Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Informacje i artykuły dotyczące tematyki powiązanej z Konopiami, uprawą ...
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Sposoby palenia

Sposoby palenia 10 lata 5 miesiąc temu #21

  • 4Elements
  • 4Elements Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Słońce srogo smaży
  • Posty: 762
  • Zebranych lumenów: 1281
  •  

  •  

Z e-papierosa ? to ponoć na glicerynie się rozpuszcza olej haszowy i już ,

z papierosa też można na szybko tzn meksykaniec - wysypujemy z papierosa trochę tytoniu i podmieniamy go ziółkiem

jeszcze w plenerze raczyłem się wodospadem :) tj. butelka plastikowa z cybuchem na gwincie i dziurka z dołu - zatykamy dziurke paluchem napełniamy butelke woda, nakrecamy cybuch podpalamy i puszczamy dziurke z doły - gdy woda odpływa z butelki tworzy się podciśnienie które zasysa dym do środka gdy woda jest powiedzmy 1cm nad dziurka to zatykamy ja - odkrecamy cybuch i już mozna sie raczyć przepieknym wodospadem :)

jeszcze jest sposób zwany bocianem badz nietoperzem zalerzy co kto lubi ;D butelka taka jak przy wiadrze tylko przy ucietym dnie przyklejamy worek po chlebie np i na koncu worka wiazemy sznurek by bylo nam pozniej latwiej - zasysamy powietrze przez gwint butelki w tym momencie i worek powinno wessac do srodka - zakrecamy cybuch odpalamy i pociagamy za sznurek a nastepnie recznie worek rozkladamy tak aby napelnial sie on jak i butelka dymem - sciagamy cubuch i mozna przystapic do tego lota :)

moje ulubione to i tak joint i okazjonalnie bong

Bong, Joint and Weed :peace:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

 
 
 

Sposoby palenia 10 lata 5 miesiąc temu #22

  • Whisky Haze
  • Whisky Haze Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Amator
  • Posty: 103
  • Zebranych lumenów: 280
  •  

  •  

Najlepsza moc wedlug mnie miala puszka. Tam gdzie sie pije robi sie cybuch, wszystko ladnie sreberkiem wylozone i uszczelnione. Nstepnie robilo sie ciag i sprzeglo. Polecam dla tych co jaraja oporowo i juz nie klepie np joint.

Wystarczy sreberko, puszka i cos ostrego na dziury. :ganja:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Sposoby palenia 10 lata 5 miesiąc temu #23

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Jak dla mnie to tylko VAPORYZATORY ! Inne metody to tylko marnotrawienie naszego cennego ziolka jak i brak poszanowania dla wlasnego zdrowia ;) ONLY VAPE panowie i panie ! ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

 
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany