Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Pilna pomoc w doborze odmiany

Pilna pomoc w doborze odmiany 9 lata 3 miesiąc temu #1

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

Witam serdecznie.

Potrzebuję pomocy w dobraniu odmiany pod kolejną uprawę. Mianowicie, chciałbym zasiać coś o dobrej mocy, nie musi być kolos, aczkolwiek żeby miażdżyło, na dodatek smak, smak można pominąć gdyż każde ziółko mi smakuje, a jestem poczęści koneserem tak więc lubię próbować nowości. Bardziej chciałbym aby ów odmiana była stabilna pod względem wzrostu oraz plonu. Bardziej o plon mi chodzi jako iż mam duże zapotrzebowanie nie tylko dla siebie ale też dla znajomych.

Podsumowanie:
- Smak przeciętny
- Moc przeciętna
- Plon jak największy
- Roślina stabilna
- Wzrost najlepiej średni do metra

I tu pojawia się kolejne pytanko. Co lepiej sadzić, automaty czy pełnosezonówki? Automaty rosną niższe i są szybsze lecz dają mniej plonu, o ile mniej plonu? Mocno odbija się to w końcowym wyniku? Pełnosezonówki? Więcej plonu aczkolweik uprawa zbyt się dłuży, w dodatku są średnio stabilne....

Wiem, że o takie rzeczy nie powinienem pytać, ale pomóżcie. :)

Ps. Jakby temat w złym dziale to proszę o przeniesienie do odpowiedniego.

Pozdrawiam
ChorielMj :)
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od:

 
 
 

Pilna pomoc w doborze odmiany 9 lata 3 miesiąc temu #2

  •  Avatar
Pelnosezonowe bierz, a ja od siebie big bud z sensi seeds bym ci polecil lub superskunk. Opierdoli glowe przy samej dupie, zbierzesz niemalo oraz zamkniesz sie z tym w 3 mies, no + 1 tydz max. i masz przednie ziolo w 1 miesiac wzrostu i dwa kwitnienia. Zrrywa dupsko:D haha Pozdr
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pilna pomoc w doborze odmiany 9 lata 3 miesiąc temu #3

  • Alien
  • Alien Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • ja tu tylko sprzatam
  • Posty: 1507
  • Zebranych lumenów: 2609
  •  

  •  

Co do plonu z automata to przecietnie jest 25 g suszu i niewiem czy z pelnosezon jest wiecej watpie mysle ze to samo automat zaczyna kwitnac kolo 16 dnia wiec gdy damy weg 16 dni przy pelnosezon wyjdzie to samo z plonem tak przynajmniej mi sie wydaje
Jezeli zalerzy ci na czasie i plonie polecam cream carmel auto lub tropical od norden seeds baka urywa glowe i plon fajny tropical 60dni od pestki cc 70,dni
kto mnie szuka ten mnie znajdzie tam gdzie czuc
ukochana ganje
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Gandalf

 

Re:Pilna pomoc w doborze odmiany 9 lata 3 miesiąc temu #4

  • Chuck
  • Chuck Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • 4:20
  • Posty: 361
  • Zebranych lumenów: 545
  •  

  •  

Mogę Ci doradzić to co przetestowalem i wiem ze są dobre automaty od Warra, sezonowki też ale miałem tylko crossa to dużo nie powiem ale wiedziałem że są dobre. Poogladaj fotorelki od naszych kolegów na forum to napewno coś znajdziesz dla siebie.








Osobiście powiem Ci ze jeszcze Orion spełnia moje oczekiwania i jeden automat jest bardzo plenny : Black Master #2.
Give me the sun I'll give you the buds
I don't have gun so don't call the caps

Pozdro
Ostatnio zmieniany: 9 lata 3 miesiąc temu przez Chuck.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Gandalf

Re:Pilna pomoc w doborze odmiany 9 lata 3 miesiąc temu #5

  • DevineTheDude
  • DevineTheDude Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 74
  • Zebranych lumenów: 120
Ja bym polecił indoory od WARRa albo GGSrzesia :) miałem kiedyś chemfieldsa (chemvalley kush x killing fields) od Warra i to było najmocniejsze co paliłem do tej pory...
Grow Since 2011.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Gandalf

Pilna pomoc w doborze odmiany 9 lata 3 miesiąc temu #6

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

A co powiedzie o takich odmiankach jak:

Cheese Auto Fem od Dinafem
Mody Dick Auto Fem od Dinafem
White Cheese Auto Fem od Dinafem

Mam jeszcze pytanko, jak to jest z fotoperiodem 12/1 przy automatach, daje to radę czy ubytek na plonie jest widoczny?
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pilna pomoc w doborze odmiany 9 lata 3 miesiąc temu #7

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Nie wiem po co pierdolic glupoty.

Jezeli liczy sie plon kto sadzi automaty ? Moze i mozna zebrac 25g suchego z auto ale zdarza sie to zadko ! I Jezeli to roslo w idealnych warunkach i nic nie bylo spierdlolone itp itd ...

Czy ktos z was widzial kiedys auto na komercyjnych uprawach ? Nie bo jak cos sie spierdoli nie masz czasu na naprawe i wychodza karakany.

A to co producent pisze to tez z reguly sciema co do czasow i plonow. Bo po prostu sie bierze nasiona robi krzyzowki i nazywa ladnie.
Jezel chcesz pozadne seedy to musisz wydac ze 100 euro.

Najlepiej popacz po forum co ludzie maja i pogadaj moze ktos Ci cos kopsnie moze komus cos zostalo co ladnie rosnie i dalo przyzwoity plon.

Ak47 Big budy i takie tam i krosy z tego beda twoim przyjacielem.
Albo gadaj z Warrem.
Ale zapomnij o Auto.

To jest moje zdanie jakby cos :D
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pilna pomoc w doborze odmiany 9 lata 3 miesiąc temu #8

  • Stoned High
  • Stoned High Avatar
szybko i na temat kowal okreslil auto to szajs chyba ze jestes jeszcze w 8 klasie i chcesz sie pochwalic koleszka ze na koniec sierpnia bedziesz mial swoja maryche .

bierz feminizowane pelnosezonowe np od oriona albo grzesia,
Ostatnio zmieniany: 9 lata 3 miesiąc temu przez Stoned High.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pilna pomoc w doborze odmiany 9 lata 3 miesiąc temu #9

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

No dzięki chłopaki teraz gra :>

A właśnie co z tym orionem? Bo słyszałem o nim różne opinie, co wy o tym producencie powiecie? W miarę zbliżony do Dinafem?
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pilna pomoc w doborze odmiany 9 lata 3 miesiąc temu #10

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

Stoned High napisał:
s chyba ze jestes jeszcze w 8 klasie i chcesz sie pochwalic koleszka ze na koniec sierpnia bedziesz mial swoja maryche

Po co mi palenie z automatów na koniec sierpnia jak moge kosic Warry na Oucie 2 tygodnie póżniej?:) a lisciaste automaty lipcu ........

Generalnie to mamy tu takie lanie wody każdy obstaje przy swoim, ja ze swoich obserwacji wiem jednie ze automaty są szybsze a jak jestes gość to gram/wat jest jak najbardziej w zasiegu ręki. Nie chce za duzo sie wywodzic ale twierdzenie ze auto to szajs(w dzisiejszycg czasach!) jest poprostu bluznierstwem. Linku z fotorelacji od Leo na nasionach Golasa i paru innych chlopaków z forum chyba nie musze wklejać?

Napisz wprost jakim setupem dysponujesz to ci nasi indoorowi eksperci pewnie doradzą co by tam mozna było wysadzić aby czas uprawy szedł w parze z dobrym wynikiem. Choc raczej nikt ci tu nie poda złotego środka bo jak widac kazdy sam cos ciagle kombinuje aby wyszło mu jak naklepiej.

Orion?
Na zewnatrz dał rade, zapewniłem przyzwoite warunki to 4 planty(3 rózne domiany) dały po +200, podejzewam ze na inie bedzie podobnie bo on przeciez "tylko" kopiuje geny innych znanych producentow. Dinafem to dobra firma ale czy warta tej ceny...
Ostatnio zmieniany: 9 lata 3 miesiąc temu przez Pingwin.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza, Gandalf, Kimbo Slice
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany