Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Inne Artykuły niekoniecznie związane z tematyką Cannabis ...

TEMAT: rok 1918 20 mln umarło przez szczepionki

rok 1918 20 mln umarło przez szczepionki 8 lata 4 miesiąc temu #1

Tuż po pierwszej wojnie światowej, korporacje medyczne miały dużą ilość szczepionek. Pierwotnie zostały wyprodukowane dla żołnierzy w leczeniu żółtej febry. Jednak epidemii nie odnotowano, a nadmiar szczepionek pozostał. Dlatego przeprowadzono ogromną kampanię szczepień.
Korporacje przekonały społeczeństwo o niebezpiecznych „chorobach zagranicznych”, z którymi rzekomo żołnierze wracali do kraju.
Potężna akcja szczepień



Szczepionki podawane większości ludności spowodowały liczne skutki uboczne. Chorzy dostawali wysoką gorączkę, wysypkę na brzuchu, zaburzenia jelitowe, skrajne osłabienie organizmu. Objawy były charakterystyczne dla tyfusa.
W celu ich leczenia firmy farmaceutyczne i lekarze opracowali silniejsze szczepionki do… leczenia występujących objawów. Kumulacja szczepionek zbudowała szeroką epidemię chorób. Rząd próbował przerzucić odpowiedzialność na hiszpańską grypę.
Grypa na pewno nie była pochodzenia hiszpańskiego. Jednak nazwa przyjęła się, dlatego ani amerykańscy lekarze, ani producenci szczepionek, nie byli podejrzani o przestępstwo wywołania epidemii w 1918 roku.
Dopiero w ostatnich latach, naukowcy poznali fakty i prawdę o tym, kto jest prawdziwym winowajcą.
Przed powrotem do kraju, część żołnierzy przebywała w Hiszpanii. Jednak ich choroby powstały w obozach wojskowych USA, a nie w trakcie walki czy przy kontakcie z przeciwnikami.
Pamiętasz zastraszanie społeczeństwa w czasie epidemii grypy Hongkongu, grypy azjatyckiej, grypy Londynu, czy innych ptasich gryp?
Były to epidemie sprowokowane medycznie i pomieszane ze zwykłymi przeziębieniami, które ludzie mają co roku.
Szczepionki nie chronią przed grypą
Poniższy artykuł został napisany w 1976 roku przez Getholistichealth.com.


onalubi.pl/szczepienia/1918-rok-20-mln-ludzi-umarlo-przez-szczepionki/
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Ostatnio zmieniany: 8 lata 4 miesiąc temu przez Człowiek Nauki Fazy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Bongjour, SOM, adrianoch

 
 
 

rok 1918 20 mln umarło przez szczepionki 8 lata 4 miesiąc temu #2

  • adrianoch
  • adrianoch Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 9
  • Zebranych lumenów: 13
I nawet w dzisiejszych czasach niektórzy umierają przez te nieszczęsne szczepionki. Szczepionka ma to w sobie że posiada martwe szczepy jakiegoś danego wirusa, bakterii zależy na co te szczepienie. Nie lubię szczepionek również dlatego że często mają skutki uboczne. Wiem cośo tym bo sam ja niby był zaszczepiony na świnkę alei tak mimo szczepienia choróbsko złapało i cierpienia były także szczepionki zlikwidować się powinno a na ich miejsce wprowadzić medycynę naturalną, ziołolecznictwo i takie różne metody, dzięki którym człowiek ma szansę na dłuższe zdrowsze życie. Mógłbym dużo więcej o takich sprawach pisać ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

rok 1918 20 mln umarło przez szczepionki 8 lata 4 miesiąc temu #3

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Po za martwymi wirusami wypełnieniem szczepionek jest między innymi rtęć... Bardzo toksyczna substancja, która może wywołać u dzieci lub w późniejszym wieku nieodwracalne zmiany.

Jeśli jest to przymusowe to na pewno więcej nam szkodzi niż pomaga, przede wszystkim niszczy naturalną ochronę organizmu. Ten świat tak działa, nie ma nic dla dobra ludzkości. Są tylko tematy zasłaniające kurtynę.


:bongo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: adrianoch

 

rok 1918 20 mln umarło przez szczepionki 8 lata 4 miesiąc temu #4

  • adrianoch
  • adrianoch Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 9
  • Zebranych lumenów: 13
A no zgadza się rządzi kncern farmaucetyczny, który nie myśli o ludziach tylko kasa i kasa, a zdrowie ludzi to nic dla nich.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

rok 1918 20 mln umarło przez szczepionki 8 lata 4 miesiąc temu #5

znam zdanie pewnego doktora profesora ... mówią prosto że żaden lek nie kosztuje w produkcji więcej niż 10% swojej ceny rynkowej

że jest lekarstwo na raka, albo cytat jednego kardiologa że "pacjent wyleczony to klijent stracony"

jeśli ktoś chce mogę polecić dobre książki o domowej medycynie i coś o zdrowiu ...
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

rok 1918 20 mln umarło przez szczepionki 8 lata 4 miesiąc temu #6

  • Belial
  • Belial Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 163
  • Zebranych lumenów: 450
  •  

  •  

nie licząc patentu to chyba lek na raka kosztuje poniżej 1(promila)wartości szczepionki.
Słuchając starszych:
Dawali im szczepionki w wojsku od których nie chorowali około 10 lat na nic. Jak "Starszy" stopniem się pytał o takie DLA SIEBIE PRYWATNIE to powiedzieli że juz wycofano,bo szkodliwe były.
Szeregowy otrzymał odpowiedz że głupoty gada i że niema takich leków.
Od tego samego przełożonenego...
Jedna wielka mafia.
Ja nawet przeciwbólowych nie biorę, brałem dawniej.
Gówno mi pomogły. Tylko sie uzależniałem.
Taki 'high' to po alko osiągam co po prochach na recepte miałem.
Troche alko(4 browaary) i troche [skruszony (0,33g indor co daje mi jakieś 2 pełne bychy) towar] mery zaspokaja mój:
-ból pleców
-BÓŁ GŁOWY
-uspokaja mnie

--Dwa dni czuję działanie, bo czas leci inaczej, tak jak by,
!!! byle szybko.

A czasem wolno...
Ostatnio zmieniany: 8 lata 4 miesiąc temu przez Belial.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy, Ganjamatyk
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany