Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Bezpieczeństwo - czy serwer loguje adresy IP użytkowników forum?

Bezpieczeństwo - czy serwer loguje adresy IP użytkowników forum? 9 lata 4 miesiąc temu #11

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Tak naprawdę sami jesteśmy odpowiedzialni za bezpieczeństwo !!
Administracja i Moderatorzy mogą nam w tym jedynie trochę pomóc....
Trzeba też myśleć, komu się podaje swoje dane itp... ;)

Ja tam czuję się bezpiecznie ... :ganja:

PS. nie ma co chyba trzepać więcej tego tematu ... :evil:

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od:

 
 
 

Bezpieczeństwo - czy serwer loguje adresy IP użytkowników forum? 9 lata 4 miesiąc temu #12

  • pytek
  • pytek Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 9
  • Zebranych lumenów: 1
To co logujecie IP czy nie?... :woohoo:

Bo teraz się zalogowałem i minęło kilka minut i słyszę jak helikopter lata nad osiedlem... Mieszkam w dużym mieście, mam odpalonego HPSa 400W i trochę nieswojo się teraz czuję... :unsure:

Pójdę go zgasić i włączę jak helikopter odleci...

Pozdrówki!!! :rolling:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Bezpieczeństwo - czy serwer loguje adresy IP użytkowników forum? 9 lata 4 miesiąc temu #13

  • Zakwas
  • Zakwas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Posty: 180
  • Zebranych lumenów: 852
  •  

  •  

pytek napisał:
Mieszkam w dużym mieście, mam odpalonego HPSa 400W i trochę nieswojo się teraz czuję

zepnij mocniej poslady, idz wlaczyc lampe ... szkoda roslin
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Sandacz

 

Bezpieczeństwo - czy serwer loguje adresy IP użytkowników forum? 9 lata 4 miesiąc temu #14

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

pytek napisał:
To co logujecie IP czy nie?... :woohoo:

Bo teraz się zalogowałem i minęło kilka minut i słyszę jak helikopter lata nad osiedlem... Mieszkam w dużym mieście, mam odpalonego HPSa 400W i trochę nieswojo się teraz czuję... :unsure:

Pójdę go zgasić i włączę jak helikopter odleci...

Pozdrówki!!! :rolling:

Pewnie TVN lata, wątpie by ktoś latający helikopterem przejąłby się jakimś 400w...



Dla ludzi "Cykających się" polecam art: www.growlike.pro/forum/dzial-techniczny/1771-uwazaj-czyli-jak-bezpiecznie-kupowac-sprzet-uprawowy-nasiona-i-bezpiecznie-korzystac-z-forum#27011

Lub w ogóle zaprzestania zabawy jeśli macie uprzykrzyć życie innym pomagając sobie...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas

Bezpieczeństwo - czy serwer loguje adresy IP użytkowników forum? 9 lata 4 miesiąc temu #15

  • leszczu
  • leszczu Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 14
  • Zebranych lumenów: 24
Dzięki za odpowiedzi w temacie!

W sumie racja, o bezpieczeństwo trzeba przede wszystkim samemu zadbać.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Bongjour

Bezpieczeństwo - czy serwer loguje adresy IP użytkowników forum? 9 lata 4 miesiąc temu #16

  • pytek
  • pytek Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 9
  • Zebranych lumenów: 1
Czyli nie wiem teraz logujecie czy nie. Bo jak tak to niewesoło jak sięktoś włamie i te dane wyciągnie.
Nie chcę straszyć nikogo. Taka sytuacja miała miejsce która mnie zaniepokoiła.
Sam nie wiem od czego tu zacząć, dziś po nie miło spędzonym wieczorze z znajomymi udaliśmy się na miasto, suki zwineły nas bo jeden z znajomych (wiem idiota i skończony kretyn) miał przy sobie 12g MJ.
Gdy prowadzili nas na do pokoju w komisariacie, ujrzały moje bardzo przepalone oczy, coś zdumiewającego.
Dorzeczy.... Policja w Górze Śląskiej pod pokojem 104 obczajała strone growlike.pro... udało mi się podpatrzeć jak spisują informacje użytkowników, starając się kto jest kim, jakieś tam programy używali ale jestem zielony w tych sprawach kilku psiarzy rozmawiało na tymat właśnie nalotu, nie zrozumiałem dobrze czy doszli kto jest kim tutaj, czy chcą dojść... Dlatego prosze o szczególną ostrożność nie podawajcie nikomu swoich danych i trzymajcie się na oriencie.
Mam nadzieje że ten temat uratuje komuś skóre w razie czego.

A co do mojej osoby, to zabrali nam szmaciarze mj, nikt sie nie przyznał a kolega który to miał bedzie miał sprawe.
Powodzenia z fartem.

PS JAK CZYTA TO JAKIŚ PIES TO PIERDOL SIE .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Bezpieczeństwo - czy serwer loguje adresy IP użytkowników forum? 9 lata 4 miesiąc temu #17

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

pytek napisał:
Czyli nie wiem teraz logujecie czy nie. Bo jak tak to niewesoło jak sięktoś włamie i te dane wyciągnie.
Nie chcę straszyć nikogo. Taka sytuacja miała miejsce która mnie zaniepokoiła.
Sam nie wiem od czego tu zacząć, dziś po nie miło spędzonym wieczorze z znajomymi udaliśmy się na miasto, suki zwineły nas bo jeden z znajomych (wiem idiota i skończony kretyn) miał przy sobie 12g MJ.
Gdy prowadzili nas na do pokoju w komisariacie, ujrzały moje bardzo przepalone oczy, coś zdumiewającego.
Dorzeczy.... Policja w Górze Śląskiej pod pokojem 104 obczajała strone growlike.pro... udało mi się podpatrzeć jak spisują informacje użytkowników, starając się kto jest kim, jakieś tam programy używali ale jestem zielony w tych sprawach kilku psiarzy rozmawiało na tymat właśnie nalotu, nie zrozumiałem dobrze czy doszli kto jest kim tutaj, czy chcą dojść... Dlatego prosze o szczególną ostrożność nie podawajcie nikomu swoich danych i trzymajcie się na oriencie.
Mam nadzieje że ten temat uratuje komuś skóre w razie czego.

A co do mojej osoby, to zabrali nam szmaciarze mj, nikt sie nie przyznał a kolega który to miał bedzie miał sprawe.
Powodzenia z fartem.

PS JAK CZYTA TO JAKIŚ PIES TO PIERDOL SIE .



Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Klepnix, zapi, Kowalsky, Szatyn, , Chmura

Bezpieczeństwo - czy serwer loguje adresy IP użytkowników forum? 9 lata 4 miesiąc temu #18

  • zapi
  • zapi Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Posty: 350
  • Zebranych lumenów: 1366
  •  

  •  

Dobra korwa nie ma co sie szczypac brzmi to jak rozjebunda :woohoo: jak korwa widziałes stronke grow like pro na psach proste jak jebanie ktos z twoich psełdo kolgow sie rozpierdolił i wszystko im powiedział hehehpssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssse
Ostatnio zmieniany: 9 lata 4 miesiąc temu przez zapi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od:

Bezpieczeństwo - czy serwer loguje adresy IP użytkowników forum? 9 lata 4 miesiąc temu #19

  • Boer Van Oranje
  • Boer Van Oranje Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 364
  • Zebranych lumenów: 677
  •  

  •  

Nędzne prowo, ten sam post pojawił się na #, tylko tam psy w pokoju 104 przeglądały#
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: JIM, Dexter

Bezpieczeństwo - czy serwer loguje adresy IP użytkowników forum? 9 lata 4 miesiąc temu #20

  •  Avatar
jebana kurwa...eee pytku,co jak co ale ludzie z tutejszego forum raczej nie maja sie cego obawiac. Po pierwsze to jak sobiektos wsadzi pare krzaczkow, to psow naprawde huj to interesuje, ani z nas dilerzy ani bandyci. My tylko se palimy, nie szukaj winy.Co komu kurwa pare krzakow zrobilo? zeby przez internet tak scigac. Pedofili owszem,noiech inwigiluja, ale glp? To jak karanie za grama....a kogo to obchodzi?? Zlo tzreba tepic, nie dobro. Psy same pala towary ehehehe.I pewno hoduja hehehehe
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: uid

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany