Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Konkurs GLP Cannabis Cup na rok 2014 ...
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Cannabis Cup GLP .:Ładnie kolorowo Mango na ledowo:.0.09m2, 36W

Cannabis Cup GLP .:Ładnie kolorowo Mango na ledowo:.0.09m2, 36W 9 lata 1 miesiąc temu #21

  • Cichy Bob
  • Cichy Bob Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • You're Nobody Til Somebody Kills You
  • Posty: 892
  • Zebranych lumenów: 3104
  •  

  •  

Pochwalisz sie pan jak tam maja sie te mango?
Pozdro
I don't always talk, but when I do, It's important
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od:

 
 
 

Cannabis Cup GLP .:Ładnie kolorowo Mango na ledowo:.0.09m2, 36W 9 lata 1 miesiąc temu #22

  •  Avatar
2 miechy ez odzewu miejmy nadzieje ze edek tak zajety dzialkowaniem hehehe, wiosna zawitala. Farta edmund! Nawet watku niewidzialem hehe. Bob czuwa :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Cannabis Cup GLP .:Ładnie kolorowo Mango na ledowo:.0.09m2, 36W 9 lata 1 miesiąc temu #23

  • Edmund Dantes
  • Edmund Dantes Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Hasz-ido i Gandżi-tsu
  • Posty: 252
  • Zebranych lumenów: 964
  •  

  •  

Czujni, czujni... Dwa miesiące się ślizgałem, zanim zmusiliście mnie do napisania tego, co już dawno powinno być.

Wycofuję się z konkursu, bo zwyczajnie czasu mi nie starcza na fotorelację. Dla jasności kilka faktów z przeszłości:

9 lutego jedna poszła pod hps, druga została. Obie przesadziłem do 6 i 11L doniczek. To był około 35. dzień.
8 marca, w 64 dniu przełączyłem na 12/12.
15 marca zakwitły.
Mango spod leda wstawiłem do szafy z hps-em.
Obecnie jest 13 dzień FLO, 84 dzień żywota.

Mango pod ledem rosło gęste i niskie. Zakwitło po tygodniu, tak jak to drugie. Ale od kiedy jest pod hps-em, albo się zatrzymało z kwitnięciem, albo raczej myślę, że ona spedali się.

ta mała spod leda, co się nie chce rozpędzić z kwitnieniem albo planuje spedalić się


druga












obecnie w boksie z ledem rosną papryczki, konopki i sałata



faktycznie już sporo działkuję... przed outem...



BONUS



pozdrawiam i do zobaczenia, stare konie!
Zielone światło dla Pasji -.- Każdy ma swoją namiętność, co zżera mu serce, niby robak miąższ owocu (…). -.- always look for bright side of life
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Babys, Bongjour, SensiSoul, Cichy Bob, DIESEL, KLICZKO,

 

Cannabis Cup GLP .:Ładnie kolorowo Mango na ledowo:.0.09m2, 36W 9 lata 1 miesiąc temu #24

  • Babys
  • Babys Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 1715
  • Zebranych lumenów: 3246
  •  

  •  

Paprykow wiecej jak trawki :woohoo: :evil: :whistle: Dobrze wsio kwitnie, dlaczego ma sie spedalic?? eeee


Pisz Golabek tak by mozna bylo cie zrozumiec

Edytowalem twojego posta

Pzdr Baba
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Lutek,

Cannabis Cup GLP .:Ładnie kolorowo Mango na ledowo:.0.09m2, 36W 9 lata 1 miesiąc temu #25

  • Edmund Dantes
  • Edmund Dantes Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Hasz-ido i Gandżi-tsu
  • Posty: 252
  • Zebranych lumenów: 964
  •  

  •  

A jednak rzeczywiście dobrze wsio kwitnie. Dzisiaj wreszcie upewniłem się, że jest ok. Spanikowałem, bo ona już kwitła pod ledem, a po przeniesieniu pod hps-a zatrzymała się w sobie i czubki szczytów wyglądały identyko, jak chwilę przed pokazaniem jajec kiedyś u mojego Passiona :angry:
A już miała lecieć do kosza. Dałem jej dwa dni na ogarnięcie się i się wyrobiła, sucz :evil:
Zielone światło dla Pasji -.- Każdy ma swoją namiętność, co zżera mu serce, niby robak miąższ owocu (…). -.- always look for bright side of life
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od:

Cannabis Cup GLP .:Ładnie kolorowo Mango na ledowo:.0.09m2, 36W 9 lata 1 miesiąc temu #26

  •  Avatar
Tam zobacz na gore jeszcze raz. to idealne kwieaty bez zadnych gowienek hehe. jak u mnie w skunikach temu napisalem ze bardzo normalny wyglad a tak juz cos zawsze nie gra jak ma sie zbananic zauwazylem(jakby bardziej nieregularne to,wlosy nie sa tak gesto i tam wlasnie sie pokazuja)O ale tylko moje obserwacje :rasta: sam banany niemailem jeszcze tyle co z fotek je widze
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany