Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Potrawy i inne wyroby domowe niekoniecznie z dodatkiem Cannabis ...
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Zamienniki tytoniu

Zamienniki tytoniu 9 lata 5 miesiąc temu #11

  • DeathAdder
  • DeathAdder Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 225
  • Zebranych lumenów: 341
  •  

  •  

Nie ma beznikotynowego tytoniu. Taki nie istnieje - to jak konopia bez THC (a nawet siewki mają śladowe ilości)...
Papierosy bez nikotynowe? Albo opierające się na innej mieszance ziół niż tytoń, albo nikotyna jest filtrowana - jak w wypadku papierosów R1 - te papierosy reklamowane są jako dla kobiet w ciąży (kpina...), znam osoby które kupowały właśnie te papierosy bo zawartość nikotyny to 1mg - owszem, ale nie w tytoniu, a w dymie który został przefiltrowany - w R1 to filtr odpowiada za to że nikotyna prawie nie przechodzi do dymu.
Kopanie z papierosowym tytoniem jest złym wyjściem - ten tytoń jak wyżej napisano jest najniższej jakości. Sam próbowałem różnych rzeczy, od papierosowego tytoniu, przez liście orzecha laskowego (substytut tytoniu GreenGo), aż wpadł mi w ręce tytoń do kręcenia szlugów, marki RAW - lata temu zakochałem się w ich bletkach, więc miałem nadzieję że i ich tytoń mnie nie zawiedzie. Płacę jakies 19pln za chyba 30g, ale tytoń jest suchy (do 15% wilgotności, czyli idealnie), i na prawdę dobry jakościowo - rzadko znajduję tam jakieś patyczki, co przytrafiało mi się nawet w Marlboro. Co do nikotyny, tego tytoniu nie da się sklasyfikować względem ilości nikotyny, bo ilość nikotyny uzależniona jest głównie od filtra.
I choćbym próbował, marihuaną nie zaćpam się na śmierć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Zamienniki tytoniu 9 lata 4 miesiąc temu #12

  • mastablasta
  • mastablasta Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 14
  • Zebranych lumenów: 3
Pol minuty i mam www.zdrowszepalenie.eu/4-zio%C5%82owe-papierosy oraz jakies inne smieszne, ale na pewno nikotynowe www.fajkowo.pl/papierosy-smakowe

Kiedys na forum # widzialem jak reklamowali niby jakis fajny BIO tyton z ameryki ktory jest tam ponoc sprzedawany nawet w supermarketach w dzialach z BIO / Organic zywnoscia, ale nie pamietam nazwy
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zamienniki tytoniu 9 lata 4 miesiąc temu #13

  • DeathAdder
  • DeathAdder Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 225
  • Zebranych lumenów: 341
  •  

  •  

mastablasta napisał:
Pol minuty i mam www.zdrowszepalenie.eu/4-zio%C5%82owe-papierosy oraz jakies inne smieszne, ale na pewno nikotynowe www.fajkowo.pl/papierosy-smakowe

Kiedys na forum # widzialem jak reklamowali niby jakis fajny BIO tyton z ameryki ktory jest tam ponoc sprzedawany nawet w supermarketach w dzialach z BIO / Organic zywnoscia, ale nie pamietam nazwy
Ale co masz? Bo chyba nie tytoń beznikotynowy?
Kliknąłeś w jakiś produkt w ogóle?
www.zdrowszepalenie.eu/1-zio%C5%82owe-papierosy-cherry.html
"nie zawierają tytoniu,"

Tytoń=nikotyna, innej opcji nie ma. Chyba że ktoś nieświadomy nazywa coś tytoniem.

Kiedyś natknąłem się na interpelację Ministerstwa Finansów, z zapytaniem czy jeśli przedsiębiorca będzie sprzedawał pietruszkę (suszoną, ważoną, i paczkowaną) jako leczniczy substytut tytoniu, to czy powinien od tego odprowadzać podatek akcyzowy - odpowiedź MF: Tak.
Wg. MF, każdy produkt sprzedawany jako do palenia, powinien być akcyzowany podatkiem. Nie ważne czy jest to pietruszka, czy tytoń, czy nawet domestos.

W naszym chorym polskim kraju, MF zakcyzowało melasę do szisz - w której skład wchodzi najczęściej ususzony burak cukrowy, polany smakowa gliceryną. Teraz sprzedaje się jakieś żeli, czy kamyki do szisz - ale uwaga - nie do palenia! Nie nie, do aromaterapii! Mianowicie, zasada podobna jak z vaporyzatorami - nie dochodzi do spalania kamyków/żelków, a jedynie odparowywania. Nie spala się, więc nie można zaakcyzować.


www.apollyon.nl/images/productimages/big/headshop%20greengo%20tobacco%20tabak%20bucket.JPG

to to, to siekane liście orzecha laskowego o ile pamiętam. Ktoś próbował to wprowadzić na PL rynek, ale naliczono mu zaległą akcyzę i firma upadła.
I choćbym próbował, marihuaną nie zaćpam się na śmierć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

 

Zamienniki tytoniu 9 lata 4 miesiąc temu #14

  • SensiSoul
  • SensiSoul Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 655
  • Zebranych lumenów: 1195
  •  

  •  

Tak! Chodziło mi o ten Greengo Death. Dzięki za odpowiedz :woohoo:
Teraz tylko trzeba to gdzieś kupić :dry: Wydaje mi się, że te papierosy smakowe bez tytoniu tez mogą być dobrą alternatywą.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zamienniki tytoniu 9 lata 4 miesiąc temu #15

  • DeathAdder
  • DeathAdder Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 225
  • Zebranych lumenów: 341
  •  

  •  

kijanek napisał:
Teraz tylko trzeba to gdzieś kupić
Próbowałem. Nie polecam, dziwny smak. W polsce raczej nie dostępny (już), w innych niektórych krajach kupisz bez problemu, jednak opłacalny dopiero jest kubełek w zakupie.
Tytoń RAW, jak można odczytać z sugestii w środku, jest idealnym rozwiązaniem do mieszania. Od pewnego czasu tylko z tytoniu RAW korzystam - jednak jak głoszą pogłoski/badania, nikotyna osłabia działanie THC.
Papierosy smakowe to IMHO nic innego jak zwykłe damiany, czy podbiały nasączane chemicznymi zapachami. W internecie da się kupić zapach marlboro w spreju, spryskasz tym ruski tytoń i ma "piękny" aromat...:-)

PS. jeśli ktoś ma dostęp do prawdziwego indiańskiego tytoniu, chętnie zakupię parę kilo na zapas.
W takiej zabawnej formie na ogól jest oferowany:
c1.staticflickr.com/1/177/412557417_8ec5556135_z.jpg
I choćbym próbował, marihuaną nie zaćpam się na śmierć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zamienniki tytoniu 9 lata 4 miesiąc temu #16

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

DeathAdder napisał:
kijanek napisał:
Teraz tylko trzeba to gdzieś kupić
Próbowałem. Nie polecam, dziwny smak. W polsce raczej nie dostępny (już), w innych niektórych krajach kupisz bez problemu, jednak opłacalny dopiero jest kubełek w zakupie.
Tytoń RAW, jak można odczytać z sugestii w środku, jest idealnym rozwiązaniem do mieszania. Od pewnego czasu tylko z tytoniu RAW korzystam - jednak jak głoszą pogłoski/badania, nikotyna osłabia działanie THC.
Papierosy smakowe to IMHO nic innego jak zwykłe damiany, czy podbiały nasączane chemicznymi zapachami. W internecie da się kupić zapach marlboro w spreju, spryskasz tym ruski tytoń i ma "piękny" aromat...:-)

PS. jeśli ktoś ma dostęp do prawdziwego indiańskiego tytoniu, chętnie zakupię parę kilo na zapas.
W takiej zabawnej formie na ogól jest oferowany:
c1.staticflickr.com/1/177/412557417_8ec5556135_z.jpg

Fajnie wyglada ciekawe jak kopie :D nie pale bo zucilem ale to bym sprobowal :D
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zamienniki tytoniu 9 lata 4 miesiąc temu #17

  • GrowFather
  • GrowFather Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 86
  • Zebranych lumenów: 121
Ja do jointow dodaje mięty i jest spoko smak i co najważniejsze niema tam nikotyny :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zamienniki tytoniu 5 lata 10 miesiąc temu #18

  • szczur01
  • szczur01 Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 32
  • Zebranych lumenów: 179
  •  

  •  

Trochę odkopie temat ale wpadłem na artykuł idealnie tutaj pasujący. Po angielsku ale kto chce to sobie poradzi :)

sensiseeds.com/en/blog/healthy-alternatives-tobacco-perfect-partner-cannabis/

Pozdrooo
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany