Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Informacje i artykuły dotyczące tematyki powiązanej z Konopiami, uprawą ...

TEMAT: USA: 75 osób w szpitalu, 3 nie żyją. Winna SYNTETYCZNA marihuana!

USA: 75 osób w szpitalu, 3 nie żyją. Winna SYNTETYCZNA marihuana! 10 lata 2 miesiąc temu #1

  • Alien
  • Alien Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • ja tu tylko sprzatam
  • Posty: 1507
  • Zebranych lumenów: 2609
  •  

  •  

USA: 75 osób w szpitalu, 3 nie żyją. Winna SYNTETYCZNA marihuana


Trzech mieszkańców Denver w stanie Kolorado, w którym legalne jest palenie marihuany, zmarło po wypaleniu marihuany syntetycznej. 75 osób trafiło do szpitala, część w stanie ciężkim - informuje CNN.






Trzech mieszkańców Denver w stanie Kolorado, w którym legalne jest palenie marihuany, zmarło po wypaleniu marihuany syntetycznej. 75 osób trafiło do szpitala, część w stanie ciężkim - informuje CNN.
75 osób przebywa w szpitalu, część z nich w stanie ciężkich. 3 osoby nie żyją. Prokuratura bada nagły przypływ zachorowań po wypaleniu syntetycznej marihuany w Denver w stanie Kolorado. - Kilka osób przebywa na intensywnej terapii. Możliwe, że [te zachorowania i] śmierć trzech osób są powiązane - poinformował główny lekarz stanowy.


Wydział Zdrowia stanu Kolorado we współpracy z Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorobom (CDC) bada czy za nagłym wzrostem zachorowań po zażyciu niebezpiecznej dla zdrowia substancji nie stoi syntetyczna marihuana pochodząca z jednego źródła.

Syntetyczna marihuana zawiera wysoce szkodliwe dla organizmu człowieka toksykanty, którymi jest spryskiwana. W stanie Kolorado legalnie można zakupić czystą marihuanę.



pozdro
glock :ganja:



żródló - Cnn
kto mnie szuka ten mnie znajdzie tam gdzie czuc
ukochana ganje
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez Koza.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

USA: 75 osób w szpitalu, 3 nie żyją. Winna marihuana 10 lata 2 miesiąc temu #2

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Syntetyczne kannabinoidy... Fakehashe i wietnamskie topki walone tym ścierwem...

Polakom radzę uważać na fakehash'e, za które ludzie wołają nawet 20zł/g... Przy odrobinie inteligencji można dojść do wniosku, że nikomu nie opłacałoby się gonić haszyszu po 20zł...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

USA: 75 osób w szpitalu, 3 nie żyją. Winna SYNTETYCZNA marihuana! 10 lata 2 miesiąc temu #3

  • LaCocaine
  • LaCocaine Avatar
Właśnie skończyłem oglądać na TTV Grzechy Ameryki S.1 Odc.2

w tym odcinku jest duuuzo o tej syntetycznej ganji a nawet jak ją zrobić. Żołnierze nawet to biorą razem z Bath Salats (zombie style) - równie groźny narkotyk.

tak czy siak polecam obejrzeć :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany