Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Forumowy Bank Nasion (FBN) przeznaczony dla Użytkowników GLP ...

TEMAT: Offtop - FBN

Re:Forumowy Bank Nasion (FBN GLP) - wpłacaj i wypłacaj nasiona! 6 lata 3 miesiąc temu #181

  • Ganjamatyk
  • Ganjamatyk Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 348
  • Zebranych lumenów: 398
  •  

  •  

Pingwin napisał:
No nikt chyba niczego nie zrobił :oops:
w przyszłym roku każdy ma z stsem latać po spotach!
Ja robię regi na oucie w 2018 ale może uda mi się coś zfeminizować.

Bank pęknie na jesień

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
"Tak bowiem jest: kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem RADOSNEGO DAWCĘ MIŁUJE BÓG." (2 List św. Pawła do...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Forumowy Bank Nasion (FBN GLP) - wpłacaj i wypłacaj nasiona! 6 lata 3 miesiąc temu #182

  • Szatyn
  • Szatyn Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • Posty: 1145
  • Zebranych lumenów: 2861
  •  

  •  

Z tego co się orientuję to jest kilka auto na out i kilka regow które się nadają do wysyłki. Pora otworzyć bank dla Outowcow. Od dziś możecie składać zamówienia. Wysyłka za miesiąc.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Ganjamatyk

Forumowy Bank Nasion (FBN GLP) - wpłacaj i wypłacaj nasiona! 6 lata 3 miesiąc temu #183

  • mlody23
  • mlody23 Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 925
  • Zebranych lumenów: 2170
  •  

  •  

Ja planuję Warry rozmnożyć :woohoo:

W boxie mam 2 szt Warra , 1 szt Andromedy x HK ( były dwie , ale jedna pokazała jajca i ją ciachłem ) i jeszcze 6 szt automaty reg. więc może kilka odpaść ;) .
Najbardziej zależy mi na Warr-ach , ale jak będzie jeszcze coś innego to fajnie :P i na pewno będę mógł się podzielić i wysłać do banku .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Pingwin, Ganjamatyk

 

Re:Forumowy Bank Nasion (FBN GLP) - wpłacaj i wypłacaj nasiona! 6 lata 3 miesiąc temu #184

  • Ganjamatyk
  • Ganjamatyk Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 348
  • Zebranych lumenów: 398
  •  

  •  

Szatyn napisał:
Z tego co się orientuję to jest kilka auto na out i kilka regow które się nadają do wysyłki. Pora otworzyć bank dla Outowcow. Od dziś możecie składać zamówienia. Wysyłka za miesiąc.
To ja poproszę abyś zerknoł czy jest na stanie to co tam zamówiłem czyli 2 x haze auto holenderskuskun.pl , 8 x white widow od Golas oraz regi maroc x easy sativa prod.BIC

Mogę 5 szt. oddać Early Queen jeśli szwagier z forum.nasionakonopi.pl nie weźmie i jeśli ktoś obieca chociaż crossa zrobić z jakimś chociażby no name.





Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
"Tak bowiem jest: kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem RADOSNEGO DAWCĘ MIŁUJE BÓG." (2 List św. Pawła do...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:Forumowy Bank Nasion (FBN GLP) - wpłacaj i wypłacaj nasiona! 6 lata 3 miesiąc temu #185

  • Szatyn
  • Szatyn Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • Posty: 1145
  • Zebranych lumenów: 2861
  •  

  •  

Ganjamatyk napisał:
Szatyn napisał:
Z tego co się orientuję to jest kilka auto na out i kilka regow które się nadają do wysyłki. Pora otworzyć bank dla Outowcow. Od dziś możecie składać zamówienia. Wysyłka za miesiąc.
To ja poproszę abyś zerknoł czy jest na stanie to co tam zamówiłem czyli 2 x haze auto holenderskuskun.pl , 8 x white widow od Golas oraz regi maroc x easy sativa prod.BIC

Mogę 5 szt. oddać Early Queen jeśli szwagier z forum.nasionakonopi.pl nie weźmie i jeśli ktoś obieca chociaż crossa zrobić z jakimś chociażby no name.





Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Zapraszam tutaj:

www.growlike.pro/forum/forumowy-bank-nasion/4326-fotorelacja-kielkowalnosci-nasion-z-fbn
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:Forumowy Bank Nasion (FBN GLP) - wpłacaj i wypłacaj nasiona! 6 lata 3 miesiąc temu #186

  • Ganjamatyk
  • Ganjamatyk Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 348
  • Zebranych lumenów: 398
  •  

  •  

mlody23 napisał:
Ja planuję Warry rozmnożyć :woohoo:

W boxie mam 2 szt Warra , 1 szt Andromedy x HK ( były dwie , ale jedna pokazała jajca i ją ciachłem ) i jeszcze 6 szt automaty reg. więc może kilka odpaść ;) .
Najbardziej zależy mi na Warr-ach , ale jak będzie jeszcze coś innego to fajnie :P i na pewno będę mógł się podzielić i wysłać do banku .
A czym zapylisz tego Warra? Jak już masz żeńską to albo fem na jednej gałazce, a reszte zapyl tymi auto reg.



Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
"Tak bowiem jest: kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem RADOSNEGO DAWCĘ MIŁUJE BÓG." (2 List św. Pawła do...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Forumowy Bank Nasion (FBN GLP) - wpłacaj i wypłacaj nasiona! 6 lata 3 miesiąc temu #187

  • Szatyn
  • Szatyn Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • Posty: 1145
  • Zebranych lumenów: 2861
  •  

  •  

To składajcie zamówienia. Od razu mówie że czas składania zamówien nie gra roli. Przede wszystkim licza sie odznaki im wyższe levele tym Wieksza szansa ze sie dostanie to o co sie prosi :P:P:P:P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, DIESEL, KLICZKO, Kimbo Slice, Ganjamatyk

Forumowy Bank Nasion (FBN GLP) - wpłacaj i wypłacaj nasiona! 6 lata 3 miesiąc temu #188

  • mlody23
  • mlody23 Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 925
  • Zebranych lumenów: 2170
  •  

  •  

Jednego z dwóch Warrów siknę STS-em , a on zapyli co się da Ganjamatyk :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:Re:Forumowy Bank Nasion (FBN GLP) - wpłacaj i wypłacaj nasiona! 6 lata 3 miesiąc temu #189

  • Ganjamatyk
  • Ganjamatyk Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 348
  • Zebranych lumenów: 398
  •  

  •  

Szatyn napisał:
Ganjamatyk napisał:
Szatyn napisał:
Z tego co się orientuję to jest kilka auto na out i kilka regow które się nadają do wysyłki. Pora otworzyć bank dla Outowcow. Od dziś możecie składać zamówienia. Wysyłka za miesiąc.
To ja poproszę abyś zerknoł czy jest na stanie to co tam zamówiłem czyli 2 x haze auto holenderskuskun.pl , 8 x white widow od Golas oraz regi maroc x easy sativa prod.BIC

Mogę 5 szt. oddać Early Queen jeśli szwagier z forum.nasionakonopi.pl nie weźmie i jeśli ktoś obieca chociaż crossa zrobić z jakimś chociażby no name.





Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Zapraszam tutaj:

www.growlike.pro/forum/forumowy-bank-nasion/4326-fotorelacja-kielkowalnosci-nasion-z-fbn
Widziałem testy andromedy x hk , a maroc x easy sativa prod. Bic nie , więc po co mnie odsyłasz do tego tematu ?

Jak nie wykiełkują to trudno , trzeba będzie robić pakiety po 30-40 sztuk na osobę żeby coś z tego było.

Twoja decyzja Szatyn jak to ugryźć.


Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
"Tak bowiem jest: kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem RADOSNEGO DAWCĘ MIŁUJE BÓG." (2 List św. Pawła do...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Forumowy Bank Nasion (FBN GLP) - wpłacaj i wypłacaj nasiona! 6 lata 3 miesiąc temu #190

  • Szatyn
  • Szatyn Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • Posty: 1145
  • Zebranych lumenów: 2861
  •  

  •  

Nie ma już nasion Bica. Tam jest napisane czemu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany