Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Informacje i artykuły dotyczące tematyki powiązanej z Konopiami, uprawą ...

TEMAT: Legalny narkobiznes potrzebuje rąk do pracy.

Legalny narkobiznes potrzebuje rąk do pracy. 10 lata 2 miesiąc temu #1

  • Alien
  • Alien Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • ja tu tylko sprzatam
  • Posty: 1507
  • Zebranych lumenów: 2609
  •  

  •  

Legalny narkobiznes potrzebuje rąk do pracy. "Sprzedaż wzrosła o 300 proc."


Legalna branża narkotykowa przeżywa w Kolorado złoty okres. Od stycznia sprzedaż marihuany w celach leczniczych wzrosła tam aż o 300 proc. Firmy pilnie poszukują rąk do pracy, bo nie nadąża z realizacją zamówień.




W Denver w stanie Kolorado odbywają się pierwsze w historii stanu targi pracy branży marihuanowej. Chętnych do zwiedzania jest tak wielu, że przed budynkiem gdzie odbywa się impreza, ustawiają się kilkumetrowe kolejki.

Niektórzy przybyli tutaj z sąsiednich stanów. Jak Shannon Irvin, który od trzech miesięcy bezskutecznie szukał pracy w Missouri. - Branża jest nietypowa, ale daje realny przychód. To miejsce, w którym musiałem się zaleźć - mówi.
Narkotyk jak świeże bułeczki

- Od kiedy możemy sprzedawać rekreacyjną marihuanę, spółka rośnie jak na drożdżach. Sprzedajemy o 300 proc. więcej towaru. Potrzebujemy ludzi, którzy pomogą nam w obsłudze tych zamówień - tłumaczy Luke Ramirez, właściciel sklepu Walking Raven Wellness Centre. Jak dodaje, szuka też doradców do jego punktu sprzedaży medycznej marihuany oraz osób do zbierania plonów.

Jego firma była jedną z 15 obecnych na targach. Szukały one kandydatów na szereg stanowisk: od grafików, przez deweloperów stron internetowych i księgowych, po specjalistów od IT.

Organizator targów Todd Mitchum zapewnia, że to nie ostatnia edycja imprezy. - Będziemy wspierać ten sektor i będziemy wspierać osoby poszukujące pracy - obiecuje.




pozdro
glock :ganja:



żródło - tvn24bis.pl
kto mnie szuka ten mnie znajdzie tam gdzie czuc
ukochana ganje
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza, Bongjour, Lutek, Gandalf, Prosty człek,

 
 
 
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany