Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Wszelkiego rodzaju teksty informacyjne o właściwościach leczniczych ...

TEMAT: Matki uprawiają najlepszą marihuanę

Matki uprawiają najlepszą marihuanę 4 lata 3 miesiąc temu #1

Dlaczego kobiety uprawiają najlepszą trawę ?
Jakie piękne rzeczy mogą się dziać kiedy marihuana jest legalna ...


Skurwysyństwo w medycynie
Coraz częstsze są przypadki kiedy zdesperowani ludzie przyparci do muru przez medyczne korporacje oferujące nic więcej jak kolosalne wydatki sami biorą sprawy w swoje ręce i szukają alternatywnych metod leczenia.



Pacjent wyleczony – klient stracony” - słowa z ust polskiego kardiologa uważanego za jednego z lepszych w jednym z… większych miast w naszym kraju. W większości ludzi budzi się „święta inkwizycja” lub co najmniej poczucie litości kiedy ktoś próbuje zadbać o siebie na własną rękę. Są jednak i tacy którzy niezależnie od punktu patrzenia: czy część branży medycznej można nazywać zbrodniarzami ?, psychopatami? Czy po prostu nieudacznikami nie widzącymi realnych rozwiązań problemów medycznych. Nie ma chyba na świecie w dzisiejszych czasach bardziej spektakularnego przykładu na łagodnie to ujmując „ślepotę” w branży medycznej jak THC CBD i wszystko inne co pochodzi z marihuany.

Pamiętajmy prawdziwy powód dlaczego jest nielegalna: (klikaj)
Prawdziwa historia konopi. Dlaczego doskonały lek i tani materiał pomocniczy (papier, ubrania, żagle, drewno, liny…), musiały odejść w niepamięć?
O marihuanie.



Niezliczeni ludzie używają konopi aby zaleść ulgę od swoich zmartwień. Wśród nich są również dzieci wiele z nich zmaga się z poważnymi, niszczącymi normalne życie czy śmiertelnymi chorobami, dla których jedynym osiągalnym lekarstwem jest marihuana. Dzięki postępującej legalizacji na całym świecie coraz łatwiej i bezpieczniej można brać życie w swoje ręce. Jednocześnie koszt jest bardzo niski a efekty uboczne w porównaniu do „profesionalnej terapi” są po prostu śmiesze. Dlatego właśnie niektórzy rodzice zwracają się w stronę własnej uprawy marihuany, opiekując się roślinami które w zasadzie potrafią ratować życie.



Z powodu ciężkiego wypadku którego doznała Fae, córka Michelle, wymaga ciągłej opieki. Cierpi na dysautonomie, ma trudności z utrzymaniem temperatury ciała, biciem serca, ciśnieniem krwi, oddychaniem, padaczkę. Lekarstwo do którego Fae została przymuszona (najprawdopodobniej jest to poprawne tłumaczenie – w usa istnieje prawo które pozwala na przymusowe leczenie i jest to stosowane np. przy leczeniu raka – zdarza się nakaz by brać hemie) powoduje mega skutki uboczne: częste zmiany nastroju, drażliwość, zawroty głowy i mdłości. Fae jest jednocześnie całkowicie sparaliżowana poniżej szyji. Stan Fae z pogarsza się wraz z dorastaniem i przestaje być możliwy do kontrolowania, wtedy lekarze zaczeli rozważać zastosowanie cannabis jako leczenia alternatywnego. „Po przeanalizowaniu sytuacji okazała się jednak, że takie leczenie nie jest osiągalne ze względów ekonomicznych. Szczęśliwie jednak Michelle i Fae mieszkają w stanie Oregon gdzie nie tylko stosowanie ale uprawa do celów medycznych jak i rekreacyjnych jest legalna. Jednocześnie uzyskały wsparcie organizacji pomagającej rodzinom ubogim w dostępie do cannabis.



Istnieje organizacja która wspiera rodziców i dostarcza olej CBD przez pierwszy rok. Chodzi o to aby dostarczyć olej i zapewnić rodzicom pomoc w najtrudniejszym okresie, po roku czasu rodzina dostaje wsparcie w uprawie.

Pierwsza dawka była rewolucją w leczeniu Fae, efekty były zdumiewające. W ciągu pierwszego miesiąca padaczka osłabła o 25% po trzecim miesiącu intensywność padaczki zmniejszyła się o 75%. Teraz w wieku 14 lat Fae po dwóch latach używania oleju CBD Fae mogła odstawić dwa z najbardziej wyniszczających środków medycznych i cieszy się 93% redukcją padaczki. Jednocześnie poprawiły się bardzo funkcje gastronomiczne Fae, o 33% zwiększyła się gęstość kości. Dodatkowo Fae może od czasu do czasu pozostawać bez urządzeń wspomagających oddychanie, to za sprawą poprawy funkcjonalności układu oddechowego.

Te niesamowite rezultaty połączone z dobrym planowaniem Michelle zaprowadziły ją do własnej uprawy konopi. „Wiem, że powrót do farmaceutyków po to tylko by kontrolować jej padaczki nie jest rozwiązaniem. Potrzebowałam planu B aby zapewnić sobie dostawę w razie potrzeby”



Allison Ray Benavides jest licencjonowanym pracownikiem socjalnym clinical solcial worker czyli jest to ktoś w rodzaju psychologa z opieki społecznej. Allison jest też założycielem Pediatric Cannabis Support organizacj składającej się z matek leczących swoje dzieci medyczną marihuaną. Podczas kiedy niektóre biorą marihuanę z miejsc gdzie zwyczajowo wydawane są leki inne uprawiają swoją własną, przygotowują nalewki i olejki. Tym sposobem leczą swoje dzieci z epilepsji, porażenia czy autyzmu, zespołu Retta, choroy Taya-Sacha oraz innych.

„Najodważniejszych wyborów dokonałam jako matka dziecka śmiertelnie chorego – lecząc jego chorobę nauczyłam się jak sadzić i przygotować lekarstwo dla swego syna” „Od nasiona do oleju, mogę uleczyć własne dziecko” Allison Ray Benavides

Dla Michelle przed rozpoczęciem uprawy było pewnym ukojeniem zobaczyć, że proces nauki nie jest niemożliwy do pokonania bez wielkiego upadku, nigdy jeszcze nie robiła czegoś takiego. Tym co pomogło była bardzo duża ilość materiałów powszechnie dostępnych, zaufała też swoim instynktom ogrodniczym.



„Najważniejszą rzeczą której się nauczyłam to że uprawa jest bardzo intuicyjna” Niema instrukcji uprawy do każdej odmiany konopi, każda odmiana ma inne potrzebny odnośnie nawozów, podlewania i innych rzeczy.
Kiedy Michelle zrozumiała jak dużo szczęścia mają razem z Fae mieszkając w miejscu gdzie prawo nie sprawia kłopotów w uprawie, miała też nadzieje na to ze pojawi się więcej odmian bogatych w CBD z niskim THC, zdobyła je dzięki przyjaciołom, znajomym i podobnym ludziom.



„Większość naszej rodziny rozumie, że to co robimy jest dla zapewnienia mojej kontynuacji leczenia mojej córki, bez względu na wszystko nie sadzimy aby się upalić„ Wszyscy oni oczywiście wiedzą, że Fae przyjmuje medyczną marihuanę, ale zachowałam trochę więcej prywatności z faktem, że uprawiamy.

Jak to ładnie wygląda, a u nas? jak w tym temacie Lekarzu możesz leczyć medyczną marihuaną! tylko na papierze. Tutaj wystarczy zmienić temat na konopie u lekarza, żeby zrozumieć co to znaczy czuć się naprawdę dziwnie dziwnie. Mnóstwo ludzi żyje w niewiedzy i nawet nie walczy o to co może całkowicie zmienić lub nawet uratować czyjeś życie, porażająco smutne

Artykuł przetłumaczyłem z tego linku
Ostatnio zmieniany: 4 lata 3 miesiąc temu przez uprawiam_wiec_zyje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, DIESEL, Jacek, winne2, Hydra

 
 
 

Matki uprawiają najlepszą marihuanę 4 lata 3 miesiąc temu #2

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Świetny art.... ;)
Dzięki! :ganja:

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany