Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Konkurs GLP Cannabis Cup na rok 2014 ...

TEMAT: [HPS-150][0,28m2] KATHARSIS (C'99) - GLP Cannabis Cup 2014

[HPS-150][0,28m2] KATHARSIS (C'99) - GLP Cannabis Cup 2014 8 lata 11 miesiąc temu #111

  • mjpassion
  • mjpassion Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Hidden Cannabis Grower
  • Posty: 251
  • Zebranych lumenów: 795
  •  

  •  

Golabek, dzieki :) Pytalem, czy dziala, bo u mnie wszystkie wtyczki zblokowane... imaginacja bezpieczenstwa ;)

jointtaster, ciesze sie, ze sie podobalo :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

[HPS-150][0,28m2] KATHARSIS (C'99) - GLP Cannabis Cup 2014 8 lata 11 miesiąc temu #112

  • Golabek
  • Golabek Avatar
I ja mj jak nawet w polski rap z yt filmy wrzuce to tez wtyczka shockvave zablokowana.Zaczekaj anuluj, pojebalo a ja niezna sie i niewiem co sciagnac zeby git bylo hyhyhy
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[HPS-150][0,28m2] KATHARSIS (C'99) - GLP Cannabis Cup 2014 8 lata 3 miesiąc temu #113

  • Ganjamatyk
  • Ganjamatyk Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 348
  • Zebranych lumenów: 398
  •  

  •  

mjpassion - czy to wrażenie ze zdjęcia , ale czy w boxie miłeś jeszcze trochę miejsca ?
bo 0,36 m2 to mało dosyć , ale plon zacny jak na taką sativkę , pewnie z indicy było by ze 20 gram wincyj,.
"Tak bowiem jest: kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem RADOSNEGO DAWCĘ MIŁUJE BÓG." (2 List św. Pawła do...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany