Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Informacje i artykuły dotyczące tematyki powiązanej z Konopiami, uprawą ...
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Zmienili strukturę fizyczną wody i uzyskali produkt o cudownych właściwościach.

Zmienili strukturę fizyczną wody i uzyskali produkt o cudownych właściwościach. 8 lata 9 miesiąc temu #11

  • ALLinMEDI
  • ALLinMEDI Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 81
  • Zebranych lumenów: 120
  •  

  •  

jestem pod wrażeniem, zawsze powtarzałem H2O samo dobro ;D
grow hard.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Zmienili strukturę fizyczną wody i uzyskali produkt o cudownych właściwościach. 8 lata 2 miesiąc temu #12

  • Ganjamatyk
  • Ganjamatyk Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 348
  • Zebranych lumenów: 398
  •  

  •  

To woda strukturyzowana , można w domu zrobić za darmo lub kupić naczynia strukturyzujące od Thomas Chochola z Niemiec TC Energy Design.Mam w domu , chwalę sobie .Dodam że kiełkuję w tej szklance ziarno i ma więcej mocy zawsze !
Pozdro

Ps. Poczytajcie o ekspermencie Masaru Emoto.
"Tak bowiem jest: kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem RADOSNEGO DAWCĘ MIŁUJE BÓG." (2 List św. Pawła do...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Człowiek Nauki Fazy

Zmienili strukturę fizyczną wody i uzyskali produkt o cudownych właściwościach. 8 lata 2 miesiąc temu #13

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6340
  •  

  •  

Nie trzeba do tego narzędzi, wystarczy mróz za oknem i baniak z wodą :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Ganjamatyk

 

Zmienili strukturę fizyczną wody i uzyskali produkt o cudownych właściwościach. 8 lata 2 miesiąc temu #14

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Ganjamatyk napisał:
To woda strukturyzowana , można w domu zrobić za darmo lub kupić naczynia strukturyzujące od Thomas Chochola z Niemiec TC Energy Design.Mam w domu , chwalę sobie .Dodam że kiełkuję w tej szklance ziarno i ma więcej mocy zawsze !
Pozdro

Ps. Poczytajcie o ekspermencie Masaru Emoto.

Rozwin swoja wypowiedz na temat ziarna ? Jakie to ziarno w tej wodzie kielkujesz i jakiej to wiekszej mocy ono nabywa ?
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: andy botwin

Re:Odp: Zmienili strukturę fizyczną wody i uzyskali produkt o cudownych właściwościach. 8 lata 2 miesiąc temu #15

  • andy botwin
  • andy botwin Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 22
  • Zebranych lumenów: 15
Ja uważam że to wałek, to dobry biznes sprzedać 5 litrów wody za 3 stówy.
Polecam drugi artykuł na ten temat na tym samym portalu gdzie odnoszą się do tego ludzie mający więcej wspólnego z nauką niż pan prezes oszczędza.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zmienili strukturę fizyczną wody i uzyskali produkt o cudownych właściwościach. 8 lata 2 miesiąc temu #16

  • Ganjamatyk
  • Ganjamatyk Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 348
  • Zebranych lumenów: 398
  •  

  •  

Kowalsky napisał:
Ganjamatyk napisał:
To woda strukturyzowana , można w domu zrobić za darmo lub kupić naczynia strukturyzujące od Thomas Chochola z Niemiec TC Energy Design.Mam w domu , chwalę sobie .Dodam że kiełkuję w tej szklance ziarno i ma więcej mocy zawsze !
Pozdro

Ps. Poczytajcie o ekspermencie Masaru Emoto.

Rozwin swoja wypowiedz na temat ziarna ? Jakie to ziarno w tej wodzie kielkujesz i jakiej to wiekszej mocy ono nabywa ?

Ziarno Konopi kiełkuję w tej wodzie.Woda strukturyzowana ( czyli taka ,która ma porozbijane poszczególne klastry na pojedyńcze lub o mniejszej liczbie niż 12-16 klastrów - całe zjawisko można zrozumieć , czytając artykuły na ten temat w necie lub książkach Masaru Emoto ) jest lepiej lub najlepiej przyswajana przez organizmy żywe , właśnie dlatego że jest łatwiej asymilowana przez mniejsze klastry ( to zjawisko coś jak upchać długi łańcuch do małego pojemnika ).

Szklanki energetuzyją odpowiednio wodę przez kształt naczynia i matrycę , przez co ziarno "pijąc" taką wodę jest silniejsze , tak jakby je naładował bioenergoterapeuta.
"Tak bowiem jest: kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem RADOSNEGO DAWCĘ MIŁUJE BÓG." (2 List św. Pawła do...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zmienili strukturę fizyczną wody i uzyskali produkt o cudownych właściwościach. 8 lata 2 miesiąc temu #17

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Nie wiem czy widzieliście mój test wody z ryżem itp...
Gdzieś, to robiłem ... taką mini relację.

Tak samo testy z Shungitem w wodzie i muzyka klasyczną (Mozart itp..)
To wszystko działa i nie są, to bajki !
Oczywiście nie trzeba kupować u „wróżbitów” magicznych kamyczków, czy specjalnie obdarzanych energią wisiorków i różnych przedmiotów.
Wystarczy ruszyć głową i trochę poczytać o częstotliwości itd....

Obecnie nie stosuję od jakiegoś czasu Shingitu i Muzyki ... co jest zajebiście zauważalne podczas uprawy !
Ale już niebawem wracam do tych „czarów” jak niektórzy to nazywają. ;)

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy

Zmienili strukturę fizyczną wody i uzyskali produkt o cudownych właściwościach. 8 lata 2 miesiąc temu #18

chyba niema na tym forum tych info ... a to ciekawa rzecz z szungitem innych nie kojażę od Ciebie
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany