Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Grafika GLP | sugestie, bugi, crossbrowser

design.posty 10 lata 4 miesiąc temu #11

  • Wesołych Świąt
  • Wesołych Świąt Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Narodzie...! otwórz oczy!!
  • Posty: 166
  • Zebranych lumenów: 310
  •  

  •  

Z tej racji iz to forum calkiem mi sie podoba chcialbym się dołozyc rowniez do ulepsznia go przedstawie pare pomyslow mianowicie;
WYPIERDOLCIE BIAŁE TŁO (jestem na forum raptem 2 dni a oczy mi wypala) albo wprowadzcie jakies skorki czy cus..
i jak to jest z przeczytanymi postami?po przeczytaniu danego tematu i kliknieciu ponownie w ikone "nieprzeczytane" nadal wyswietla mi sie przczytany temat( trochu wkuriwa bo czasami instyktownie klikam w pewne linki)
poki co tyle
pozdro
Ostatnio zmieniany: 10 lata 4 miesiąc temu przez Wesołych Świąt.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

design.posty 10 lata 4 miesiąc temu #12

  • Acephali
  • Acephali Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 285
  • Zebranych lumenów: 316
  •  

  •  

wesolychswiat napisał:
Z tej racji iz to forum calkiem mi sie podoba chcialbym się dołozyc rowniez do ulepsznia go przedstawie pare pomyslow mianowicie;
WYPIERDOLCIE BIAŁE TŁO (jestem na forum raptem 2 dni a oczy mi wypala) albo wprowadzcie jakies skorki czy cus..
i jak to jest z przeczytanymi postami?po przeczytaniu danego tematu i kliknieciu ponownie w ikone "nieprzeczytane" nadal wyswietla mi sie przczytany temat( trochu wkuriwa bo czasami instyktownie klikam w pewne linki)
poki co tyle
pozdro

NIEPRZECZYTANE ma swój wewnętrzny system sortowania. Pobaw się tym a zobaczysz jakie są opcje i dobierzesz coś dla siebie. Po pierwsze, nieprzeczytane są oznaczone czerwonym prostokątem, to chyba najlepszy sposób na sprawdzanie co nowego.
Z białym tłem... hmmm, może i kiedyś skórki będą, ale póki co może masz wyregulowany monitor. Na tablecie używam max. ściemieniony screen, moja żona... max. rozjaśniony, jak go biorę po niej do łapy to jakby mi ktoś MH 1000W w ślepia pizgnął. :talk:
Innymi słowy, wesoly ostatnią rzeczą jaką GLP byłoby w stanie zrobić, aby uprzykrzyć nam życie to automatycznie zwiększać BRIGHTNESS w monitorze :smoke:
:peace:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

design 10 lata 4 miesiąc temu #13

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Jest jeszcze sporo rzezcy do poprawy lub wprowadzenia na nowo, cieprliwości.,. forum dopiero zaczyna sie w pełni rozkręcać i z czasem pewnie zostaną wprowadzone potrzebne modyfikacje. Na chwilę obecną są inne priorytety co nie oznacza, że nie słuchamy Waszych sugestii. Piszcie, każda Wasza uwaga jest cena
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Logo GLP - najlepiej wersja wektorowa 10 lata 3 miesiąc temu #14

  • DC Shoes
  • DC Shoes Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Seed-O-Mania
  • Posty: 187
  • Zebranych lumenów: 298
  •  

  •  

Na starym forum dostałem od Flora i Fauna tlumik akustyczny do wentylatorow i zobowiazalem sie do zrobienia relacji z tego jak działa. Pomimo ze nie ma mnie już na tamtym forum chce sie wywiązać z obietnicy.
Miałem nagrać filmik demonstrujacy działanie tlumika i to zrobię. Ale zeby niektórzy dostali psztyczka w nos chce to zrobic w koszulce GLP :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Koza, Klepnix, JIM

Logo GLP - najlepiej wersja wektorowa 10 lata 3 miesiąc temu #15

  • Admin
  • Admin Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • nobody is perfect im "nobody"
  • Posty: 574
  • Zebranych lumenów: 311
  •  

  •  

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:Logo GLP - najlepiej wersja wektorowa 10 lata 3 miesiąc temu #16

  • DC Shoes
  • DC Shoes Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Seed-O-Mania
  • Posty: 187
  • Zebranych lumenów: 298
  •  

  •  

Dziękuje bardzo. W przyszłym tyg postaram sie zrobic koszulkę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Logo GLP - najlepiej wersja wektorowa 10 lata 3 miesiąc temu #17

  • stu
  • stu Avatar
Rób kolego rób, dwa tłumiki już gdzieś tu latają w fotorelacjach trzeci czeka na mój test sprawności na kilku wentach ;) Czwarty test też się przyda
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: uid

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany