Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Tematy związane z Konkursem Cannabis Cup 2016 ...

TEMAT: GLP Cannabis Cup'16 by Jacek

GLP Cannabis Cup'16 by Jacek 8 lata 2 miesiąc temu #41

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Dzięki Pany za diagnozę;) Kliczko, żeby nie było - pretensji do Ciebie nie mam B) , ale możesz zajrzeć do kolegi Gwywhyr, bo też mu Twój TD jakoś dziwnie się ociąga z zakwitnięciem. :whistle: Z dwojga złego zrobiło mi się więcej miejsca w boksie, bo i tak planowałem 5 sztuk a nadprogramowo wyszło ich 7. Wypadła największa z Herculesów i od razu luźniej się zrobiło :D

@Golas - a Twoja panna na kiedy ma termin ehhe ?;)

Pozdro!
J. :stoned:
Temat został zablokowany.

 
 
 

GLP Cannabis Cup'16 by Jacek 8 lata 2 miesiąc temu #42

  • Topek!
  • Topek! Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 373
  • Zebranych lumenów: 688
  •  

  •  

Przejrzałem i przeczytałem, trochę za mocno kombinowałeś z światłem.
Tak mi się bynajmniej wydaje.
Ale w sumie to dobrze że są takie osoby które próbują robić inaczej i po swojemu.
P.S Też jestem posiadaczem kotka.
Ostatnio zmieniany: 8 lata 2 miesiąc temu przez Topek!.
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Jacek

GLP Cannabis Cup'16 by Jacek 8 lata 2 miesiąc temu #43

  • Klepnix
  • Klepnix Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • .
  • Posty: 2002
  • Zebranych lumenów: 4582
  •  

  •  

Eee, przy auto takie kombinacje dają radę, a nawet powinny! bo to przecież fotobojętne roliny.
W moim jednym boxie zacina mi się timer, 2 dni 24/0, 3 dni 20/4. Zasadniczo pobieżnie , powinny lecieć 20/4.
Brak bananów ;)
.....
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Jacek

 

GLP Cannabis Cup'16 by Jacek 8 lata 2 miesiąc temu #44

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Dawaj no Jacku jakiś update relki!

Mój pierwszy indoor, jeszcze po za forum - automaty, Auto Jack wyskoczył z jajcami przez właśnie wyciąganie do zdjęć w czasie snu i pokazał jaja, wydaje mi się właśnie, że od zabawy światłem, kiedy sobie spał, ale takie geny z dupy bo inne nie pokazywały oznak hermienia.
:bongo:
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Jacek

GLP Cannabis Cup'16 by Jacek 8 lata 2 miesiąc temu #45

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Szyszka! napisał:
Przejrzałem i przeczytałem, trochę za mocno kombinowałeś z światłem.
Tak mi się bynajmniej wydaje.
Ale w sumie to dobrze że są takie osoby które próbują robić inaczej i po swojemu.
P.S Też jestem posiadaczem kotka.
Kombinowałem i nadal będę kombinował :whistle: Ostatnio jechałem na pełnosezonówkach, również miałem przygody ze światłe, jego brakiem oraz różnymi czasami i jakoś doszły - zero hermy. :D To jest moja pierwsza taka przygoda i mam nadzieję, że ostatnia.
Klepnix napisał:
Eee, przy auto takie kombinacje dają radę, a nawet powinny! bo to przecież fotobojętne roliny.
W moim jednym boxie zacina mi się timer, 2 dni 24/0, 3 dni 20/4. Zasadniczo pobieżnie , powinny lecieć 20/4.
Brak bananów ;)
Dokładnie jak Klepak klepie :D na klawiaturze, automaty zniosą wszystko co im zapodasz. :rasta:
Bongjour napisał:
Dawaj no Jacku jakiś update relki!

Mój pierwszy indoor, jeszcze po za forum - automaty, Auto Jack wyskoczył z jajcami przez właśnie wyciąganie do zdjęć w czasie snu i pokazał jaja, wydaje mi się właśnie, że od zabawy światłem, kiedy sobie spał, ale takie geny z dupy bo inne nie pokazywały oznak hermienia.
:bongo:

Updejcik jutro, bynajmniej jutro zrobię fotki w trakcie podlewania a czy będę miał sposobność strzelić posta to życie już pokaże. Nie mniej w niedzielę na pewno coś skrobnę. Powiem krótko: palą mi się od lampy, bo porosły cholerstwa a ja nadal nie mam wentylacji i średnia temperatura, gdy chodzą lampy to 32sC. Odległość od szczytów ok. 10cm :pinch:
Bonguś, moje panny zawsze dostają fleszem po oczach i widzę, że lubią to suki... B)

Do następnego Panowie...
J. :stoned:
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, AS

13 dni poźniej... 8 lata 2 miesiąc temu #46

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  


Cześć,
minęło 13 dni i pora na małą aktualizację. :smoke:
Skunki


mały skun


TeDe


Blueberry




WW x Cheese - najbardziej dostała od słońca :whistle:



Co do karmienia z menu wypadła Piranha a na jej miejsce wskoczyła Nirvana. Reszta bez zmian 100% każde podlanie co 3-4 dni 8l na całość. Temperatura min. 30sC w dzień i 15 w nocy. Jutro soczyste podlanie z czystej i wody a następnie do menu na 3 tygodnie wskoczy Overdrive - jeszcze na nim nie jechałem :D

Do następnego!
J. :stoned:
Ostatnio zmieniany: 8 lata 2 miesiąc temu przez Jacek. Powód: cyferki się poje*** ;)
Temat został zablokowany.

GLP Cannabis Cup'16 by Jacek 8 lata 2 miesiąc temu #47

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Pali je ! :evil:
Nie da się nic zrobić ? ;)

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Jacek

GLP Cannabis Cup'16 by Jacek 8 lata 2 miesiąc temu #48

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Gnij te mendy bardziej co by je tak nie paliło jak już nie ma jak podnieść lampki:) Przydałby się Panu Jackowi większy namiocik:)

Postresowały się, ale masa idzie:)

:bongo:
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Jacek

GLP Cannabis Cup'16 by Jacek 8 lata 2 miesiąc temu #49

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Golas napisał:
Pali je ! :evil:
Nie da się nic zrobić ? ;)

Pozdro B)
G.

Niestety nie mogę nic zrobić w chwili obecnej :pinch:
Bongjour napisał:
Gnij te mendy bardziej co by je tak nie paliło jak już nie ma jak podnieść lampki:) Przydałby się Panu Jackowi większy namiocik:)

Postresowały się, ale masa idzie:)

:bongo:
Mam większy namiot, ale w innym/nieocieplonym miejscu i obecnie korzystam z tego co mam.
Namiot ma 1m wysokości i nic więcej nie uzyskam. Następnym razem pomyślę o jakiejś siatce i może to jakoś ogarnę.
Jednak HPS 250W w tak małym namiocie robi niezły sajgon, ale cóż - takie życie, takie warunki.
Najważniejsze, że coś tam puchną a od jutra leci boost :D

Pozdro!
J. :stoned:
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

10 dni później... 8 lata 2 miesiąc temu #50

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  


Cześć,
10 dni później było dokładnie wczoraj, ale po podlaniu oraz fotosesji nie miałem już siły na update - coś mnie przeziębienie rozkłada mam chwilowy brak mocy. :sick: Od poprzedniego razu rośliny poleciały na czystej wodzie o nieznanym PH (raczej w okolicach PH = 8 ) następnie 2x dostały komplet koksów: baza po 115%, Overdrive 120%, B-52, Nirvana po 100%. Warunki pogodowe bez zmian: wentylacji nadal brak. Temperatura w dzień ok. 30sC, w nocy ok. 15sC. Wilgotość od 35-55%.
mały skun


duży skun



Kliczkowe Blueberry




Golasowa WW x Cheese - chyba najbardziej popalona z całej reszty, ale na jej nieszczęście przyszło jej zająć miejsce bezpośrednio pod lampą.
Czas pomyśleć o jakiejś cooltubie, tylko szkoda, że one mają takie małe odbłyśniki :/



Kliczkowe Think Different



Plan na kolejne 2 tygodnie: koksowanie z Overdrive, 3-4 podlania. Następnie tydzień na wodzie, flush, ostatnie 3 dni słońca i kosa. Mam wrażanie, że skunk może dojść najszybciej ze wszystkich roślin więc może w jego przypadku być nieco inaczej. A jakby nie było i tak życie zweryfikuje co i jak ;)

Pozdro ekipa!
Jacek :stoned:
Temat został zablokowany.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany