Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Inne Artykuły niekoniecznie związane z tematyką Cannabis ...

TEMAT: Filmik dot. sieci tor i innych sieci(do zmodyfikowania)

Filmik dot. sieci tor i innych sieci(do zmodyfikowania) 9 lata 1 miesiąc temu #1

  • Golabek
  • Golabek Avatar
Sory nie wiedzialem gdzie wrzucic, i czy bylo ale wiem ze wiele osob ten tor interesowal to wrzucam filmik co znalazlem
prosze o umieszczenie w odp dziale dziekowa
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Filmik dot. sieci tor i innych sieci(do zmodyfikowania) 9 lata 1 miesiąc temu #2

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

Zaraz, albo źle odebrałem pierwsze 10 minut tego filmiku, albo go po prostu nie rozumiem. To sieć Tor Browser zapewnia to bezpieczeństwo, że w sklepie z nasionami można robić internetowe zamówienia będąc w przekonaniu bezpieczeństwa, czy nie? :S
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golabek

Filmik dot. sieci tor i innych sieci(do zmodyfikowania) 9 lata 1 miesiąc temu #3

  • Golabek
  • Golabek Avatar
Nie na to wychodzi ze wszedzie wlezc moga hehehe. A my male zuczki to nas w dupie maja no bo coz my pasjonaty....hehe ciekawe...
Ps ja nigdy tego nie uzywalem, nie mam sie co ukrywac;)
Ostatnio zmieniany: 9 lata 1 miesiąc temu przez Golabek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Filmik dot. sieci tor i innych sieci(do zmodyfikowania) 9 lata 1 miesiąc temu #4

  • pan kracy
  • pan kracy Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 73
  • Zebranych lumenów: 52
tor zajebistĄ sprawa jesli sie go potrafi dobrze skonfigurować VPN TOR niestety ja tego nie potrafie a szkoda bo bym zamówił sobie cos z AGORY
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany