Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Wszelkiego rodzaju teksty informacyjne o właściwościach leczniczych ...
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Mango zwiększają efekty korzystania z medycznej marihuany.

Mango zwiększają efekty korzystania z medycznej marihuany. 10 lata 4 miesiąc temu #11

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6340
  •  

  •  

marlej napisał:
Ktos juz potwierdzil ? Bo nie wiem czy leciez do spozywczaka ;)

Ja próbowałem. Wrażenia? Nie wiem, czy coś to działa, może miałem jakieś GMO Mango:) Robiłem sobie mango-lassi, nie wiem czy jogurt naturalny ma na działanie jakiś wpływ...
Może lekko coś to zmienia ale nie tak kolorowo jak napisano w artykule. Może mango nie było w pełni dojrzałe ? Bomba była bo jednak kilka bong i jointów pękło tamtego wieczoru. Ale skończyło się uśnięciem na fotelu:D

Działa czy nie, mango i tak jest przepyszne !

:peace: :ganja:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Re:Mango zwiększają efekty korzystania z medycznej marihuany. 9 lata 5 miesiąc temu #12

  • Chuck
  • Chuck Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • 4:20
  • Posty: 361
  • Zebranych lumenów: 545
  •  

  •  

Jak kolega napisał, testowałem te same geny z mangiem i bez z bratem.

Jedno mango na dwóch 30 min przerwy.. bubblegumer ~ 0,7g na głowę.

Narzędzia: Bongo

Efekty : brak różnicy
Give me the sun I'll give you the buds
I don't have gun so don't call the caps

Pozdro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

Dlaczego mango może wzmocnić działanie marihuany 9 lata 1 miesiąc temu #13

  • Kumaty
  • Kumaty Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 40
  • Zebranych lumenów: 55
  •  

  •  

Związki chemiczne, które zostały znalezione w mango, mogą zwiększyć, wzmocnić, a nawet wydłużyć euforyczne odczucia po paleniu marihuany. To świetna wiadomość dla społeczności marihuany zarówno palaczy rekreacyjnych jak i medycznych, gdyż oba mają teraz zdrową alternatywą przekąskę, którą mogą konsumować na 90minut przed paleniem.

Nie jest to udowodnione naukowo, ale wielu palaczy marihuany konsumuje mango na godzinę przed zapaleniem aby zwiększyć “fazę”.

Marihuana zawiera ponad 100 cząsteczek terpenów, które są odpowiedzialne za wpływ THC na mózg. Marihuana zawiera najwięcej terpenów mircenu więcej niż jakiegokolwiek innego rodzaju. Tak więc, jeśli jesz mango bogate w mircen, potencjalnie może to poprawić “high” nawet przy paleniu marihuany niskiej jakości, jak również tych lepszych jakościowo.

“Nie znamy odpowiedzi, ale znamy powód takiego działania. Niestety nie mamy jeszcze badań naukowych które mogłyby udowodnić wpływ mango na palenie marihuany” powiedział Christopher Hudalla, dyrektor do spraw naukowych w ProVerde Labs.

Mircen odpowiada za aromat moreli, orzechów włoskich i pomarańczy, i jest szeroko stosowany w przemyśle perfumeryjnym. Dostał on swoją nazwę od rośliny Mercia, i znajduje się on też między innymi w trawie cytrynowej i chmielu. Jego zapach jest bardzo podobny do marihuany, i może mieć zapach leśny, cytrusowy i owocowy.

Jednak jedną z mało znanych właściwości jest to, że mircen pozwala THC na szybsze przedostanie się przez krew do mózgu. Przeciętnie czas dostania się THC do mózgu trwa siedem sekund. Ale jeśli jesz mango na 90 minut przed paleniem, możesz potencjalnie zmniejszyć ten czas o połowę.
Zrodlo: Faktykonopne.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Dlaczego mango może wzmocnić działanie marihuany 9 lata 1 miesiąc temu #14

  • Chuck
  • Chuck Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • 4:20
  • Posty: 361
  • Zebranych lumenów: 545
  •  

  •  

Kiedyś robiłem test z mango jak wystawili to na faktach konopnych ze znajomym,

Geny: chyba było AK 47, po 0,5g na głowę (bongo) + 1 mango podzielone

Efekt : Stosowałem się do odczekania po zjedzeniu i hmm...może coś źle zrobiłem ale oprócz tej samej fazy większej mocy nie poczułem, nie wiem jakie proporcje: Manga trzeba wpierdzielić :D może za dużo może za mało zjadłem...

Jak dla mnie MIT obalony :D

Pozdro.
Give me the sun I'll give you the buds
I don't have gun so don't call the caps

Pozdro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mango zwiększają efekty korzystania z medycznej marihuany. 9 lata 1 miesiąc temu #15

  • Orzech
  • Orzech Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • canabinabani
  • Posty: 690
  • Zebranych lumenów: 1105
  •  

  •  

tutaj taki złoty środek w waszym poszukiwaniu celu.

"So, if you eat a mango rich in myrcenes, you can potentially improve the high for low-quality buds or give a high-quality bud a little extra. As for how myrcene and terpene work, the research is still in its infancy."

"But one of its lesser-known qualities is that the myrcene allows THC to pass through the blood brain barrier much faster. On average, it takes THC seven seconds to reach the brain after inhaling. But if you eat a mango — or a mango smoothie — 90 minutes before smoking, you could potentially halve that time."

"Before you pop a giant mango in your mouth, you’ll still want to adjust the timing because a slower metabolism can take longer to digest the mango, affecting how long it’ll take to feel any improvements to your high. "


źródło:http://www.alternet.org/food/mangoes-boost-marijuana-high
nadpis?
Ostatnio zmieniany: 9 lata 1 miesiąc temu przez Orzech.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, Człowiek Nauki Fazy
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany