Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Konkurs GLP Cannabis Cup na rok 2014 ...

TEMAT: Cannabis Cup 2014 - HempyBucket by AS

Cannabis Cup 2014 - HempyBucket by AS 9 lata 2 miesiąc temu #41

  • Golabek
  • Golabek Avatar
Nie always, do leda nie czepiaj sie. porownuje z moim"markowym" ledem i dobrze ida a sam wkurwilem sie ze pod twym idezie jak pod tym za 4 tys kurwa fa....Na weg mssz idealna zabawke ja na flo do swego tez hps dojebalem i tyle ale AS pieknie maluchy ci wygladaja. Gdzie indziej szukaj winy hehe jak mowia;) Ps zagladaja zagladaja:D jak temat na glownej hehehe. Zdrowka skuty
PS co do timera czy chodzi o ten analog z zabkami? ja tez mam swoj dluuuuugo dlugo i se teorie wysnulem ze zabki sie juz wyslizgaly(tudziez, czyt. rozpierdolily w saski mak) i zaczal przewalac....ale huu wie kupilem 2 nowe 2 padly cwele teraz, jeden stukajac( :ohmy: :dry: :lol: ) naprawilem drugi niezahulal. Nienawidze te elektryczne bo padal mi tez co uprawe albo master reset zawiesil sie i chce uniknac tego eby na te wbijac. Chyba jednak kupie te leektroniczne. chyba ze ktos zna analogi bardzo lubie np dobrej klasy, ja mialem te dpmy zawsze lirojoskie, ale nienarzekalem. Ciekawe jak ta Teoria z zabkami...
Ostatnio zmieniany: 9 lata 2 miesiąc temu przez Golabek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Cannabis Cup 2014 - HempyBucket by AS 9 lata 2 miesiąc temu #42

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Z obserwacji growlogów i własnych doświadczeń snuje teorię, że pod ledami rośliny sporo dłużej indukują, najdłużej leciało około 3 tygodni :blink: przy jednoczesnym zlaniu nawozami na weg :> Średnio wychodzi jedenaście - dwanaście dni!
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Cannabis Cup 2014 - HempyBucket by AS 9 lata 2 miesiąc temu #43

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

Koza byłem przygotowany na dwa tyg no max dwa i pół tygodnia,ale tu było ponad trzy , plus jeden tydzien fp 11/13(d/n) i nic :blink: może powinienem poczekać jeszcze parę dni...jednak zmieniłem światło kilka dni temu i już widzę rezultaty,na niektórych pojawiły się pojedyncze preflowery i na jednej chyba jajca...
...mam nadzieje,że "jajcarzy" będzie jeszcze co najmniej dwóch,bo jak nie to będę zmuszony wyrzucić mniejsze panny :S
Gołabku,to ja za mój dałem ponad 10 razy mniej ;)
timer miałem taki najtańszy za 3 euro i zauważyłem ,że jest jakoś tak lekko przesunięta tarcza względem ząbków...myślisz,że nie zakwitły by przy 12,5 światła??
wracając do timera,to mam dwa analogowe Theben-y już jakieś pare "sezonów" i jestem super zadowolony :)


kilka zdjęć z kontynuacji treningu...












































i pytanko,czy to są jajca??








dzięki panowie za odwiedziny :joint:
pozdro :peace:
Smoke More Weed
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: SkyneT 2.0, Koza, Bongjour, mjpassion, Warrior, Golabek, biedra, Sandacz, Jabol

 

Cannabis Cup 2014 - HempyBucket by AS 9 lata 2 miesiąc temu #44

  • staryjez
  • staryjez Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 446
  • Zebranych lumenów: 781
  •  

  •  

Słabo widać, ale na 90% tak.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: AS

Cannabis Cup 2014 - HempyBucket by AS 9 lata 2 miesiąc temu #45

  • Golabek
  • Golabek Avatar
Nie widac dobrze alechyba ne(oby) jeeli to hermowate jakies albo po prostu gruba szypulka, jajca raczej nie. Pozekaj hwilekuleczki zrobia sie daj jescze foto, ale chyba nie cwel. Sproboje inny programator. o do 12,5 h cos czytalem gdzies ze niektore jaj 12/12 niedostana to jebniete ie zaindukuja, alemie sie niezdazylo i przy 11 mi indukowaly i przy 13 bo popierdolil cos. poczekaj moje tez ledy 2 tyg i tylko wlosa widac, jakby stsly....Wazne zdrowe. i oby babeczki zycZyc
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Cannabis Cup 2014 - HempyBucket by AS 9 lata 2 miesiąc temu #46

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Kolega uprawia z nasion regularnych więc jajca są tu jak najbardziej wskazane ;)
Dobrze idą!
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: AS

Cannabis Cup 2014 - HempyBucket by AS 9 lata 2 miesiąc temu #47

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

tak,tak,jajka są wskazane :woohoo:
dziś już wiem,ze na powyższym zdjęciu jest na 100% facet,który już dzisiejsza noc spędził na balkonie ;)
...mam tam trzy roślinki ,które stoją już kilka dni i wyglądają bardzo zdrowo,choć temp spada poniżej 0*C...

co do światełka,to postanowiłem zaopatrzyć się w mini weg-box (30x30x60) i tam wypróbować tego leda podczas całego cyklu :)
pozdro :peace:
Smoke More Weed
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Cannabis Cup 2014 - HempyBucket by AS 9 lata 2 miesiąc temu #48

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Przy okazji poka jak wyglądają rośliny na zesłaniu i czekam na opinię odnośnie tego świecidełka ;)
Pzdr
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Cannabis Cup 2014 - HempyBucket by AS 9 lata 2 miesiąc temu #49

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

czesc :rasta:


coś zaczyna się dziać B) nie można tego nazwać flo ,ale już jest blisko :woohoo:
panny w końcu pokazały prefloweru i w dwóch przypadkach jajca...z całej gromadki pozostały na placu boju 2 x early pearl - hashberry i 1 x point of no return - hashberry :).


wczoraj wszystkie roślinki zostały obficie przelane i dziś dostały pierwszy raz nawozy na flo w dawce ok 70%
ph staram się utrzymywać ciągle na poziomie 5.8-5.9 ...z przelewu nie sprawdzam :whistle:
...zrobiłem im również dosyć solidnego fryzjera,wyciąłem większość dużych liści i mniejsze odrosty...


kilka zdjęć...wygląda to niezbyt ciekawie,ale mam nadzieje ,że z czasem będą porządne pały :stoned:


















































Koza i tutaj rośliny z balkonu...trochę się zatrzymały ,bo bardzo mało światła maja...no i temperatura też :blink:







to na tyle :blink:
dzięki za odwiedziny :joint:
pozdr i narka :peace:
Smoke More Weed
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: SkyneT 2.0, KLICZKO, Szatyn, Lutek, Prosty człek, Golabek, Jabol

Cannabis Cup 2014 - HempyBucket by AS 9 lata 2 miesiąc temu #50

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

joł :rasta:



panny jakoś strasznie powoli zbierają się do kwitnienia,normalnie masakra :blink: nigdy mi się nie trafiły takie przymułasy :stoned: poza tym wszystko ok :rasta:














te,najbardziej mizerna planuje wystawić na balkon...








































pozdro i do nastepnego :stoned:
Smoke More Weed
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: SkyneT 2.0, Babys, Warrior, KLICZKO, Szatyn, Lutek, Dexter, Jabol

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany