Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Artykuły ze świata Konopi

TEMAT: W gmachu sejmu RP - międzynarodowe seminarium o Marichuanie Jerzy Vetulani, Rick Sipmson...

W gmachu sejmu RP - międzynarodowe seminarium o Marichuanie Jerzy Vetulani, Rick Sipmson... 8 lata 11 miesiąc temu #1

Moi drodzy!! publikuję list - apel, który wysyłam gdzie się da.... pomóżcie proszę bo sama nie dam rady a potrzeby rosną jak diabli....
Witam serdecznie nazywam się Dorota Gudaniec


Jestem mamą Maxa pierwszego w Polsce pacjenta leczonego medyczną marihuaną, leczenie jest prowadzone w Centrum Zdrowia Dziecka pod opieka Doktora Marka Bachańskiego. Z całą powagą mogę powiedzieć że medyczna marihuana uratowała życie mojego syna Maxa.
Medyczna marihuana może pomóc wielu potrzebującym, na przeszkodzie stoi brak właściwych regulacji prawnych. Możemy tego dokonać tylko przez dotarcie z informacją o medycznej marihuanie do pacjentów i lekarzy.
Z uwagi na ogromne zainteresowanie wielu różnych środowisk, mnóstwo udzielonych wywiadów, całego szeregu działań jakie podjęliśmy jako pacjenci na rzecz uregulowania prawnego statusu medycznej marihuany w Polsce – między innymi listy i petycje do najwyższych władz kraju oraz przeprowadzone rozmowy w Ministerstwie Zdrowia, podjęłam decyzję o konieczności zorganizowania kolejnego seminarium.
W porozumieniu z PSPN , doktorem Markiem Bachańskim i dr Markiem Balickim chcemy aby 20 i 21 czerwca w Warszawie w gmachu Sejmu RP odbyło się II Międzynarodowe Seminarium pn. „Cannabis Leczy” - termin i lokalizacja została już potwierdzona.
Do udziału w seminarium zaprosiliśmy również profesora Jerzego Vetulani, pana Ricka Simpsona, panią profesor Monikę Płatek, redaktora Piotra Pacewicza oraz szereg innych osób, które z racji pełnionych funkcji i doświadczeń mogą mieć wpływ na losy medycznej marihuany w naszym kraju.


Głównym organizatorem jest moja fundacja ( Krok Po Kroku - www.fundacjakrokpokroku.org.pl ) i to na nas spoczywa ciężar organizacji, logistyki, pokrywania kosztów za zakwaterowanie, zwrot kosztów transportu, katering, dokumentacja konferencyjna, etc. Jesteśmy tylko skromną organizacją pozarządową której losy poprzez moją osobę i mojego synka Maxa splotły z wielką sprawa jaką jest legalizacja medycznej marihuany. Szukamy wsparcia wszędzie – w planach mamy utworzenie punktu konsultacyjnego dla pacjentów medycznej marihuany, stworzenie sytemu edukacji dla lekarzy oraz wydanie książki amerykańskiego lekarza :
A Doctor’s Case for Medical Marijuana -- David Casarett. Moim skromnym zdaniem to będzie bardzo duża pomoc dla lekarzy i pacjentów. STONED to wyjątkowa propozycja, w której profesor medycyny przedstawia dogłębne studium leczniczych właściwości marihuany. Na wszystkie te działania muszę zgromadzić środki,zwracam się z prośbą o finansowe wsparcie, każda wpłata się liczy.
Osoby fizyczne mogą odliczyć darowizny do wysokości 6% swojego rocznego dochodu, natomiast osoby prawne nawet 10% swojego rocznego dochodu. Darowiznę dokumentujemy dowodem wpłaty na rachunek bankowy organizacji.Osoba fizyczna wykazuje przekazaną darowiznę w rozliczeniu rocznym PIT-0. Firma kwotę przekazanych darowizn wykazuje w rozliczeniach miesięcznych na formularzu CIT-O i w rozliczeniu rocznym CIT-8/O oraz w sprawozdaniu finansowym w informacji dodatkowej.
Pozostając z szacunkiem


Dorota Gudaniec -facebook
Prezes Zarządu
Fundacja Krok Po Kroku
Tel. 516 202 777
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.fundacjakrokpokroku.org.pl/index.php
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Ostatnio zmieniany: 8 lata 11 miesiąc temu przez Człowiek Nauki Fazy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: DevineTheDude,

 
 
 

mistrzowie na polskim sympozjum o marichuanie 8 lata 11 miesiąc temu #2

  •  Avatar
Przed 30 kwietnia by wrzucili to by bylo pitow hehe,wiekszosc juzporozliczana ale coz,krok kolejny w przod.I oby...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

mistrzowie na polskim sympozjum o marichuanie 8 lata 11 miesiąc temu #3

Vetulani chyba występuje czase w tv a Rick Simpson w polsce to juz wydarzenie konkretne.
jak to wypali to będzie spory krok :)
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od:

 
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany