Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Inne Artykuły niekoniecznie związane z tematyką Cannabis ...

TEMAT: Trują się dopalaczami w całej Polsce. Jest i pierwszy przypadek w więzieniu!

Trują się dopalaczami w całej Polsce. Jest i pierwszy przypadek w więzieniu! 8 lata 9 miesiąc temu #1

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Trują się dopalaczami w całej Polsce. Jest i pierwszy przypadek w więzieniu!




W ostatnich dniach na terenie Poznania i Katowic odnotowano wiele przypadków hospitalizacji osób, których stan wskazywał na zażycie tzw. dopalaczy. Do podobnych przypadków dochodzi również w innych częściach Polski – do szpitali trafiają osoby najprawdopodobniej po zażyciu nieznanych, groźnych dla życia substancji. Do takiego przypadku doszło także w Zakładzie Karnym we Wronkach.

W poniedziałek do ZK Wronki wezwano karetkę oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak podało TVP Info, chodziło o więźniów, którzy zatruli się dopalaczami. Potwierdziła nam to kpt. Adriana Woźniak, zastępca oficera prasowego ZK Wronki.

Około godziny 12.50 dwóch osadzonych w tutejszej jednostce penitencjarnej, z uwagi na ich nienaturalne zachowanie, zostało doprowadzonych do lekarza ambulatorium ZK Wronki. Lekarz ambulatorium zalecił obserwację w kierunku zażycia substancji psychoaktywnych i wezwany został Zespół Ratownictwa Medycznego

– poinformowała Woźniak.

Na miejsce dotarła karetka z ratownikami medycznymi. Wezwano również karetkę z lekarzem i wówczas do jednostki przybyło Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Jeden z osadzonych, z uwagi na ocenę jego stanu zdrowia, został przewieziony do szpitala. Drugi z osadzonych nie wymaga hospitalizacji

– dodała zastępca oficera prasowego ZK Wronki.

"Mocarz" truje - dziesiątki osób trafiają do szpitali. A Donald Tusk tak zapewniał, że zwalczy dopalacze

W ostatnich dniach dopalaczami zatruło się kilkaset osób. Są też pierwsze zatrzymania. Pod zarzutem handlu dopalaczami policjanci z Katowic, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali 59-letnią kobietę i 26-letniego mężczyznę. W ich mieszkaniu znaleziono 144 gramy substancji psychoaktywnej o nazwie „Mocarz”. Każdej z zatrzymanych osób grozi nawet 10 lat więzienia.

W niedzielę wieczorem katowiccy policjanci zatrzymali kolejne trzy osoby. Antynarkotykowi zabezpieczyli w sumie 125 opakowań substancji psychoaktywnych o łącznej wadze ponad 460 gramów, w tym 80 gramów samego „Mocarza”.

Rosną także statystyki śmiertelnych zatruć dopalaczami. RMF FM – za Głównym Inspektoratem Sanitarnym – podało, że tylko w tym roku doszło do co najmniej dziewięciu przypadków śmiertelnych po zażyciu dopalaczy, a dwa tysiące osób zatruło się tymi substancjami. Rośnie również liczba interwencji lekarskich związanych z zażyciem dopalaczy – obecnie w skali całego kraju to nawet pół tysiąca przypadków miesięcznie.


źródło: niezalezna.pl



Wkurwia mnie porównywanie tego ścierwa do marihuany, dziś w radiu słyszałem takie słowa "Mocarz jest 8x mocniejszy niz Marihuana i haszysz razem wzięte"... Nie istotne jest dla nich, reporterów/redaktorów niedouków, że jedno jest naturalne a drugie syntetyczne, że pierwsze zażywane w mocnej postaci jak BHO nie wyrządza szkód, a syntetyczne zabija... moje pytanie brzmi; jak młodzi, będąc świadomymi jakie to jest ścierwo, że rówieśnicy lądują w szpitalach, nadal po to sięgają? Przecież ćpanie amfy jest bezpieczniejsze od tego... A może znów ze wspaniałą inicjatywą wyskoczyli dilerzy, wciskając te tanie ścierwo niedoświadczonym palaczom w korzystnej dla nich cenie? Hajs się musi zgadzać...


J*BAĆ DOAPALCZE!
Ostatnio zmieniany: 8 lata 9 miesiąc temu przez Bongjour.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Lutek,

 
 
 

Trują się dopalaczami w całej Polsce. Jest i pierwszy przypadek w więzieniu! 8 lata 9 miesiąc temu #2

  •  Avatar
Oczywiscie amfa to amfa.Po kilka kilkanascie lat cpaja i jeszcze dogadasz sie jak nacwikany typ a te to gowno malolat z mojej dzielni cpal pol roku i zrylo doszzetnie az szkoda,oby odmulil :ohmy: a redaktorkom takim huj wdupe niewiedza pierdola sensacji szukaja.wazne wiemy co dobre hiszpania juz wie i tam cyba nie maja prob z takimi dopalaczami mnie si wydaje,choc nieznam sytuacji.Zalegalizowali by to huj a to kurwa ronbia "legalne" na chwilke hehe gowno.Tfu!!! Jebac
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Trują się dopalaczami w całej Polsce. Jest i pierwszy przypadek w więzieniu! 8 lata 9 miesiąc temu #3

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

W wielu krajach, gdzie zalegalizowano/zdepenalizowano zioło wiele problemów z dragami zanikło, u nas idzie to w przeciwnym kierunku, niestety.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od:

 

Trują się dopalaczami w całej Polsce. Jest i pierwszy przypadek w więzieniu! 8 lata 9 miesiąc temu #4

  • kiełbasa
  • kiełbasa Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 97
  • Zebranych lumenów: 164
Dla mnie jest to totalne nieporozumienie. Nigdy nie brałem dopalaczy choć miewałem kiedyś dziwne pomysły :lol: Jak można chcieć spróbować tego gówna tym bardziej, gdy słyszy się o tak wielkiej liczbie bad tripów? a to co jest nagłaśniane to tylko cząstka. Upadek moralny
Ostatnio zmieniany: 8 lata 9 miesiąc temu przez kiełbasa.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Trują się dopalaczami w całej Polsce. Jest i pierwszy przypadek w więzieniu! 8 lata 9 miesiąc temu #5

  • pendejo
  • pendejo Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 114
  • Zebranych lumenów: 708
  •  

  •  

Ja wszędzie słyszałem porównania, że jest to 600 razy mocniejsze od zwykłej trawki...
I też wkurwiam się na takie porównania.
To tak jakby powiedzieć że spirytus to jest to samo co woda tylko 100 razy mocniejsze albo amfa to to samo co kawa tylko też 100 razy mocniejsze.
Nie mieli się jak doczepić do trawki to teraz będą mieli haczyk "zaczynasz od trawki a kończysz na dopalaczach (do trawki podobnych)...itp
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: JIM, Bongjour, Method, Pingwin,
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany