 miesiąc temu #32

  • Chmura
  • Chmura Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • I AM PURE FORCE IN HUMAN FORM!
  • Posty: 744
  • Zebranych lumenów: 1126
  •  

  •  

Techacjusz to też można nazwać modą. Jednak o ile jedzenie bizonów może się wydawać snobistyczne i śmieszne to weganizm jest sprzeczny z ludzką naturą, bo jednak mamy kły :whistle: Z tego co mi wiadomo to największym wrogiem całych ekosystemów są rozrastające się pola uprawne...
Z innej beczki. Sprzedaje nam się ten ekologiczny bełkot (kończące się zasoby etc.), na którym zbija się fortunę. Taki weganizm jest dla mnie właśnie dzieckiem zrodzonym z tego bełkotu. (nikogo nie obrażając bo znów zaraz jakies zjebki dostanę).
Spal gibona, najlepiej z przewagą sativa i obejrzyj :evil:



p.s. Wiele róznych gatunków własnie paradoksalnie przetrwa tylko dlatego, że jakis wariat zapłaci krocie za stek z bizona...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rak u kumpeli 9 lata 2 miesiąc temu #33

  • techacjusz
  • techacjusz Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 54
  • Zebranych lumenów: 74
Wiem że cali ci ekolodzy, weganie są praktycznie gorsi od faszystów ale moim zdaniem specjalnie infitruje się te ruchy w celu ich dyskredytacjii.Pola się rozrastają właśnie przez zapotrzebowanie na pasze tylko niewielki procent idzie na chleb czy puszki a praktycznie cała kukurydza jest przeznaczona dla zwierząt a i tak jest za mało i kukurydza praktycznie rośnie gdzie się da. gdyby ludzie ograniczyli się do jedzenia mięsa tylko 3 razy w tygodniu jak było kiedyś o wiele lepiej wyglądała by sytuacja. Sam kiedyś nie jadłem mięsa przez kłopoty zdrowotne dobre pół roku ale to wymagało poświęcenie masy czasu dla utrzymania swoich preferencji smakowych niestety wyjechałem i musiałem się przerzucić na kebaby i mój ulubiony plastik hehe i właśnie przez taki styl życia i Pijaństwo rośnie zapotrzebowanie na steki bo nic nie zastąpi miecha przed piciem więc pijaństwo i mięso . Znam trenera typowi można cegły łamać na bebechach a właśnie przez 8 lat je tylko twaróg i jajka więc można się po zastanawiać co do potrzeb mięsnych. Co do kłów to nie wiem ale fajne laski by były gdyby miały ogony jak wiewiórki no sativka hmmm :mrgreen:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy

 

Rak u kumpeli 9 lata 1 miesiąc temu #34

  • Natural
  • Natural Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • stay positive
  • Posty: 1453
  • Zebranych lumenów: 1447
  •  

  •  

jointtaster jedzac surowo dostarczasz max mikro i makroelementow mineralow i witamin
organizm jest w pelni naladowany do walki
trzymajac wysoka zasadowosc dajemy mu jeszcze boosta bo rak tego nie cierpi
generalnie warto byloby najpierw poczytac o walce z rakiem a potem sie wypowiadac
dieta surowa to sprawdzona metoda stosuje sie ja w najlepszych klinikach
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy

Rak u kumpeli 9 lata 1 miesiąc temu #35

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Czytalem ostatnio dwa fajne arty uwazam ze warto sprobowac bo co sie ma do stracenia ?

zanimkupisz.hvs.pl/rak-i-odciecie-glukozy/

zanimkupisz.hvs.pl/medycyna-alternatywna-rak/

Nie wiem moze ktos sie interesowal w tym kierunku
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rak u kumpeli 9 lata 1 miesiąc temu #36

  • Chmura
  • Chmura Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • I AM PURE FORCE IN HUMAN FORM!
  • Posty: 744
  • Zebranych lumenów: 1126
  •  

  •  

Bardzo możliwe, że się używa takich sposobów w najlepszych klinikach.
W końcu to swietny biznes, który musi się jakoś kręcić.
Ile znasz osób, które idąc tą drogą wygrały walkę z rakiem?

nowadebata.pl/2010/04/26/zdrowa-dieta-nie-chroni-przed-nowotworem/

Czytam, pewnie więcej niż sądzisz Brachu.
:rolling:
POKÓJ!
Ostatnio zmieniany: 9 lata 1 miesiąc temu przez Chmura.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rak u kumpeli 9 lata 1 miesiąc temu #37

  • Natural
  • Natural Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • stay positive
  • Posty: 1453
  • Zebranych lumenów: 1447
  •  

  •  

czytaj dalej brachu
tylko nie artykuly a badania
pubmed.com na przyklad
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rak u kumpeli 9 lata 1 miesiąc temu #38

  • Chmura
  • Chmura Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • I AM PURE FORCE IN HUMAN FORM!
  • Posty: 744
  • Zebranych lumenów: 1126
  •  

  •  

B) Jakoś nie odpowiedziałeś mi na pytanie...
Linki antagonistyczne właściwie możemy sobie podawać w nieskończoność. Jak z trawą. Nowa Debata to nie onet...
Poza tym to co wczesniej pisałem dotyczyło życia i jedzenia tak by nie mieć nigdy nowotworu, nie walki z nim. I z całego serca życzę Ci byś nigdy nie musiał takiej walki podejmować. To tyle, bo i tak każdy z nas zostanie przy swoich przekonaniach. :rolling:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rak u kumpeli 9 lata 1 miesiąc temu #39

Cytryna jest cudownym produktem zwalczającym komórki rakowe. Jest 10000 razy silniejsza niż chemioterapia. Dlaczego o tym nie wiedzieliśmy? …bo wielkie firmy farmaceutyczne i laboratoria są zainteresowane wytwarzaniem sztucznych produktów, co przynosi im wielkie zyski.


Zadziwiające mrożone cytryny

Wielu zawodowców w restauracjach i miejscach żywienia zbiorowego używa lub konsumuje całą cytrynę i nic nie jest wyrzucane. Jak zużywać całą cytrynę bez wyrzucania czegokolwiek?


To proste. Włóż całą umytą cytrynę do zamrażalnika swojej lodówki. Kiedy jest ona już zamrożona, weź tarkę i utrzyj na niej całą cytrynę (nie obieraj skórki) i posyp tą utartą masą swoje jedzenie (sałatkę, lody, zupę, dania rybne, mięsne, sosy, whisky, wino – ista dań jest niekończąca się). Całe jedzenie zyska niespodziewanie cudowny smak, którego nigdy wcześniej nie doświadczyłaś.

Co jest główną zaletą w jedzeniu całej cytryny inną niż zapobieganie wyrzucaniu jej niezużytej części i dodawaniu smaku swoim posiłkom?


Skórka cytryny zawiera 5 do 10 razy więcej witamin niż sok z cytryny. Ale od teraz wykonując tą prostą procedurę z mrożeniem całej cytryny, ucieraniem jej i dodawaniem tego do swojego jedzenia czy picia, możesz spożywać wszystkie odżywcze składniki i być zdrowsza. Dobre jest także to, że skórka z cytryny to zdrowe i odmładzające pożywienie zwalczające także wszystkie toksyczne elementy w twoim ciele. Tak więc włóż umytą cytrynę do zamrażalnika i dodawaj do jedzenia codziennie. To klucz, aby twoje jedzenie było smaczniejsze, a ty żebyś żyła dłużej i była zdrowsza.


Możesz je zjadać na wiele sposobów, sok, miąższ, skórkę, robić drinki i ma to wszystko wiele zalet, z których najważniejsze to jakie wywiera na torbiele i nowotwory. To drzewo to udowodniony dostarczyciel lekarstwa na raka. Jest także znane jako zwalczający drobnoustroje, zakażenia bakteriami oraz grzybami. Jest skutecznym środkiem przeciwko ludzkim pasożytom i robakom. Reguluje też ciśnienie krwi, kiedy jest ono za wysokie oraz działa jako środek przeciw depresjom, stresom czy zaburzeniom nerwowym. Źródło tych informacji jest fascynujące: to wyszło od jednego z największych producentów leków, który po 20 latach badań laboratoryjnych prowadzonych od 1970 roku udowodnił i ujawnił, że cytryna zabija komórki nowotworowe w przypadku 12 rodzajów nowotworów jak: nowotwory jelita, piersi, prostaty, płuc i trzustki.Owoce drzewa cytrynowego działają 10000 razy lepiej niż Adriamycyna – lek używany przy chemoterapii, powodujący tylko zwolnienie wzrostu komórek nowotworowych. Co bardziej zdumiewające w tym typie terapii, cytryna zwalcza tylko złośliwe komórki rakowe i nie powoduje żadnych skutków ubocznych dla normalnych komórek organizmu.

hipokrates2012.wordpress.com

tego jest więcej
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rak u kumpeli 9 lata 1 miesiąc temu #40

  • zbiory
  • zbiory Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 413
  • Zebranych lumenów: 842
  •  

  •  

Mam dla was informacje, jest ona potwierdzona przez osobę w zaawansowanym stadium nowotworu.
Leczy się w centrum onkologii na Śląsku Jeździ tam już od lat, ale jakiś czas temu wprowadzono u niej leczenie środkami na bazie marihuany. Nigdzie o tym nie piszą i głośno nie mówią do tego stopnia ze podczas rozmowy z moją mamą nie wiedziała jak to powiedzieć.
to znaczy że jest nadzieja
Wpatrz się głęboko, głęboko w przyrodę, a wtedy wszystko lepiej zrozumiesz.-Albert Einstein
Ostatnio zmieniany: 9 lata 1 miesiąc temu przez zbiory.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: pan kracy
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany