Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Podziel się ciekawymi filmami, co warto obejrzeć ...

TEMAT: Movie GLP wrzucajcie tytuły filmów i trailery wartych obejrzenia. Kino z Obcym

Movie GLP wrzucajcie tytuły filmów i trailery wartych obejrzenia. Kino z Obcym 10 lata 6 miesiąc temu #11

  • Edmund Dantes
  • Edmund Dantes Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Hasz-ido i Gandżi-tsu
  • Posty: 252
  • Zebranych lumenów: 964
  •  

  •  

Nie może zabraknąć genialnie psychodelicznej "Hydrozagadki"




Z filmów "innych niż wszystkie" polecam "Mary and Max". Bardzo ciekawie zrobiona animacja plastelinkowa, właściwie to majstersztyk. Opowiedziana historia jest tego samego kalibru.



Dla śmiechu: polski tytuł "Spalona sprawa" (oryg. Cheech and Chong's Up in Smoke). Obowiązkowa komedia z lat 70-ych, z marychą w tle.
Tu trailer:

tu jedna ze scen:
Zielone światło dla Pasji -.- Każdy ma swoją namiętność, co zżera mu serce, niby robak miąższ owocu (…). -.- always look for bright side of life
Ostatnio zmieniany: 10 lata 5 miesiąc temu przez Edmund Dantes.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Movie GLP wrzucajcie tytuły filmów i trailery wartych obejrzenia. Kino z Obcym 10 lata 5 miesiąc temu #12

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Ktos juz podal wczesniej ale przypomne. Panowie OBECNOSC ! Chyba najlepszy w tym roku na takie nocne postrachanie sie ;>

Moja kobitka po uprzednim upaleniu sie nie wytrzymala calego filmu tak sie poschizowala hehe ;) I wszedzie za mna chodzila po domu zeby sama nie zostac ;D A droge do kibla musiala miec cala po drodze oswiecona ;D;D Dobry filmik, robi niezly klimat. Z horrorow jeszcze moge polecic w sumie chyba jeszcze lepszy niz Obecnosc to Martwe Zlo (2013) :> Tyle ze to inny rodzaj horroru, ten taki w starym typie czyli pelno krwi i rzeznia a Obecnosc to bardziej skradanie sie i straszenie z nienacka bez krwi. Ale oba polecam !!

A i jeszcze z ostatnich warty polecenia to super kryminal Jack REacher - Za Jednym Strzalem. Polecam bo super zagadka z motywem glownym ktory rozwiazuje Tom Cruise jak wojskowy sledczy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Alien

Movie GLP wrzucajcie tytuły filmów i trailery wartych obejrzenia. Kino z Obcym 10 lata 5 miesiąc temu #13

  • Edmund Dantes
  • Edmund Dantes Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Hasz-ido i Gandżi-tsu
  • Posty: 252
  • Zebranych lumenów: 964
  •  

  •  

...Najbardziej pomysłowe jednostki opanowały najbardziej wymyślne sposoby na produkcje alkoholu a ci którzy nie mają dostępu do spirytusu i pieniędzy na wódkę a koniecznie muszą się napić, kursują po aptekach i perfumeriach....
Dowiemy się również co to jest piwo z psikiem, jak wydobyć alkohol z farby bądź kleju, danie turja-czarny chleb zalany wódka czyli kombinacja picia i zakąski oraz wiele innych ciekawostek. Poznajemy statystyki i rekordy - jeden z nich to spożycie pięciu litrów wódki podczas jednego posiłku.
Zielone światło dla Pasji -.- Każdy ma swoją namiętność, co zżera mu serce, niby robak miąższ owocu (…). -.- always look for bright side of life
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza

 

Movie GLP wrzucajcie tytuły filmów i trailery wartych obejrzenia. Kino z Obcym 10 lata 5 miesiąc temu #14

  • Alien
  • Alien Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • ja tu tylko sprzatam
  • Posty: 1507
  • Zebranych lumenów: 2609
  •  

  •  

kolejny tytuly godne polecenia









kto mnie szuka ten mnie znajdzie tam gdzie czuc
ukochana ganje
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Movie GLP wrzucajcie tytuły filmów i trailery wartych obejrzenia. Kino z Obcym 10 lata 5 miesiąc temu #15

  • RedApples
  • RedApples Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 24
  • Zebranych lumenów: 61
jakoś muzycznie ostatnio było więc dodaje moich ukochanych faworytów - blues brothers i the commitments:


dwie przesympatyczne komedie z soundtrackiem który zostaje w głośnikach na dłuższy czas od obejrzenia :)

do tego jeden z moich ulubionych filmów wszechczasów - Święci z Bostonu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Movie GLP wrzucajcie tytuły filmów i trailery wartych obejrzenia. Kino z Obcym 10 lata 5 miesiąc temu #16

  • staryjez
  • staryjez Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 446
  • Zebranych lumenów: 781
  •  

  •  

Glock, na - World War Z - byłem w kinie i żałuję wydanej kasy.
Mogłem iść na coś innego a tak mam niedosyt.
(To tylko moja opinia)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 5 miesiąc temu przez staryjez.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Movie GLP wrzucajcie tytuły filmów i trailery wartych obejrzenia. Kino z Obcym 10 lata 5 miesiąc temu #17

  • pan kracy
  • pan kracy Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 73
  • Zebranych lumenów: 52
nie mogło tu tego zabraknąć
Ostatnio zmieniany: 10 lata 5 miesiąc temu przez pan kracy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Movie GLP wrzucajcie tytuły filmów i trailery wartych obejrzenia. Kino z Obcym 10 lata 5 miesiąc temu #18

  • Alien
  • Alien Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • ja tu tylko sprzatam
  • Posty: 1507
  • Zebranych lumenów: 2609
  •  

  •  

polecam film kozak
dobre kino
na te czasy









pozdrowki B)
kto mnie szuka ten mnie znajdzie tam gdzie czuc
ukochana ganje
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Movie GLP wrzucajcie tytuły filmów i trailery wartych obejrzenia. Kino z Obcym 10 lata 5 miesiąc temu #19

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

Smoke More Weed
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Movie GLP wrzucajcie tytuły filmów i trailery wartych obejrzenia. Kino z Obcym 10 lata 5 miesiąc temu #20

  • Alien
  • Alien Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • ja tu tylko sprzatam
  • Posty: 1507
  • Zebranych lumenów: 2609
  •  

  •  

widze ze dobra tematyka
i cisne z ogladaniem
dziekowa always


pozdrowki B)
peace :peace:
kto mnie szuka ten mnie znajdzie tam gdzie czuc
ukochana ganje
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany