Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Przerwa w paleniu

Przerwa w paleniu 8 lata 1 miesiąc temu #11

  • LfWEED
  • LfWEED Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 171
  • Zebranych lumenów: 189
co do palenia tylko wieczorami to pewnie działało by to tak samo gdyby palic tylko z rana Ale czy ktoś taki jest;)?sam palilem kilka loleczkow:) dziennie i zawsze Lolek z rana oznaczał palenie przez cały dzień i coraz slabsze szuru-buru w glowce:)natomiast co do odstąpienia całkowitego to nie masz czego się obawiać ...wcale nie jest tak źle u mnie były to z 4 nie przespane noce (samopoczucie było ok tylko nie dało rady zasnac )do tego przez kilkanaście dni dziwne sny których wcześniej nie miałem w ogole lub nie byłem ich świadom:)tak grubo palilem od 5-6lat i w moim przypadku nie potrafiłem odstawić częściowo chociaż próbowałem kilka razy to zawsze kończyło się tak samo. więc odrobinę silnej woli życzę :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: AS

 
 
 

Przerwa w paleniu 8 lata 1 miesiąc temu #12

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6340
  •  

  •  

Ja przez ok 5 lat paliłem dzień w dzień, bongo za bongiem, od rana do wieczora... A teraz? Po pracy, basenie, spotkaniu z dziewczyną zapalę sobie slima mniejszego lub większego, okazyjnie z kumplami większe jaranie... A jak nie zapale to trudno:) Traktuje to sobie jako taką nagrodę za ciężki dzień bądź relakasacyjnie w wolne dni, czuje się z tym lepiej :)

Wytrwałości AS!

Pozdro
:bongo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: AS, Zygmus.Hajser, LfWEED

Przerwa w paleniu 8 lata 1 miesiąc temu #13

  • Sandacz
  • Sandacz Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • Padlinożerca!!!
  • Posty: 1096
  • Zebranych lumenów: 2454
  •  

  •  

Detox jest bardzo dobry i do tego zrobic sobie czyszczenie organizmu jakas dietka a lolek zapalony nawet po poł roku smakuje jak pierwsza dziwica :) :evil: Fajnie poczuc sie prawie tak jak przy pierwszym paleniu z ziomkami w piwnicy :joint: :talk:
No i porawia sie w tym czasie bardzo duzo :)
Ganjamatyk chyba napisał bardzo dobrze co powoduje palenie no stop bez przerwy :)




Pozdro
Sandacz
Masz jedno życie, nie zmarnuj jego!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: AS, Deja Vu

 

Przerwa w paleniu 8 lata 1 miesiąc temu #14

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

cześć!

chciałem się pochwalić,że od poniedziałku obniżyłem spożycie o 80-90% :woohoo:
nie palę już przed pracą i w trakcie,w domu tez delikatnie ...strasznie mnie z tego powodu nosi ale czuje pierwsze pozytywne efekty B)
stay tuned...
pozdro
Smoke More Weed
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jacek, KLICZKO, Lutek, Kimbo Slice,

Przerwa w paleniu 8 lata 1 miesiąc temu #15

  • Zygmus.Hajser
  • Zygmus.Hajser Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 247
  • Zebranych lumenów: 617
  •  

  •  

Ach... Detoks.... jak często słyszę to słowo od ziomeczków, a czasem od samego siebie...
Najczęściej mówię to sobie w niedzielę wieczorem kiedy już jestem przejarany wyczekanym weekendem, na tyg palę tylko po robocie, tudzież po siłowni( razem z bcaa i kreatyną :D), na lepszy sen lub towarzysko.

We wtorek miałem jeden dzień DETOKSU :sick: :sick:
Problem z zasypianiem, delikatne rozdrażnienie

Ogólnie przerwy są bardzo ważne, chociaż 2-3 dniowe("...często robię przerwy by zobaczyć jak to sieka..." - cytując klasyka), wiadomo im większe tym lepiej. Bo tak już wielu przedmówców wspomniało gdy przesadzanie z paleniem przestaje być dla nas przyjemnością i relaksem potrzebna jest przerwa by obniżyć tolerancję. By wtedy po odpoczynku podejść na nowo do tematu :bongo: :bongo:

Wytrwałości Wyjadacze! :)
- Gdy innych ogranicza moralność, czy prawo, pamiętaj:
- Wszystko jest dozwolone
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: AS, Pingwin
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany