Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Informacje i artykuły dotyczące tematyki powiązanej z Konopiami, uprawą ...
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Lewacki Patryjotyzm Prawiczkowy Patryjotyzm

Lewacki Patryjotyzm Prawiczkowy Patryjotyzm 9 lata 3 tygodni temu #11

a ja tam chocbym niewiem jak lubial pomysly kukiza czy jkm albo ze tylko prawica mowi jakies niestandardowe rzeczy inne pomysly na zycie cos nowego a nawet i z dziedziny teori spiskowych.
mimo to nie popre prawicy bo wiem ze w glebokim guwnie stoje i wole nie podskakiwać bo wpadne dalej.
od pewnego momentu prawica kojarzy mi sie z ludzmi o takim bardzo fascynujacym zyciu i pogladach zyciowych ze potrafia sie przypierdalac do zupelnie obcego czlowieka i czerpac jakas dziwna satysfakcje z ublizania mu, z przyczyn niezaleznych na szczescie na tym sie skonczylo.
nikogo z tego forum o takie cos nieposadzam bo zawsze sa jakies wyjatki, ale tak brzydko wlasnie kojarzy sie mojej osobie prawica
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Lewacki Patryjotyzm Prawiczkowy Patryjotyzm 9 lata 3 tygodni temu #12

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

No widzisz Bliski mi się niestety źle kojazy osoba która nadużywa słowa "prawica", bo w naszym kraju niestety nie istnieje jasny pdoział na prawice i lewice!
PO to tak liberałowie ludzie którzy w młodosci chcieli obalić komunę aby móc legalnie lub nie... zarabiać powazne pieniądze. PIS to dla mnie prawica ale konserwatywna z masą naleciałości po poprzednim systemie.
Z kolei 'polska lewica' to moim zdaniem póki co dno dna, pozostałości po komuchach i kompletnie skompromitowanych partiach wywodzących się z tego systemu. Nowsze wynalazki typu Palikot czy ten Grodzki(ka) to klauny których głównym celem programowym jest promocja różnych rodzaju wynaturzeń oraz walka z Kościołem Katolickim. Zapominają zupełnie o istocie lewicowych działań czyli prawach pracowniczych,związkach zawodowych, szeroko rozumianym socjalu i innych tego typu sprawach.
Jako że juz się rozpisałem dodam tylko że na dzień dzisiejszy zastanawiam się czy głosować na Kukiza czy jednak na Dudę.
Wacham sie choc wiem że to partia tego drugiego wsadziła by mnie na parę lat do wiezenia za te pare krzaczkow ktore sobie w zeszłym roku wysadziłem :oops: no ale coż nie moza myslec tylko o sobie.... :lol:
Pragne jedynie zaapelowac do was wszystkich aby broń boże nie głosować na Platformę, ponieważ to ta partia ukradła najwięcej i w moim mniemanu wyrządziła najwieksze szkody naszej ojczyźnie od dobrych 20 paru lat :oops: :(

w poprzednich głosowałem na Komora................ :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :( i jest mi z tego powodu naprawde wstyd
Ostatnio zmieniany: 9 lata 3 tygodni temu przez Pingwin.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy, DevineTheDude, Chmura

Lewacki Patryjotyzm Prawiczkowy Patryjotyzm 9 lata 3 tygodni temu #13

  • Chmura
  • Chmura Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • I AM PURE FORCE IN HUMAN FORM!
  • Posty: 744
  • Zebranych lumenów: 1126
  •  

  •  

Lumen za pierwszy akapit...
PIS jest partią lewicową :smoke:
Głosować należy na partie spoza sejmu.
Albo zrobić rewolucję, a później rewolucję przemysłowo-konopną :evil: :evil: :evil:

Ostatnio zmieniany: 9 lata 3 tygodni temu przez Chmura.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany