Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Inne Artykuły niekoniecznie związane z tematyką Cannabis ...

TEMAT: Były minister obrony Kanady mówi, że na ziemi przebywa 80 obcych gatunków

Były minister obrony Kanady mówi, że na ziemi przebywa 80 obcych gatunków 9 lata 6 miesiąc temu #1

Szczerość czy prowokacja ?!
Były minister obrony Kanady mówi, że na ziemi przebywa 80 obcych gatunków ,które wróciły na ziemie!
Minister powiedział , że wracamy m.in. z Plejad, Zeta Reticuli, Draco i konstelacji Oriona ...
Jest to druga tego typu wypowiedż w rosyjskiej telewizji pierwszą wygłosił premier Dmitrij Miedwiediew, w grudniu 2012 roku, wypowiadając szereg szokujących stwierdzeń dla większości ludzi, Miedwiediew mówił o pozaziemskich koloniach i cywilizacjach.
Szokując wiele osób, powiedział , że "obcy ale bliscy nam gatunkowo ludzie żyją wśród nas i w ludzkiej postaci." Afirmacje są jeszcze bardziej zdumiewające, że pochodzą od osoby z kręgów tajnych bractw - Wielki Wschód.
Teraz, były Minister Obrony Kanady, (w latach 60.) , powiedział w wywiadzie dla Russia Today, że kilka gatunków obcych powracających na ziemie mieszka na naszej planecie.
www.youtube.com/playlist?list=PLPCe1acB3rZHc-KTEzlvBKDOI63vj3So9
80 gatunków i pod gatunków to nie jest olbrzymia liczba biorąc pod uwagę ilośc spotkań z obiektami UFO i spotkań trzeciego stopnia do jakich dochodzi praktycznie codziennie.
Dane z samych USA wskazują że dziennie nad miastami widzianych jest ok. 1700 niezidentyfikowanych obiektów latających ...
"Paul Hallyer, były minister obrony Kanady alarmuje, mówiąc, że na ziemie przybyło ponad 80 gatunków obcych ,w tym i tacy którzy dają nam jasne przesłanki o swojej wrogości .
"Russia Today".
W 1961 roku, na ziemi znajdowało się ponad 50 obcych pojazdów . Naczelne dowództwo chciał nacisnąć przycisk - paniki, ale zmieniło zdanie. Po trzech latach okazało się, że co najmniej cztery gatunki pra ludzi odwiedziły naszą planetę w ciągu ostatniego tysiąca lat ", powiedział Hallyer.
Chociaż nie ma oficjalnych dowodów naukowych, kanadyjski minister jest przekonany, że można przełamać zmowę milczenia.



"Nie ma zbyt wiele dowodów. Mam dziesiątki relacji, wiadomości, w których ludzie mówią mi, że widzieli obcych i ich statki. Ta informacje są tajemnicą, ponieważ rządy nie chcą o tym mówić ", powiedział były minister obrony.
80% raportów, jakie otrzymałem , gdy byłem ministrem obrony o obcych formacjach obiektów okazały się fałszywe, ale 20% zdarzeń to czyste fakty.
Hallyer twierdzi, że ziemia jest odwiedzana przez liczne technologicznie zaawansowane cywilizacje z innych planet, a wiele z nich ma na ziemi swoje przedstawicielstwa.
Najnowsze doniesienia, które otrzymaliśmy z różnych źródeł wskazują, że istnieje ponad 80 różnych gatunków kolonizatorów przybywających na ziemię po kilku tysiącach lat nieobecności . Niektórzy idąc ulicą są nie do odróżnienia od ludzi.
Niektórzy są podobni do nordyków.
Były minister powiedział, że nasi przodkowie są spokojnymi istotami, często łagodnymi, ale są dwa gatunki, które nie wydają się tak spokojne i ugodowe.
Hallyer wspomina, że istoty pochodzą z różnych części wszechświata do których dotarli w podzukiwaniu nowego domu po ucieczce z ziemi.



"Wiedziałem, że przybyli z różnych systemów gwiezdnych, takich jak Plejady czy Zeta Reticuli. W ostatnich miesiącach, powiedziano mi, że duża część rożnych ras osiedliła się w naszym systemie gwiezdnym, na planecie o nazwie Andromeda, oraz na jednym z księżyców Saturna.
Ponadto, wiemy o bazach na Wenus i Marsie, powiedział kanadyjski minister w "Russia Today"
Przedstawiciele tych cywilizacji są tak rozwinięci , że nie wchodzą w interakcje z naszym pod gatunkiem.



Nie chcą nam powiedzieć jak uchronić naszą planetę przed naturalnymi zmianami okresowymi . Martwią się, bo nie sądzę, że są dobrymi opiekunami naszej planety, pozwalają nam wycinać lasy, zanieczyszczać rzeki i wrzucać śmieci do oceanu.
Dali nam jednak ostrzeżenie, że będą interweniować jeśli nasze działania będą zmierzały w tym samym kierunku co ich działania sprzed tysięcy lat. Widać ludzkość popełnia ciągle te same błędy , a potem musi uciekać w poszukiwaniu nowego domu.
Ostrzeżenie?
Rozmawiałem z ludźmi, którzy mówił mi kilka dni temu o rozmowach w 1974 roku do ,których doszło na Andromedzie. Powiedziano nam, że niszczymy naszą planetę i walczymy między sobą , zwracamy uwagę na wojsko, zysk i pieniędzy zaniedbując biednych i planetę .
Obawiają się, że zbudowaliśmy broń, która może mieć wpływ na Ziemię i kosmos. Oni chcą z nami współpracować, aby nauczyć nas czego się wystrzegać w procesie rozwoju.
Pracują z wieloma osobami - wychowują je i kształcą.
Od lat pisze wam ,że wszystkie formy życia są pochodną ludzkiego rozwoju. Człowiek na przestrzeni dziejów naszej planety wielokrotnie uciekał w kosmos w poszukiwanie nowej ziemi ... Zawsze wracamy ...



Jednakże ostrzegam was przed takimi wyznaniami ... Jak dla mnie mason ,może być tylko po części szczery , pamiętajmy ,że przy użyciu dzisiejszej technologii, można stworzyć zupełnie nowy gatunek hybrydowy ,a illuminati i tajne bractwo T9 zrobią wszystko aby tworzyć pozory zagrożenia z ,którym będzie nam dane walczyć ...
Pamiętajmy ,że mamy już taką technologie:
ligaswiatowa.hvs.pl/drony-spoza-czasu-przestrzeni/
Liga Świata


grubo, co :D?
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Ostatnio zmieniany: 9 lata 6 miesiąc temu przez Człowiek Nauki Fazy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: JIM, Bongjour, , Jointowy Kac, FightLapa

 
 
 

Były minister obrony Kanady mówi, że na ziemi przebywa 80 obcych gatunków 9 lata 6 miesiąc temu #2

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Ja tam od zawsze wiedzialem ze nie jestesmy sami we wszechswiecie i tylko czekam kiedy to wyjdzie na jaw ;>
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany