Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Nasze inne Hobby – Pasje ...
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Znalezisko

Znalezisko 9 lata 6 miesiąc temu #11

  • Gandzia
  • Gandzia Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Exodus Kush
  • Posty: 340
  • Zebranych lumenów: 392
  •  

  •  

Ja bym nawet czegoś takiego nie ruszał.
Nigdy nie wiadomo z jakiego powodu nie zrobiło boom. :silly:
Ostatnio zmieniany: 9 lata 6 miesiąc temu przez Gandzia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Znalezisko 9 lata 6 miesiąc temu #12

  • Babys
  • Babys Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 1715
  • Zebranych lumenów: 3246
  •  

  •  

Przecie to jest jakis stary pocisk artyleryjski pewno jeszcze z 2 wojny swiatowej

Ja bym znim lepiej nie tanczyl bo nie wiadomo co sie moze stac

Pzdr Babys
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Znalezisko 9 lata 2 miesiąc temu #13

  • Golabek
  • Golabek Avatar
dokladnie babys jest to UZBROJONY pocisk. Glowica siedzi tzw zapalnik ten stozekna czubkui widac bardzo uszkodzona. Niech bez kitu gdzies wyniesiepooooowoli i na psy dzwoni niech zabieraja bojescze kogos zapierdoli to jak slyszy jescze. Nigdy tego nie zbierac!!!!Mnieostbardzointeresuja wykopki, ana tomoznasienatknac coruszhehehehe. Raz typ przylecialzmniejszym...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Znalezisko 9 lata 2 miesiąc temu #14

  • kiełbasa
  • kiełbasa Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 97
  • Zebranych lumenów: 164
Generalnie "latanie" z wykrywaczem jest bardzo fajną formą spędzania wolnego czasu, wiem z własnego doświadczenia. Pomocna może się tu okazać strona igrek.amzp.pl/ gdzie znajdziemy stare mapy z różnych okresów opracowane również przez zaborców :dry: w połączeniu z geoportalem gdzie możemy nałożyć jedną na drugą mapę i porównać "stare miejsca" z aktualnym stanem.
Przy tego typu poszukiwaniach trzeba zachować szczególną ostrożność, właśnie ze względu na niewypały. Znam miejsca np gdzie pociski różnej maści w tym również przeciwlotnicze leżą jeden na drugim w promieniu kilku km, lecz dopiero po czasie przyszła refleksja o zagrożeniu, dobrze że przed katastrofą, bo bym miał problem z trymowaniem :)
Ale przychylam się do przedmówców w życiu bym takiej bomby nie przyniósł do domu i zalecam ostrożność przy wykopkach.
Może nie każdy z Was słyszał o metodzie całkiem legalnej lecz równie niebezpiecznej - poszukiwanie magnesem neodymowym, nie testowałem ale przymierzam się do zakupu takiego cudeńka :)
jeden z wielu filmów na yt przedstawiający poszukiwania właśnie ta metodą:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Człowiek Nauki Fazy, Golabek, Kimbo Slice

Znalezisko 9 lata 2 miesiąc temu #15

  • Furiat
  • Furiat Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 52
  • Zebranych lumenów: 165
Ostatnio wykopałem taka butelke czy stara jest nie wiem, ale ciężka i zajebista :D






Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Bongjour, Człowiek Nauki Fazy, Golabek, Chuck, kiełbasa

Znalezisko 9 lata 2 miesiąc temu #16

  • Golabek
  • Golabek Avatar
Furiat,tego wlasnie szukamy:D To jst krysztal, dokladnie krysztalowa flaszk na alkochol,nalewke czy tegotypu trunki.Jezeli to znalazles zapamietaj miejsce, tam moze byc tego wiecej lacznie z zachowkiem(tzw zakopany skarb) czasem malej wartosci od monet porcelany(to droga rzecz) nawet po zlot bizuteriee,zegarki kozackiej proby.Pieknie furiat masz ladne tereny. Jest flaszka MUSI byc cos jeszcze. Ja na wiosne lece trzepac stare pole walki z okopami cos tam znalazlem ale sprzetu nie mam xD a Huj jak sie bawic to sie bawic. I na bomby uwazac! jedna rada jak wykrywacz ktos ma i podluznie pika ni w jednym miejscu to lepiej kopmy ooowoli(zawsze kopmy delikatnie i powoli) Huj wie co tam siedzi;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Znalezisko 9 lata 2 miesiąc temu #17

  • Furiat
  • Furiat Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 52
  • Zebranych lumenów: 165
kopałem dołek na jabłonke a u mnie na podwórku stał w latach 1945 dworek i go zburzylismy w 2000 i było dużo gadzetów do tej pory cos wykopuje :). A takiej butelki ( karafka ) nie znalazłem na necie a szukam 2 dzień :)
Ostatnio zmieniany: 9 lata 2 miesiąc temu przez Furiat.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golabek

Znalezisko 9 lata 2 miesiąc temu #18

  • ufolud
  • ufolud Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 531
  • Zebranych lumenów: 1315
  •  

  •  

No u mnie za dzieciaka to jak budowali osiedle to jak rozkopali ziemie to takich starych butelek było tysiące i sporo porcelany(no i dość dużo kości :dry: ), jak łatwo się domyślić wszystkie zostały rozbite.Niektóre to z tysiąc osiemset któregoś były , szkoda ale wtedy się zbytnio nie myślało. A tak to dużo się walało i dalej leży wszelkiej maści niewypały łuski.Pamiętam jak mi stary dał jakąś odznakę niemiecką , papierośnice (bodajże od kriegsmarine) i sprzączkę jakiegoś soldata (też niemiecka ) a ja głupi oddał wszystko do szkoły za głupią 5 z historii :pinch: . Jeszcze niedawno gołym okiem można było skanować teren na bunkrach i co chwilę leżało coś z II w.ś.

Furiat wg google grafiki to jest karafka.
Browar, faja, plener, niebo jak baja, wszystko to przecież należy do nas
Ostatnio zmieniany: 9 lata 2 miesiąc temu przez ufolud.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

Znalezisko 9 lata 2 miesiąc temu #19

  • techacjusz
  • techacjusz Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 54
  • Zebranych lumenów: 74
pracowałem kiedyś też na takich dworkach i hotel był tam postawiony nowy to podczas kopania pod obrzeza pod samą skrzynka od gazu wykopałem niewypała jak na pierwszym zdjęciu i też była masa tego łusek itp a najciekawsza była butelka aluminiowa po jakimś redbulu wojennym hehe sugerując się ilością składników i ciekawą grafiką
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Znalezisko 9 lata 2 miesiąc temu #20

  • Golabek
  • Golabek Avatar
Furiat to pod ta jablonka jescze mogly byc fanty. A nie to owonych zbiorow przy eksploracji podworza. Zajebiscie masz hehe dworki itp ueeee kozak.Ja juz druga miejscowke znalazlem ale istorycznie nie wiem zbyt o niej zawiele bo nie ma zadnych wzmianek hehe tyle ze tamtedy przeszedl front a wczesniej bylo w pizde zydkow. moze zakopali dla mnie sporo pierscionkow??:D Hheheehe Powodzonka kopacze, dobry teemat co znajde wrzuce tu hee. Bedziemy rozkopywac xD
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany