Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Pokaż co kopiesz na spocie

Pokaż co kopiesz na spocie 4 lata 4 miesiąc temu #1

Skorzytałem z okazji, że zimno wietrznie deszczowo i wszyscy po świętach :smoke: w domu siedzą, poszedłem zanieść końcówkę ziemi i przekopać. Zdążyłem zrobić jednego spota.
a jak to u was wygląda ?

wykopałem dziurę

na dno dałem ziemi z innego spota - taka glina trochu, te kulki porozbijałem

jest pełna życia, zdjęcie z lampą i nie oddaje koloru, tak naprawde ziemia jest czarna jak węgiel

dałem obornik zwierząt leśnych i koński

gumowe rękawiczki i zbieram kupy do worków :evil:
na to poszedł kolejny worek tej samej ziemi

w tej reklamówce jest obornik krowi granulowany dałem około 4/5 z tej reklamówki reszta zostanie na innego spota
obornika leśnego było ok trzy takie reklamówki. nie za mało ?
wymieszałem

całość pościółkowałem łodygami z nawłoci i powbijałem ta ściółkę w ziemię, niech się wzbogaci.
na to jeszcze dodałem darnie które zostały z kopania dołka, ale tu już zdjęcia niema bo tak się zabrudziłem, że strach było telefon wyciągać. troszkę lało i ciemno się robiło.

dolomitu 2-3 szklanki dam gdzieś tak w połowie marca. z tego co czytałem dolomit z obornikiem zabiera fosfor lub potas

ten dolomit na zdjęciu jest bardzo dobry, jest zmielony na proszek z kamyczkami małymi, miałem inny to był taki żwirek zmieszany z wodą tamten był totalnie hujowy i huje sprzedają wodę, żeby waga była. polecam ten, to jest dolomit 05 albo 50 jest pro.
Ostatnio zmieniany: 4 lata 4 miesiąc temu przez uprawiam_wiec_zyje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Mr. Green, Golas, DIESEL, Pingwin, Kimbo Slice, Hydra

 
 
 

Pokaż co kopiesz na spocie 4 lata 4 miesiąc temu #2

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

elegancko, jak spot dobry to wyrosna sekwoje :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pokaż co kopiesz na spocie 4 lata 4 miesiąc temu #3

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Przygotowanie to podstawa bo najważniejszy jest start. :ganja:

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Pokaż co kopiesz na spocie 4 lata 3 miesiąc temu #4

dni pierwszych śniegów to zwykle każdy siedzi w domu - idealna pora :) ...

skoro już jesteśmy na łonie przyrody, niema to jak ognisko ... i tutaj taki nieekologiczny recykling mi się przydarzyło wykonać - jak dobrze mieć kawałeczek foli z worka na ziemie kiedy wokoło wszystko mokre :D



po ciepłym posiłku i ogrzaniu się wyruszyłem na spota i tu jeszcze raz ucieszyła mnie moja łopata dohiker - ferrari wśród łopat dla hobbistycznych upraw marichuany :D wybaczcie mi te świńską reklamę, wolał bym reklamować Polską firmę no ale my to K*%$a tylko Topexy mamy ...



sorki zdjęcia wyszły w jakości raczej dokumanetalnej, już ciemniało
ziemia spoko taka leśna bogata w życie ale nie wiele jej, zaraz pod nią mocno ubity piach w sam raz do betoniarki, kilka łopat tego piachu rozrzuciłem w zarośla i powbijałem łodygi dzięgla - takie rurki liczę na to, że będą mi napowietrzać ziemię.




oczywiście skórki z bananów i tez trochu odpadków warzywnych z ostatnich kilku dni które mają się przekompostować (oby na czas) na to dałem nawóz do kompostowania

dużo słomy


na to ziemia i łupki z cebuli - wyczytałem, że są świetnym nawozem na kwitnienie, łupki nie pleśnieją więc można je zbierać cały rok.



wyżej trochu ziemi pomieszanej z słomą, obornikiem granulowanym bydlęcym ii odrobinę tego nawozu do kompostowania



i trochu purpury - oby na jesień było więcej :)




a jak u was ? ciekawy jestem kiedy kopiecie i jak to wygląda
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Mr. Green, Golas, Pingwin, Kimbo Slice
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany