Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Oprysk roślin i produkcja nasion feminizowanych , LG .

Oprysk roślin i produkcja nasion feminizowanych , LG . 10 lata 4 miesiąc temu #11

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Czytałem i czytałem # kilka lat a czytałem wszystko i mam wrażenie że znów czytam SUBA hehehe
Miło...
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Oprysk roślin i produkcja nasion feminizowanych , LG . 10 lata 4 miesiąc temu #12

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

jajakobyly napisał:
Golas napisał:
Jak byś przeglądał uważnie Forum to byś wiedział, że zrobiłem co trzeba ... :D
Zamiast tego ciągłego smucenia ... faktycznie lepiej zabierz się za sklejanie modeli z dzieckiem ;)
Odpocznij od tych tekstów, których jest masa ... od obrazków, których już masz dość oglądać.
Naprawdę odpocznij i wróć ... jak nowo narodzony i wtedy może zaczniesz na nowo "żyć" :ganja: :peace:

Bez dalszych pretensji i spin ! :P

Pozdro B)
Golas

Daj linka. :)

Bez spin -> ;) Niedoczekanie Twoje.
Choć z drugiej strony - zapewne bez bo - zwyczajnie mnie tu "nie ma".

O mam: Umyślne i bez - stosowania dziwnych terminów - raczej typowo forumowe. Dostosowane do "specyfikacji" przecietniego użyszkodnika forum. Ała.. wycofuje - nie tylko - czyste kopiowanie - tekstów i bezsensowna kompilacja :

co my tam mamy..

1.4 g azotanu.
i 5,4 g tiosiarczanu.

1 mol na 4 mole. - to dla bezwodnego tiosiarczanu jest rozpisane

i ten 1:3 wychodzi:

0,00515 mola - wiec identyczny jak forumowy z F# - ogórkowy : tak?
Olałeś opisy w Molach bo mole to sa książkowe - .. i zmieniłeś ilości cieczy: Ale roztwór końcowy jest taki jak - strzelany z sufitu w pewnym watku.
Proporcje jakie można też stosować, których przykładem mogą być:
1:1 - Czyli 1 część roztworu bazowego (Zmieszanego razem "A"+"B") i 1 część wody destylowanej
1:2 - Czyli 1 część roztworu bazowego (Zmieszanego razem "A"+"B") i 2 część wody destylowanej
1:3 - podany wyżej
1:4 - Czyli 1 część roztworu bazowego (Zmieszanego razem "A"+"B") i 4 część wody destylowanej

Można też wspomnieć o stężeniach słabszych, którymi wykonujemy opryski 3-4 razy, co kilka dni ( 4-8 ) i przykładem są:
1:7 - Czyli 1 część roztworu bazowego (Zmieszanego razem "A"+"B") i 7 część wody destylowanej
1:8 - Czyli 1 część roztworu bazowego (Zmieszanego razem "A"+"B") i 8 część wody destylowanej
1:9 - Czyli 1 część roztworu bazowego (Zmieszanego razem "A"+"B") i 9 część wody destylowanej

Skopiowałeś - :) przepis - skopiowany z artów o ogórkach - skopiowany na zasadzie mniej wiecej.
Zmienająć sposób przygotowania bazy:

Kopiująć go z tego: www.wiki.haszysz.com/index.php/STS_-_przepis:_by_Czaczo
mnożąć wszystko X2 ;) - znaczy sie przygotowanie bazy :)


ps: w wypadku uwodnionego tiosiarczanu a taki najcześciej jest dostępny - należy odważyć nie 5,2g - a 8 ;)..

Reszta to napisana na tak zwany chłopski rozum - wersja - tekstów zebranych : wiadomo gdzie. Od selekcji rosłin żeńskich przeznaczonych na: itp. |sekekcja "na narmę reakcji" pochodzi od typa z nomercy - jedyny który to stosował: i pisał o tym|

jak to u Ciebie leci:

Warunkiem uzyskania satysfakcjonujących rezultatów jest posiadanie tak zwanej „czystej genetycznie kobiety", ponieważ tylko ona po zastosowaniu preparatu STS zacznie wytwarzać męskie kwiaty pylące czystym feminizowanym pyłkiem. Jeżeli w takim przypadku nastąpi automatyczne zapylenie „czystej kobiety" jej własnym żeńskim pyłkiem powstaną na roślinie płodne nasiona, z których potem wyrosną i rozwiną się tylko wyłącznie żeńskie krzaczki.

czystej genetycznie kobietki.. Prawdziwej aryjskiej medsien :lol:
Jeżeli zastosowaliście preparat STS na żeńskim krzaku nie będącym jednak „czystą genetycznie kobietą" część otrzymanych nasion będzie osobnikami hermafrodytycznymi! Mogą one wytwarzać kilka męskich kwiatów na żeńskiej roślinie, bądź też być przeważającą ich formą.
Osobniki hermafrodytyczne wytwarzają pyłek i mogą w konsekwencji zapylić rośliny ze swojego sąsiedztwa.

Do feminizacji najlepiej nadają się klony uprawiane przedtem kilka generacji.

btw: wielogenowe - zmienna norma reakcji - występowanie potomstwa o normie rekacji która użloży sie .. zgodnie z - krzywą roskładu normalnego :] | oj.. dział sie geny nazywa|
A to o klonach - to jest z instrukcji od polish seeds? czy z zachodnich ?

ps: powinieneś mi płacić po 5 gr od każdego nasiona - za opracowanie steżeń ;) policzonych w Molach ;D. Jakbyś szukał artów - z których to zostało wygrzebane - już ich za darmo nie dostaniesz - pewien wydawca literatury naukowej dokonał wrogiego przejecia - lub mniej wrogiego - i one teraz są za $ - oj ta komercja - gdzie te czas gdy wiekszoś c tego była za free - nie za 15-20$ za arta ;(

Tak poza tym - zupełnie ładny temacik.
Oj.. temat robimy nasiona femi na F# - to były czasy - nakręcić Kota na - zrobienie czegoś co spopularyzuje temacik na forum. | Kot to urodzony prowokator :) .. jak to leciało - zrobi sie przepis po którym sie bedzie hermiło jak jasna cholera |
Wygląda na to, że jesteś - jednym z Apostołów.
Taki był cel ;) - jest temat sa zdjęcia - dłuuugo sie ciagnie - pokazują sie w nim Polscy produceńci nasion - liczono na to - i czekano na nich ;)
Oby i ten działał dokładnie tak samo :lol:

Jak to ktoś napisał na IC - trudno to bedzie raczej wygrzebać - ale jeśli ktoś by sie uparł odnajdzie - Mohan ram miał jedynie informacje, ze działa i zrobił - a wy dalej nie macie przepisu który działa zawsze po jednej aplikacji.
Ciekawe czy nie mają? pewnie mają - produceńci.. Choć ci co coś pisza - bredzą coś o zużywaniu kilku litrów STS na roślinę i wielokrotnych opryskach - zapewne dlatego, że steżenia które stosują są rodem z przepisu z OG.

Mam gdzieś jajkieś zdjęcia z tamtego tematu - wieki temu.. tematu zapisanego ni ma - ale.. coś sie ostało. Tam typ chyba liczył - to jakoś tak aby podać roślinie mniej wiecej określoną ilosć mikrogramów - porównująć to z tekstami mohama rama. Nie pamietam - ale chyba założeniem było stosowanie wielu aplikacji. Tej samej lub zbliżonej dawki... co tam w arcie? ale opryskiem - a nie aplikacją na merysterm.

btw: nie chciałbyś robić poliploidów? Chcesz gotowy przepis na zastosowanie oryzalinu - raczej skuteczny - no.. tu to trzeba troszkę wiecej - zaplecza i czasu + przesiania nieco : steżen i aplikacji - tak ze 2-3. Na merystermy - siewek.
Może by jakiś podobny arcik potem z tego - bez słowa - mol.. geny - normy reakcji - żadnych takich tam bzdetów zupełnie niepotrzebnych nikomu.. bo po Uja.

Potem z tego niepłodne triploidy - sadzisz na polu przemysłowych konopi i masz sinsemille. Kruca fix trudno znaleźć kogoś komu sie bedzie chciało polecieć dokładnie według procedury ;( Rok lekko zleci + te koszty - zaplecze : koło 1 m2 łacznie styka raczej. Nie "S" garnki lepią.

ps: Tak jakby co - Jeśli Ci sie wydaje, że mam do Ciebie cokolwiek osobiście to sie mylisz. Osobistego nic - Tak samo jak i do całego tego forum.

Swoją szosą ciekawe kto skasował: niby nic nie wnosiło - ale: ekchm.. jakoś tak dziwnie, odzwyczaiłem sie od "znikania" - wpisów. Jakiekolwiek one by nie były ;)

btw: aaaa.. nie mogę .. sie powstrzymać..
W przypadku, gdy nie mam możliwości uprawy z klonów należy partie kandydatek na matki naszych feminizowanych nasion poddać silnemu stresowi. Spowoduje on rozregulowanie biochemii rośliny i za indukuje wytwarzanie naturalnych hermafrodytów u roślin mających domieszkę genów męskich w sobie. Rośliny będące „czystymi genetycznie kobietami" mimo zaaplikowanego im stresu nie pokażą NAJMNIEJSZYCH nawet kwiatów męskich.
I tylko te rośliny nadają się do aplikacji preparatu STS !

genów meskich - ni ni. ni ma w nich genów meskich.
Jest u nich tak, że jeszcze - nie doszło u tego gatunku do - syt gdy - nawet jesli uda sie "hermić" zmienić płeć - nie ma pełnego zestawu genów które są niezbędne do uzyskania - meskich organów i płodnego pyłku.
U przynajmniej kilku gatunków roślin które są dwupienne do tego już doszło.

Tu szuka się osobników które - pod wpływem zmiennych warunków - nie pokazują bananów - nic ponad - z czego sie to bierze cholera wie. Albo z odmiennej reakcji na poziom endogennego etylenu - albo z mniejszych zmian jego poziomu pod wpływem? Jest to - warunkowane genetycznie jak wszystko - a obsweracja efektów stosowania - wskazuje na : poligenową naturę :
Przesiewanie roślin - przy użyciu technik - stosowanych do zmiany płci "bez" chemi.. Może być frustrujące - i to bardzo. Osobniki które wcale - nawet jednego dwu nie tyle nawet meskiego kwiata co banaba sterczacego z żeńskiego...- niezależnie od włożonego w to wysiłku. Hmm...

Zawsze potrafiles dywagowac i wymadrzac sie na temat cudzych doswiadczen - Nic pozatym.
Gdzie twoje wlasne ?
Ni ma ?
Troche za pozno na tworzenie co ?

Dobrze ze google pomaga.
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Oprysk roślin i produkcja nasion feminizowanych , LG . 10 lata 4 miesiąc temu #13

  • jajakobyly
  • jajakobyly Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 33
  • Zebranych lumenów: 18
Jak miło się robi. :evil:
Trolle żywią się - tym - nic tak nie nakręca i nie ożywia jak ;)
Dzięki Kowalski. Śliczne..

Ciekawe czy ostatecznie.. dostane bana - to pewnego rodzaju tradycja.
Zazwyczaj wywalano mnie z miejsc o wiele bardziej oficjalnych niż to.. ale.. Tradycja to tradycja.
kowalski napisał:
Zawsze potrafiles dywagowac i wymadrzac sie na temat cudzych doswiadczen - Nic pozatym.
Gdzie twoje wlasne ?

Ja wiem.. musiałbym sie poważnie zastanowić i - wyfiltrować ile z tego co pisze to - czysta literatura i porównania sufitowe - a ile - coś co widziałem na oczy własne. Albo wpadłem sam bez współudziału.. oj...

W wypadku tej jak jej tam - genetyki - obawiam sie, że na nic sam nie wpadłem - i wszystko to co wiem pochodzi - od - osób trzecich.
Może jedynie interpretacja - teco ci się dotkneło widziało polizało - jest tak jakoś przefiltrowana przez - te bzdety - kolejność jaka ona była .. chyba raczej odwrotna.
Najpierw widzę a potem sie lizneło bo sie musiało - lub wybrało - i ten wybór to wymusił? Co za różnica ;)
kowalski napisał:
Ni ma ?

ni ma ;) - Zero - tak zwany null - przez dobre 20 kilka lat nie zdobyłem żadnego ;)
Potrafie jedynie gadać - i czepiać się. Co widać na załączonym obrazku.

Tym razem - czepiam się- Golasa - który coś bardzo ładnie skompilował. Z duża dozą wysiłku - bo zamieszczone sa tam informacje - napisane jezykiem - własnym.
Stawiam, że ten tekst może być bardzo popularny - jest idealnie dostosowany do warunków forumowych.
Wszystko co sie pisze jest - targetowane - albo świadomie - albo nie - to jest bardzo dobrze dostosowane do : - np: umieszczenia w kompendium - które niby tam macie.

Jestem raczej zadowolony - jak by nie patrzeć jest to przepis - F# - steżenia - Bo te paskudne mole to własnie całe sedno gadaniny.

1:3 - jest dobrane na pałę - bez żadnych doświadczeń, testów wstępnych.
Jednym z testerów - był... Golas ? Nie pierwszym i nie ostatnim. Kto napisał, że jeden oprysk STS 1:3 wiec 0,005 mol nigdy go nie zawiódł. chwila.. nie ma chyba dowodu - bo ktoś kuźwa skasował.

Testowany był głównie azotan - kroplami + Ga3 - łacznie z próbą przełamywania : niepłodności - no - w tym konkretnym wypadku całkowitego braku pyłku.

A reszta miała być do dwu oprysków - w tym podane jest wiecej - co imo sensu ni ma.

Proponuje policzyć - tak szacunkowo ile mikrogramów srebra dostaje chwast przy założeniu, ze ileś tam zostaje na nim. + porównać to z pewnymi danymi - takimi co mają chyba ze 40 lat.
Minimalna ilość myślenia + kalkulator.
kowalski napisał:
Troche za pozno na tworzenie co ?

Nad grobem nie stoje. Ale chyba za późno na niektóre ;)
Oj gdyby tak sie cofnąć te 23 lata - i wiedzieć wtedy to co teraz - łał.. efekt motyla?
kowalski napisał:
Dobrze ze google pomaga.

Wiesz - narzedzie - takie jak i młotek. Je także nalezy umiejetnie stosować.
Jak sie coś znajdzie - trzeba jeszcze - zrozumieć treść - i potrafić odfiltrować pierdoły od informacji.
Tak długo jak nie wiesz na jakiś temat nic - wiele Cie nie razi. Potem masz "spaczony" swiatopogląd.
Na wszelki wypadek - pozostań taki jak jesteś - nie jest zbyt mio byc kompletnie wykrzywionym osobnikiem - który patrzy na wszystko przez pryzmat - no wiesz.. takich tam pierdów - które normalna moralna i niemoralna wiekszość ma głeboko w dupie.

Pozdro. :)
stu napisał:
o jak miło ujrzeć znajomy wywód... zawiało starymi czasami ;)

mohan ram? o to? też pisze że 35$ za art ale z wniosków można coś wyciągnąć
www.icmag.com/ic/showthread.php?p=2751749
A maximum number of fully altered male flowers were formed in response to 100 ~μg STS

A preliminary report from this laboratory showed that apical application of silver nitrate (100 ~μg/plant) induces fertile male flowers in female Cannabis plants (Sarath and Mohan Ram 1979)

nie skreślaj nas tak łatwo :P
Summary
Apical application of silver nitrate (AgNO~ ; 50 and 100 ~μg per plant) and silver thiosulphate anionic complex (Ag(S203)~-; STS; 25, 50 and 100 ~μg per plant) to female plants of Cannabis sativa induced the formation of reduced male, intersexual and fully altered male flowers on the newly formed primary lateral branches (PLBs); 10 ~μg per plant of AgNO3 was ineffective and 150 ~μg treatment proved inhibitory. A maximum number of fully altered male flowers were formed in response to 100 ~μg STS. The induced male flowers produced pollen grains that germinated on stigmas and effected seed set. Silver ion applied as STS was more effective than AgNO3 in inducing flowers of altered sex. The induction of male flowers on female plants demonstrated in this work is useful for producing seeds that give rise to only female plants. This technique is also useful for maintaining gynoecious lines.

teraz jak skomponować przepis i dawkowanie oprysku tak aby roślina otrzymała najlepiej dokładnie 100 mikrogramów STSu

Jest to na - F# w dziale biblioteka ;)
Nie ma w niej o wiele bardziej interesujących - danych - nie dla konopi - także już nie dostępnych za free. No.. powiedzmy.

Jak skomponować - kalkulator masz?
aplikacja na jeden merysterm - wiec w wypadku całej rośliny dawka musi być wieksza.
+ trudność oceny tego ile cieczy trafia na roslinę.

Kilka założeń wstępnych i - wklejasz się w - zakres.
Oj.. ale to dywagacje - wiec.. daruje sobie.

btw: post na ic o którym mowa - o steżeniach - jest gdzieś.. gdzieś .. ale nie w tym. ktoś sie czepiał - i chyba nawet miał "bana". Ale zapewne za inne sprawki. Widziałem to - przed powstaniem - watków feminizacyjnych na F# i całym tym - trolligowym bałaganem. teraz jakoś nie mogę dojśc do tego - gdzie konkretnie - może sie odnajdzie - a jest interesujący - biorac pod uwagę - opis bez podana czegokolwiek w zasadzie - no łatwo dojść ;) bo pewnie używają wyjściowego r. zrobionego według - przepisu dla kultur in vitro ;] - tak samo jak i .. ale to nie o in vitro - raczej o - stosowaniu wielokrotnych oprysków wiadrami STS - art z cannabis info - jest i tu gdzieś wsypany - przynajmniej był - tekst reklamowy seedbanku : można by policzyć zakładając - sobie jaki sts mają wyjściowy jakie im wychodzi stężenie .. ojj.. .


ps: stare czasy nie wrócą. Teraz jest inna epoka - ostarecznie... zaczeła sie wraz z powstaniem pierwszych growszopów w PL. ;)
Era gro like pro :lol: - chwila to w zasadnie nie długo.. ile to lat.. nie wiecej niż 10?

- chyba czas wrócić na F# - tak miło sie traci czas wypisująć pierdoły, jak miło dostać zjebę od panów praktykóf - starych znajomych - growerówprofi łaaa... nic bardziej nie dodaje checi do życia niż taka reakcja na napierdalanie się z ... - gdyby nie to, że to forum nie jest otwarte - nie miałbym tego smieciowego konta.. ups..
idę spać.

btw: co z Wiki ? nie ma już tu wiki z F# - szkoda - kopia bezpieczeństwa - wiki jest jaka jest - ale jest - i lepsze coś co jest niedoskonałe - od..
Ostatnio zmieniany: 10 lata 4 miesiąc temu przez jajakobyly.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Oprysk roślin i produkcja nasion feminizowanych , LG . 10 lata 4 miesiąc temu #14

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

JAJA ... :P

Jak chcesz bawić się i eksperymentować, to mogę Ci zorganizować takowe zaplecze.
Nie ma raczej najmniejszego problemu ... mów co Ci trzeba, aby teorię przełożyć na praktykę.
Nowe metody feminizacji, stężeń, preparatów itd...
Ty będziesz mózgiem, a ja twymi rękoma.

Chcieć, to móc !
Pokaż, że nie tylko teoria jest twoją mocną stroną :)

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Oprysk roślin i produkcja nasion feminizowanych , LG . 10 lata 4 miesiąc temu #15

  • jajakobyly
  • jajakobyly Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 33
  • Zebranych lumenów: 18
Golas napisał:
JAJA ... :P

:)
Golas napisał:
Jak chcesz bawić się i eksperymentować, to mogę Ci zorganizować takowe zaplecze.

Brzmi bardzo interesująco.
... Watek na konkurencyjnym forum ;)
Na tym mi nie pasuje.
Jest zamknięte - tam niby w tej chwili mnie ni ma - ale ..
Golas napisał:
Nie ma raczej najmniejszego problemu ... mów co Ci trzeba, aby teorię przełożyć na praktykę.

Teoria - jest z definicji - czymś co opisuje obserwowane zjawiska - wiec - eksperyment najpierw : potem opis - i analiza tego co wyszło.
Hipotezy - ewentualnie na początek.
Tak mniej wiecej zostały zrobione zapiski w pewnej wiki - dzieła zebrane + testy - sporo wykonanych przez - osoby "trzecie" - najwiecej przez Kota.
Golas napisał:
Nowe metody feminizacji, stężeń, preparatów itd...

tu... Wszysto zostało sprawdzone.

Nie wszystko zostało udokumentowane - nie ma zdjęć np: z kilku testów - w wypadku jednego procedury nie są sprawdzone przez wiecej niż 1 osobę.. - a w wypadku - jednego z preparatów który na 100% działa nie było zadnych - testów. Bezcelowych - bo był by to jedynie przerost formy nad treścią.

Sprawdzone zostały i zwiazki w wypadku których - prawdopodobieństwo - tego, że podziałają było bardzo mizerne.

Jest kilka pytań - a pojawiły sie one w watku robimy nasiona feminizowane - gdzieś w poczatku - pytanie o przyczynę występujacych problemów.
Obawiam, że - do momentu gdy panowie w białych kitlach - nie opublikują - nic na ten temat - zadowolić sie bedzie trzeba hipotezami.
W warunkach - "domowych" - weryfikacja tego jest raczej nie możliwa. Opinie i przekonanie tak.. ale dowodu nie... niby dało by się nawet mapować .. ee.. tak jak to robiono 50-60 lat temu - ale.. rotfl.. chyba nikt nie ma wystarczajacego zaplecza i funduszy.

Stężenia - procedura - ja wiem.. wydatek cieczy STS z pierwotnego jest z dużą górką podany.

1:3 --> 845 mikrogramów w 1 ml. liczac na azotan

w 5 ml -> 4225 mikrogramów - przy założeniu, że połowa trafia na roślinę ->
2112,5 ==> a to jest z 20 dawek skutecznych - z art mohana: -> tam podawanych - na jeden merysterm: Tu na całą roślinę - jeśli ma mniej niż 30 cm.. jest to cholernie dużo.

Ta metoda nie bez powodu jest określona jako atak cieżkiej kawalerii.
Założenie było takie - pełna zmiana - po jednym oprysku który lekko zrosi roślinę - Kopia stężenia która u innej rośliny jest skuteczna - i działa na nią raczej bardzo długo.

Efekty u testerów... sie chyba w tym zmiesciły?

Był i Czaczo. Dużo wcześniej.

Oj i ten zwiazek miedzy wysokimi dawkami - przesadzonymi a problemem z pyłkiem. Hmm... dziwne.. moze a może nie? a może tak? chyba ni?
albo jesli sie powtórki robi wiele razy - zamiast raz? kto wie.. Ja nie..
Golas napisał:
Ty będziesz mózgiem, a ja twymi rękoma.

:) nie rób se jaj.
Golas napisał:
Chcieć, to móc !
Pokaż, że nie tylko teoria jest twoją mocną stroną :)

Znaczy sie co - mam jakieś 10-20 mikro badyli sadzić do przesiewania dawek ;).

Interesujący byłby - test zupełnie innego rodzaju - to wymaga : zaplecza. I cierpliwości - masz mikroskop? ;) Taki z przystawką do robienia fot. nie musi być super klasy.
Automaty raczej odpadają - może być - z klonów - ale najlepiej z nasion - działa na 100% - tyle, że skuteczność jest może do 7%. No tak szacunkowo porównawczo.

Wątek na F# - mogę założyć - opis procedury - rozpisany : z przesianiem 3 dawek. około 300 obiektów doświadczalnych : powinno wystarczyć.

Potem obserwacja - ewentualny reweg ? choć niekoniecznie - S1 z - i ostateczna weryfikacja po przeglądzie potomstwa.
Tak mniej wiecej sie to zazwyczaj robi.. W praktyce.
A jak nie trafiona dawka - powtórka :) przesiewu.


Oj ale to i tak nikomu by sie nie przydało.
Po co to komu.

W wypadku feminizacji - na forum była potrzeba relacja i wątek. Bo jak by nie patrzeć NIC nowego - a i takie dawki testowali - ludzie - tyle, ze nie pokazując - wszem i wobec.
Ludzie widzac sam tekst - zaczynają zazwyczaj pisać - teoria.. a praktyka :
Bla bla bla.. i bla.

Ale... zdjęcia - dużo zdjęć - popularny watek - instrukcja zrobienia z obrazkami.. To zawsze działa :) + Obowiazkowe zdjęcia wielkich pał. Inaczej .. oj.. to tylko takie pieprzenie.

Pozdro
I połamania
Zapraszam na F# - no.. od nowego roku - o ile bedzie jeszcze stało.
Chętnie bym zobaczył - obrazkowe ilustracje do. ps: może by jakas zrzuta na "fundusz" - moge sie dorzucić - no w ramach moich bardzo skromnych możliwości finansowych.
Ostatnio zmieniany: 10 lata 4 miesiąc temu przez jajakobyly.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Oprysk roślin i produkcja nasion feminizowanych , LG . 10 lata 4 miesiąc temu #16

  • stu
  • stu Avatar
jajakobyly napisał:
Na tym mi nie pasuje.
Jest zamknięte - tam niby w tej chwili mnie ni ma - ale ..
no tak, każdy troll potrzebuje widowni, oklasków i aplauzu :) albo ryków i krzyków, jest hałas jest zabawa
Zapraszam na F# - no.. od nowego roku - o ile bedzie jeszcze stało
tylko sub tam nikt już nas nie chce, pobanowane konta i wielki cenzor Kot skutecznie odstrasza
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Oprysk roślin i produkcja nasion feminizowanych , LG . 10 lata 4 miesiąc temu #17

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Banana nie dostaniesz bo dlaczego ?

Milo ze zaczoles sie zywiej udzielac u nas

Tak jak Stu napisal nie jestesmy mile widziani - nawet wogole podejrzewam a nie mile.
Represja szykanownie palenie na stosie ukamienowanie pokazywanie palcami wytykanie.

To Oni Ci zli.

Tak wiec jezeli juz to u nas mozesz rownolegle prowdzic watek na hH.

Ale nie zapraszaj nas tam gdzie nie mozesz ;)
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Oprysk roślin i produkcja nasion feminizowanych , LG . 10 lata 4 miesiąc temu #18

  • jajakobyly
  • jajakobyly Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 33
  • Zebranych lumenów: 18
stu napisał:
no tak, każdy troll potrzebuje widowni, oklasków i aplauzu :) albo ryków i krzyków, jest hałas jest zabawa

Dokładnie. :evil: Bez hałasu i stada innych trolli innego gatunku zabawy nie ma.
Aplauz? ja wiem - wolałbym jakieś scysje - drobne - dzieje sie coś. Bez pewnej dozy chaosu i czepiania się "pewnych drobnostek" - z uporem godnym lepszej sprawy - bo i tak sens tego jest zerowy - nie ma ZABAWY.
Prawdziwa zabawa jest wtedy gdy - pokazuje się ktoś - kto - jest o czymś swiecie przekonany i broni tego.

Musi być.. jakiś watek gdzie można sie powygłupiać.

Pamieta ktoś może - watek o UV - poczatek trolowania na pełen etat - zabawne inaczej - angielski tekst - ze słowem partenokarpia - partenokarpia u konopi - kurcze - w watku feminizacja jest tyle o produkcji nasion z żenskich partenokarpicznych lini ogórków sałatkowych ;)

Tu nigdy nie bedzie klimatu F# - zamknięte forum.
Nia ma także wiki gdzie można poszaleć.
Zmasakrować - tak naprawdę pierwotną wersje.
stu napisał:
tylko sub tam nikt już nas nie chce, pobanowane konta i wielki cenzor Kot skutecznie odstrasza

Zimna wojna - pewnie tak zostanie.
Mi to powiewa.
Cieszy mnie to, że F# stoi - po polsku nie ma konkurencji - i nie bedzie długo miało. Trza tylko dobrze to co tam jest przeszukac.
Kowalsky napisał:
Banana nie dostaniesz bo dlaczego ?


BANA - banany małpka kupuje sobie sama.
Bo o niego zabiegam. Na nic poza czepianiem sie - z mojej strony liczyć tu nie można. Choćby skopiowane teksty z cannabis info - o led np: czytał to ktoś? Jest to kpina.
No nie - nawet na to nie ma co liczyć. Pewnie na F# wrocę jak mi przejdzie niechęć, do tracenia czasu na inne pierdoły.
Kowalsky napisał:
Milo ze zaczoles sie zywiej udzielac u nas

W jednym watku na chwilę.

post - znikł - zapewne razem z wiki F# - skopiowaną na glp - link do niej nie działa już - nawet jesli ja dalej macie | wywalenie tego było by raczej - nierozsadne - lepiej mieć - na wypadek wszelki niż..|
Chodziło o - "kopiowanie" ? Co złego jest w kopiowaniu - prześledzcie tekst o konopiach.. historie tego co znalazło sie jeszcze w latach 70 XX wieku - w podreczniku toksykologi. Duże fragmenty - całe zdania - zostały napisane jeszcze w XIX wieku - encyklopedia. cześć opisowa - zwyczaje gdzie jak - jak nazywają etc - jedynie bardziej współczesna wersja jezyka - niewielkie zmiany - i zdecydowanie mniej niż w org.
Tak zawsze było - i dalej bedzie - jesli nie kopia dosłowna - to przepisane na nowe zdania.

btw: jest taki tekst o uprawie konopi z XIX wieku - przemysłowych - po polsku - napisany takim jezykiem, ze.. Nie chciało mis ie OCR robić. Dla kogoś kto out uprawia - była by to klasyczna pozycja. Świetne... I wszystko full natural - + wymagania konopii - gdzie sie udają - co jest najważniejsze. | do znalezienia w google books - full za free - fragment większego podrecznika|

Tu.. Co najwyżej z ciekawości zaglądać będe - tak jak i na kilka innych.
Kowalsky napisał:
Tak jak Stu napisal nie jestesmy mile widziani - nawet wogole podejrzewam a nie mile.
Represja szykanownie palenie na stosie ukamienowanie pokazywanie palcami wytykanie.

Ja wiem. :) Pewnie by trochę futra leciało.
Czasem miło popatrzeć.
Kowalsky napisał:
To Oni Ci zli.
Tak wiec jezeli juz to u nas mozesz rownolegle prowdzic watek na hH.
Ale nie zapraszaj nas tam gdzie nie mozesz ;)

Wątka nie poprowadzę.
Checi chyba ograniczały by sie do rozpisania procedury - takiej - która - podziała - oczywiscie po przesiadniu dawek :) I z pewnym prawdopodobieństwem.

Nie sadze aby byli chetni do tego - zbyt dużo paprania się - to nie femi - które zrobi każdy - mająć 1 świetlówkę 20 W.
Koszty - czas - raczej nie ma "zysków" w kieszeni.

Sam sie nie zabiorę. ;) Miałbym probem z posadzeniem 4 badyli.. a to wymaga o wiele wiecej.

Interesujące było by to o tyle, że.. chyba nigdzie w necie takiego czegoś - nie poprowadzono. No - mowa o konopiach - bo artów - naukowych - jest kapkę.
Na laborkach zapewne studenciaki dalej robią. Chwila na czym to było.. jakaś trawa chyba...

--> Femi - było. i to z taką zabawną oprawą jakiej nigdzie poza F# nie bedzie.

Linie S - powtórka programu hodowlanego gw pharma - w wersji - minimal. było
Nie dokończone ;(

panele led DIY - opracowane i dostępne - Knna. - jego opisy. jest..
CR - zrobił fotorelacje i arta - szkoda, że jednej konfiguracji - i tej co potem planował nie ma. Kilka - z porównaniem - to było by coś. Bo - lepiej - wygląda z watkami i obrazkową podkładkę niż - jakimś pierdoleniem - literkowym.

Tego mi jedynie nie wiadomo czemu brak - :) - a skoro sam nie zrobie - trzeba kogoś przekonać, że warto sie z tym babrać. ała.. coś z dekielkiem nie tak.
Ostatnio zmieniany: 10 lata 4 miesiąc temu przez jajakobyly. Powód: .. literki
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany