Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Biuletyn GLP

Biuletyn GLP 8 lata 9 miesiąc temu #11

  • Kimbo Slice
  • Kimbo Slice Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • czarny smerf
  • Posty: 1028
  • Zebranych lumenów: 1492
  •  

  •  

Jak poprzednik opisal, autorskich. Jak masz doświadczenie w temacie opisz swoje spostrzeżenia rady i wszystko co z tym związane. Podstawa to doświadczenie w danej dziedzinie, która opisujesz. Jest nas wielu ale mało kto ma czas poświęcić choćby 3 godzinki na wypracowanie, poprawki merytoryczne i stylistyczne. Jest z tym trochę pracy jak biuletyn ma być wykonany na poziomie PRO, nie obejdzie się bez powtórzenia wszystkich informacji od nowa i opisania.
Pozdrawiam i pamiętaj ze mamy rodziny prace i obowiązki. A cannabis uprawa i forum to hobby na które często brakuje czasu .
:peace:
zZz miniaturyzowany czołg bojowy ciężkiego kalibru....

pierwszy do zwolięcia ...
Ostatnio zmieniany: 8 lata 9 miesiąc temu przez Kimbo Slice.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

 
 
 

Biuletyn GLP 8 lata 9 miesiąc temu #12

  • ALLinMEDI
  • ALLinMEDI Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 81
  • Zebranych lumenów: 120
  •  

  •  

yebaq napisał:
Pozdrawiam i pamiętaj ze mamy rodziny prace i obowiązki. A cannabis uprawa i forum to hobby na które często brakuje czasu .

leśny ;) to zdanie powtarzam często, i zdaję sobie sprawę z tego bo mam tak samo. Tylko np nie lubię gdy coś się zaczyna a później nie kończy bo efekt będzie odwrotny do zamierzonego tj. robiąc biuletyn, ktoś powinien o to zadbać by wychodził w miarę regularnie niech to nawet będzie kwartalnik czy półrocznik (?? :lol: ). Nie mówię tego złośliwie, broń boże to tylko luźne spostrzeżenia.
grow hard.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour,

Biuletyn GLP 8 lata 9 miesiąc temu #13

  • Kimbo Slice
  • Kimbo Slice Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • czarny smerf
  • Posty: 1028
  • Zebranych lumenów: 1492
  •  

  •  

Spoxik, osobiście miałem likwidować konto na forum bo całkowicie mi się wszystko poyebalo. Ale stwierdziłem że jednak nie zrobię tego bo czasami wpadnę z fotorelacja inn i mogę potrzebować pomocy, Bo ekspert ze mnie żaden w tej dziedzinie. Może z czasem sytuacja się zmieni i wróci czas beztroskiego lenistwa które pozwoli na wkład własny w wygląd forum. Pozdrawiam szanowne gremium . W końcu trochę mogę odpocząć :peace:
zZz miniaturyzowany czołg bojowy ciężkiego kalibru....

pierwszy do zwolięcia ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Babys

 

Biuletyn GLP 8 lata 9 miesiąc temu #14

  •  Avatar
I ja mialem ale zostaje...Gdzie ja takie kurwa pokemony jak koza mowi znjde....Nigdzie ehe,zzylem sie tu ostro z wariatami i szkoda wypierdalac az hehee choc nawet nieraz roznie bywa Ale coz...zycie yhy obnyw przod.Allin swierzak, ale czuje jakby ju tu zabawil z rok hyhyhy.Glok zakamuflowany xD Swiry pozdr kipaa
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Biuletyn GLP 8 lata 9 miesiąc temu #15

  • ALLinMEDI
  • ALLinMEDI Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 81
  • Zebranych lumenów: 120
  •  

  •  

Golabek napisał:
I ja mialem ale zostaje...Gdzie ja takie kurwa pokemony jak koza mowi znjde....Nigdzie ehe,zzylem sie tu ostro z wariatami i szkoda wypierdalac az hehee choc nawet nieraz roznie bywa Ale coz...zycie yhy obnyw przod.Allin swierzak, ale czuje jakby ju tu zabawil z rok hyhyhy.Glok zakamuflowany xD Swiry pozdr kipaa


szczerze mówiąc nie wiedziałem, że powstało tyle for konopnych, że tak powiem za moich czasów był tylko # i chyba trawka czy coś takiego ale podobno to niehaszyszowe było przypałowe i mało ludzi
co nie zmienia faktu, że miło mi to czytać :rasta:
grow hard.
Ostatnio zmieniany: 8 lata 9 miesiąc temu przez ALLinMEDI.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: uid

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany