Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Ósmego dnia bóg stworzył transwestytę

Ósmego dnia bóg stworzył transwestytę 9 lata 7 miesiąc temu #1

  • bedziebyczo
  • bedziebyczo Avatar
Kilka dni temu, po powrocie z pracy włączyłem urządzenie dźwiękiem i obrazem na mnie oddziaływujące ,którego zresztą pozbycie się rozważam, i trafiłem akurat na rozmowę Marka Jurka z panem bodajże Sipiewiczem na temat planów ewentualnego zalegalizowania marihuany w unii europejskiej, pomijając ja jednak skupić się chciałem na poprzedzającej ja przebitce z wypowiedzią jakże zacnego i cenionego pana Błaszczaka. Mariusz powiedział co wiedział ,dwa zdania brzmiące mniej więcej: marychulana jest zła bo to narkotyk, używanie prowadzi do uzależnienia, a uzależnienie do śmierci ....wiec powinna być zakazana..

hmmmm......nie będę ukrywał ,gość mnie wkurwia.
Za każdym razem gdy go widzę, to choć stroniąca od przemocy osoba jestem i tejże nie lubię, mam przeczucie ze gdybym jakimś nieszczęśliwym trafem znalazł się w pobliżu jegomościa najzwyczajniej w świecie dałbym chujowi w mordę ,tak za całokształt...
choć teraz zastanawiając się nad tym głębiej.... Hofman ...Mariusz Antoni....Joachim....Krystyna ...Antoni...
Równie mocno potrafią wzburzyć mi krew ...
cos czego nigdy nie zrozumie ...to poparcie dla tych ludzi powyżej 0.9 %.
To powinien być margines, każdy inny wynik czy tez wyniku prognostyk świadczy o dalekiej od normalności sytuacji w kraju którego na szczęście od dłuższego czasu mieszkańcem nie jestem.

enylej

Panie Błaszczak.
Wyrazić musze uznanie, gdyż niezwykłym talentem trzeba się wykazać by w dwóch zdaniach z taka silą i determinacja podkreślić swoja niewiedze ,ignorancje i zwyczajny szczyt debilizmu .
Oczywiście większości osób odwiedzających ta stronę tłumaczyć tego nie musze
z drugiej zaś strony przyglądając się bliżej własnej osobie i wnioskom płynącym z kontaktów z demonicznym plantem
przyznać musze: uzależnia ! obserwowanie jak rośnie , doginanie pędów, kontrola wilgotności, ph, temperatury ,wizyty w boksie , eksperymenty z pożywka ,medium , własne sekrety ,efekty treningów ...plony..
tak Mariuszu ..masz racje można to polubić i jakoś tak ciężko wysiedzieć bez wymagającego opieki aktualnego projektu ...
co do innej strony uzależnienia ....

proponuje zakazać solenia potraw ...sól uzależnia ,i zabija ,co zostało udowodnione naukowo dokładnie odwrotnie do naukowych wniosków dotyczących marihuany .

Tymczasem ja wracam do swojego uzależnienia bo cholernie ..świerzbi mnie ręka i za kilka dni ruszam z nowym projektem

uzależnienie już kiełkuje ...
na kosmetycznych płatkach ...

do zobaczenia w relacji ...
peace ...


______________________

Poprawiłem polskie znaki bo ciężko się czytało, rozumiem że nie masz polskiej klawiatury peace
Koza
Ostatnio zmieniany: 9 lata 7 miesiąc temu przez bedziebyczo.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Ósmego dnia bóg stworzył transwestytę 9 lata 7 miesiąc temu #2

  • bedziebyczo
  • bedziebyczo Avatar
Poprawiłem polskie znaki bo ciężko się czytało, rozumiem że nie masz polskiej klawiatury peace
Koza[/i][/color][/quote]

a no nie mam ,dzieki..
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany