Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Offtop o odznaczeniach GLP

Odznaczenia dla Użytkowników Forum GLP ! 9 lata 11 miesiąc temu #91

  • Człowiek północy
  • Człowiek północy Avatar
Myślę,że to jest zbędne bo jeżeli ktoś nie zrobi fotorelacji z osa dostanie odznakę frajera hehehe
Jednocześnie zaznaczam że raczej twórca osa powinien zaznaczyć w jakim terminie wygrani powinni przeprowadzićfotorelke
Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez Człowiek północy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Odznaczenia dla Użytkowników Forum GLP ! 9 lata 11 miesiąc temu #92

  • Babys
  • Babys Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 1715
  • Zebranych lumenów: 3246
  •  

  •  

Admin daj no jakas odznake wkoncu hehe
tak jakos nudno :whistle:

Pzdr Babys
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odznaczenia dla Użytkowników Forum GLP ! 9 lata 11 miesiąc temu #93

ja mysle ze w dziale dla poczatkujacych powinien powstać temat gdzie pisało by coś o tym nauczaniu i nauczycielach, to by nowi ludzie sami pytali o nauczyciela a starzy sami oferowali pomoc za odznaki. a tak to każdy może poprostu nie myśleć o tym i tak jak na haszyszu odznaka nauczyciel zostanie zapomniana albo dawana za buszki bo niebylo komu.

mi sie podobają odznaczenia specjalne szególnie hejter jest dobrym pomysłem, choć ikona powinna być jakaś paskudniejsza hyhy

a konstruktor to się dostaje za projektowanie czegoś na forum np. grafiki czy raczej za zbudowanie np. led panelu, bimbrownika itd... ? bo jeśli to drugie to też by można jakoś o tym powiadomić w jakimś dziale.
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez Człowiek Nauki Fazy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Odznaczenia dla Użytkowników Forum GLP ! 9 lata 11 miesiąc temu #94

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Spoko ... wszystko jakoś wspólnie obmyślimy :)
Też sądzę, że taki dział powinien powstać itp... coś się jutro zadziała... tylko niech ktoś opisze na czym ma polegać dokładnie to pomaganie i otrzymywanie odznak „nauczycieli”.

Jak ktoś ma jakąś wizję niech pisze ... :D

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odznaczenia dla Użytkowników Forum GLP ! 9 lata 11 miesiąc temu #95

no to tam gdzieś w początkujących powinien być wątek o całym nauczaniu

w fotorelacji na początku lub w innym momęcie prowadzący może poprosić o nauczyciela który będzie odrobine w obowiązku staać się wspierać w trudnościach , ale może doradzić np. inne oświetlenie, trening, nawozy i

i teraz weryfikacja czy dać mu tego punkta i tu myśle że najbardziej powinna zależeć od samego prowadzącego fotorelacje i jego radości z pomocy mu udzielanej.
bo np. ktoś może polecić nawozy renomowanej firmy, lepsze oświetlenie czy trening.prowadzący może niemieć kasy, czasu lub poprostu chęci :D dlatego rady powinny być nie tylko dobre ale i praktyczne z dostosowaniem się do prowadzącego ktoś np. może chce skończyć szybko uprawe czy pozostać przy nawozach naturalnych, kiedy nauczyciel myśli tylko o plonie i poleca ripen i długi trening.

więc to prowadzący powinien wystawić ocene i proponuje takie opcje:minus, neutralny i plus. z zaznaczeniem tego że nie jesteśmy na allegro i zawsze musimy dać pozytywny komentaż w obawie że nawet za nauttral kiedyś w przyszłości dostaniemy negatywa. pomaganie powinno być z pasji a same odznaki nie powinny być przyznawane w sytuacjach kiedy w uprawie nie było żadnych problemów bądż nauczyciel nie dał jakiejś konkretnej pouczającej wypowiedzi która zmieniła na plus uprawe.

na koniec ktoś z administracji mógłby sprawdzić czy jest faktycznie sens dawać ten punkt
i dlatego cała pomoc powinna być w fotorelacji (inni też niech się uczą) a na pw można oczywiście przypomnieć nauczycielowi o swoim problemie.

tak ja to widze :) wydaje mi sie to proste i praktyczne
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez Człowiek Nauki Fazy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: SkyneT 2.0

Odznaczenia dla Użytkowników Forum GLP ! 9 lata 11 miesiąc temu #96

  • Babys
  • Babys Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 1715
  • Zebranych lumenów: 3246
  •  

  •  

A mi sie wydaje to byc podobne jak z tymi osobnymi odznakami dla brunetki i blondynki funy
Nie robmy tu przedszkola

Po to zakladamy relacje opisujemy wszystko by osoba nowa w uprawie mogla poczytac popatrzec potem wybrac cos dla siebie
Nowy zakladajac relacje moze liczyc na podpowiedzi w postach, nie chce brudzic w temacie mamy SB PW
Tak mi sie wydaje

Pzdr Babys
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odznaczenia dla Użytkowników Forum GLP ! 9 lata 11 miesiąc temu #97

  • LaCocaine
  • LaCocaine Avatar
ja też uważam , że w takiej propozycji to lekka przesada , patrzcie przecież niema tak , żeby była fotorelacjia i nikt do niej nie zajrzał a ile ludzi tyle opinii i tak ma raczej być bo np. ja patrze i coś widzę to pisze ktoś kolejny tak samo a ten co prowadzi czyta i albo go to przekonuje i coś zmienia albo nie i robi po swojemu i też jest okay , tak samo z pw jak ktoś ma jakieś pyt. to myśle , że na tym forum nie ma takich osób , które by to olały i nie odp.

A nauczyciel - jeśli ktoś z jakiś powodów się logować nie będzie to co wtedy ? czy jakaś taka sytuacjia np. a bo on mi źle doradził i to wszystko przez niego (przecież wystarczy , że ktoś walnie więcej nawozu czy mu wpadnie jakiś pomysł do głowy a okaże się klapą i nie przyzna się , że coś tam chachmęcił)

wed. mnie to wystarczy obserwacja naszych userów jak w każdym przypadku i jeśli ktoś się bd udzielał początkującym to wątpie aby tego nie zauważyć :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odznaczenia dla Użytkowników Forum GLP ! 9 lata 11 miesiąc temu #98

  • Izak
  • Izak Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 197
  • Zebranych lumenów: 442
  •  

  •  

Babys napisał:
Nie robmy tu przedszkola

Chyba trochę za późno. Cały ten pomysł z odznakami to, moim zdaniem, dziecinada. Najlepiej świadczy o nas poziom wypowiedzi oraz ilość merytorycznej wiedzy którą jesteśmy w stanie w nich przekazać .
Kolorowy nick oraz znaczki pod nim nie zrobiły jeszcze z żadnej miernoty prymusa…
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza, Babys, Edmund Dantes, Warrior,

Odznaczenia dla Użytkowników Forum GLP ! 9 lata 11 miesiąc temu #99

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Moim zdaniem odznaki za grow w zupelności by wystarczyły jeżeli już mają być potrzebne; do czego nie do końca jestem przekonany. Zbieranie medali może i fajne ale takie obwieszanie sie rangami to raczej nie w moim stylu, co kto lubi. Zawsze można będzie wyłapać usera, który przprowadził naście fotorelacji co oznacza, że posiada jakiś tam poziom wiedzy. Równie dobrze można zajrzeć do zakończonych fotorelacji i odszukać, setup, odmiany etc. co nas interesuje i tam dopytać o szczegóły poprzez pw np. ;)

Im mniej udziwiania tym lepiej nooooo ale jak lud chce igrzyska to Cesarz zrobi zabawę.

Do boju spartanie o nowe skile i medale za nie ;)
:peace: :ganja: :peace:
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, buforekdoblanta,

Odznaczenia dla Użytkowników Forum GLP ! 9 lata 11 miesiąc temu #100

  • prometeusz
  • prometeusz Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Ktoś chce ognia?
  • Posty: 320
  • Zebranych lumenów: 637
  •  

  •  

Ja jednak jestem za odznakami. Sam pamiętam, jak stawiałem pierwsze kroki w zabawie z MJ. Czytałem ok 2 lat teorię i miałem w sobie wiele wątpliwości bo jeden pisał to, inny tamto... I jak w końcu założyłem konto to naturalnie zacząłem stawiać pytania. Gdy ktoś mi odpowiadał to właśnie często odznaki świadczyły o tym czy pisze prawdę czy za chwilę jakiś mod usunie jego wpis. O ile odznaki nie będą rozdawane na prawo i lewo, a ich posiadanie będzie miało odzwierciedlenie w rzeczywistości w przeprowadzonych fotorelacjach czy też innych to pomysł odznak jest jak dla mnie świetnym pomysłem.
Ale to tylko moje zdanie...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy
Moderatorzy: uid

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany