Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Jak się żyje w Polsce - Powrót do Ojczyzny??

Jak się żyje w Polsce - Powrót do Ojczyzny?? 8 lata 3 miesiąc temu #11

  • Kimbo Slice
  • Kimbo Slice Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • czarny smerf
  • Posty: 1028
  • Zebranych lumenów: 1492
  •  

  •  

Czy warto ? Każde dziecko kolejnego pokolenia jest zadłużone na około 80 tysięcy zł w dniu narodzin .
Czy politycy coś zmienia ?
Może będzie nieco lepiej ale Zielona wyspa to to nie będzie przez kolejne pokolenia .

:peace:
zZz miniaturyzowany czołg bojowy ciężkiego kalibru....

pierwszy do zwolięcia ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, Pingwin

 
 
 

Jak się żyje w Polsce - Powrót do Ojczyzny?? 8 lata 3 miesiąc temu #12

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

@pingwin, co tu rozwijać skoro dla Ciebie sposoby oraz kierunek zmian są odpowiednie, to wiem że nie mam z czym dyskutować.

Wiesz co w poprzednim poscie prosiłem cie zebys rozwinał, napisał o tym co cie tak oburzyło przez te ostatnie pare miesiecy (cytuje "grupa rządząca odpierdala takie bagno ") a ty dalej sypiesz ogolnikami.
Dodatkowo nie jestem fanboyem platformy nie głosowałem na nich teraz ani w poprzednich wyborach, wiec nie usprawiedliwiam ich nijak, ale tym bardziej nie jestem fanboyem pisu.
Fanboy?
Co to wogole za słownictwo, czy jedni sa warci drugich okaze sie jak skonczy sie ich kadencja. Ja również na PIS z zasady nie glosuje zrobiłem to tylko raz w zyciu, tegoroczne wybory prezydenckie. Nie bede pisał dlaczego bo to chyba oczywiste.
Zwróć uwagę ze dla tego rządu jesteś również przestępcą z uwagi na Twoje zainteresowania, jak już się uporają ze spiskami brzozami upomną się i o Ciebie.

A co Platforma chciała wprowadzic legalizacje bo Donald kiedys zajarał pare blantów??
Mieli i nadal maja wyjebane na to przez cały okres swojego rzadzenia. To za ich rzadow statystyka w policji urosła do miana priorytetu numer jeden. Cyfra musi sie zgadzac, ajak wiadomo łatwo ją poratowac łapiąc kogos z gramem czegokolwiek.
Zreszta rynek marihuany w Polsce to zupelnie inny temat, ja wogole nie rozumiem jakim prawem działaja seedbanki i growshopy w krajach w ktorych uprawa i posiadanie marihuany sa zakazane. Dla mnie albo cos jest białe albo czarne, zupelnie nie wiem o co chodzi z ta naszą szarością. Nawet jak PIS za dwa lata obstawi sklepy i bedzie wylapywac podstepem okolicznych growerow to i tak bede mial to w dupie bo maja do tego pełne prawo poniweaz uprawa w Polsce jest zakazana.
Co sądzisz o projekcie ustawy o policji i służbach? Też twoim zdaniem sprzątają bagno w ten sposób?
Policja,słuzby specialne, prokuratury trzeba choc spróbować odrobine oczyscic. Takze jak najbardziej popieram ich działania w tym kierunku choc zdaje sobie sprawe ze latwe to nie bedzie. I tak czmychna sobie na emeryturki a my bedziemy na nich robic.


Wiesz co Klepak najgorsze w Polsce jest to ze ludzie sie ciagle kłócą, jedni z drugimi o wszystko. Nie potrafia sie zjednoiczyc na rzecz dobra ogółu.
Od dłuzszego czasu jeden wspólny głos słyszałem jedynie jak pojawił sie temat uchodżców, ponad 90 procent ludzii była temau przeciwna, niestety mamy demokracje i decyduje rzadzaca partia oraj jej szefowie z Brukseli :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jacek

Jak się żyje w Polsce - Powrót do Ojczyzny?? 8 lata 3 miesiąc temu #13

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Nie wiem kim jesteś Klepak z zawodu i zapewne nigdy się nie dowiem, ale musisz wiedzieć co Twoja profesja jest obecne warta. Jeśli jesteś dobrym programistą, grafikiem, bazodanowcem znajdziesz pracę na poziomie. Jeśli masz fach w ręku typu glazurnik również z głodu nie zginiesz. Jeśli nic z powyższego to jeszcze nic straconego, w handlu zawsze potrzeba ludzi tylko kwestia czym się handluje i na jakim procencie. Jakoś żyje się w PL jeśli chce się w tym kraju żyć.
Jeśli ktoś nie radził sobie w PL to i w UK nie będzie nie wiadomo kim i na odwrót.
Mi jakoś nigdy nie było blisko do wyjazdu za granicę.

Moja rada: wróć jeśli tęsknisz, ale na swoich warunkach. B) Pamiętaj, że TUTAJ nie ma lekko zatem przydałoby się mieć jakieś spore zaplecze finansowe. Przygotuj się odpowiednio, wybadaj grunt, sprawdź na ile Cię stać, ile jesteś w stanie tu zarobić.
Policz, przekalkuluj i .... powodzenia!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Vincent

 

Re:Odp: Jak się żyje w Polsce - Powrót do Ojczyzny?? 8 lata 3 miesiąc temu #14

  • Vincent
  • Vincent Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 156
  • Zebranych lumenów: 559
andy botwin napisał:
Dodatkowo obecna grupa rządząca odpierdala takie bagno w takim tempie że ojapierdole.
:woohoo:
Oni po prostu przejmują władze w praktyce. Oficjalnie przejęli wygrywając wybory. Wstawiają swoich ludzi w miejsce tych których 8 lat temu wstawiła tam platforma. I na tym Panowie polega polityka w tym kraju, że kto u władzy to się ustawia tak aby było mu wygodnie, a nie Nam- obywatelom. Też mnie ciekawi jak będzie w praktyce działała ustawa pisu o policji... Czy uderzy w groowerów? Czy seedbanki i groowshopy dostaną nakaz wydania adresów? A wiesz to? Czas pokarze. Wole chyba pis na czasy jakie mamy. Jak by platforma była u steru to Angela przyjebała by nam imigrantów ile by chciała a donald by tylko przyklasnął.

A co do rozważań Klepnixa:
W moim odczuciu i z obserwacji znajomych, rodziny jest tak: umiesz coś robić, masz jakiś fach- żyjesz dobrze. Jesteś super fachowcem- żyjesz jeszcze lepiej. Chodzi o każdą umiejętność: kafelkowanie, spawanie, robienie zdjęć. A jak do tego jesteś jeszcze pracowity i obrotny to tylko pech sprawi, że polegniesz. Studia? Tylko i wyłącznie techniczne w regionie przemysłowym. Duże skupisko zakładów i jak jesteś chociaż lekko ponad przeciętną to Ty wybierasz pracodawcę, a nie on Ciebie. Ale bez studiów też się da... Np. opierdol na raz rurę dookoła Tigiem(metoda spawania) i kasa piękna. Podsumowując, ogarnij jakiś fach na tiptop i wracaj. Inaczej czeka Cię jakieś 1500-2500. Oczywiście to tylko moje zdanie w teorii bo wiadomo w praktyce to jest różnie bo to życie jest :D
Pozdro Banda
"IŚĆ SWOJĄ DROGĄ, NIE DAĆ SATYSFAKCJI WROGOM"
Radio Ewenement 5 G Fm
VIENIO
Ostatnio zmieniany: 8 lata 3 miesiąc temu przez Vincent.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Pingwin

Jak się żyje w Polsce - Powrót do Ojczyzny?? 8 lata 3 miesiąc temu #15

  • senegal
  • senegal Avatar
nie wracaj.!nic sie nie zmienilo na lepsze.,smierdzi hujem i zaraz bedziesz wyjezdzal spowrotem i zalowal ze wrociles..
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jak się żyje w Polsce - Powrót do Ojczyzny?? 8 lata 3 miesiąc temu #16

  • Chuck
  • Chuck Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • 4:20
  • Posty: 361
  • Zebranych lumenów: 545
  •  

  •  

senegal napisał:
nie wracaj.!nic sie nie zmienilo na lepsze.,smierdzi hujem i zaraz bedziesz wyjezdzal spowrotem i zalowal ze wrociles..

kumpel z rooty Polak mowi mi to samo :D osobiście jestem na zachodzie i nie wiem jak stoi rynek w Polsce wiem że chujnia i nic więcej. Ale po znajomych widzę że Ci co mają głowę do interesów, albo fach w ręku to mają dobrze. Sam rozmyślam czy nie wracać do PL ale tylko wtedy kiedy będę miał obmyślony plan na własną działalność. Drewno kominkowe, lakiernia piaskowa, myjnia samochodowa, nieruchomości (wynajmowanie) itp. (może koledzy rzucą parę pomysłów na biznes)

na DE ciężko otworzyć coś samemu, rynek już jest zawalony a jak coś zrobisz to robią wszystko żeby Ci się nie udało. Ale robiąc w zakładzie można pozwolić sobie na dużo rzeczy. Zarabiając 1500-2500 euro. Jednak i tak ciągnie strasznie do Polski.
Give me the sun I'll give you the buds
I don't have gun so don't call the caps

Pozdro
Ostatnio zmieniany: 8 lata 3 miesiąc temu przez Chuck.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy

Jak się żyje w Polsce - Powrót do Ojczyzny?? 8 lata 3 miesiąc temu #17

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Pojedz na dwa tygodnie albo 3 na probe jezeli juz i sprobuj robic to co planujesz albo chociaz zrob rekonesans ale w polscie a nie przez internet bo przez internet to wszystko latwo wyglada

Wczesniej zapewnij sobie emeryture z UK w razie ( min 10 lat pracy jezeli sie nic nie zmienilo )

zrob obywateltwo jezeli jeszcze nie masz jakby co bo moze juz nie bedziesz mogl wrocic jak Rosji odjebie

nie wiem jaki masz plan bo nie napisales a tak ciezko pomoc osobiscie zapewnil bym sobie jakies dodatkowe zrodlo dochodu np dom w uk pod wynajem czyli kupujesz buy to let te kilka stowek GBP po zamianie na PLN zrobi duza roznice.

Nie wiem np na jakim poziomie materialnym stoisz i co robisz bo jak np jestes przyzwydzajony do wysokiego standardu zycia i wydajesz duzo to w polscie wszystko jest w huuuuj drozsze i zarobisz mniej - a to duzy problem

Ja jestem od niedawna w sumie bo co 3 lata ale powiem ci tak w PL mialem swoj biznes i zarabialem te pare tysiecy na miesiac czasami 2500 czasami 3500 dla przykladu powiedzmy - mowie o gorszych czasach jak juz myslalem o wyjezdzie tutaj,

Tutaj zarabiam tyle samo ale w funtach i moge duzo duzo wiecej i czuje sie duzo lepiej z tym i zycie jest prostrze

Wiec jesli chcesz wrocic i zyc tak jak tutaj mierz wysoko ;) dzialaj szeroko :D

Ale jezeli Ci sie nie udalo bo jestes w UK 5 -10 - 15 Lat ? Masz ciagle tymczasowa prace brak, kapitalu i planow na przyszlosc - Bo znam i takich co wlasnie wrocili to w PL chociaz bedziesz u siebie i bedizesz mogl batorzyc ciapatych i czarnuchow i niebedziesz tym na ovczyznie a pozatym wiele sie nie zmieni.
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

Jak się żyje w Polsce - Powrót do Ojczyzny?? 8 lata 3 miesiąc temu #18

  • Chmura
  • Chmura Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • I AM PURE FORCE IN HUMAN FORM!
  • Posty: 744
  • Zebranych lumenów: 1126
  •  

  •  

Ja na twoim miejscu (a na nim byłem) raczej zostawiłbym powrót do kraju na starość.
Zrób obywatelstwo brytyjskie...i wybierz się np do Urugwaju, Ekwadoru, Australii...etc ;)

Co do polityki panowie...ziobro minister sprawiedliwości...rynek wkrótce rozkwitnie :smoke:
Może nawet ceny surowca wzrosną :lol:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jak się żyje w Polsce - Powrót do Ojczyzny?? 8 lata 3 miesiąc temu #19

  • Gwyhyr
  • Gwyhyr Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Na pohybel skurwysynom!
  • Posty: 246
  • Zebranych lumenów: 799
  •  

  •  

Nie bijcie za to co napisze!
Ja powiem tak swoje w tym kraju przeżyłem miałem problemy rodzinne, w szkole, pracy i z prawem jak to chyba każdy polak jebałęm na budowach po 12h i w fabryce za 6zł. Wkurwia mnie polityka, ludzie to zawistne skurwiele, podadki etc zabójecze dziury w drogach też.
Ale chciałbym powiedzieć jedno jak dobrze poszukac to mozna znalesc robote w ktorej sie tnie w chuja a mozna zarobic i ze 3 kafle na miesiac do tego kombinacje jakieś zarobkow hobby ;) i da sie żyć cudów miał nie będę ale z dobrą kobietą u boku mozna smialo sie utrzymac i nawet na wakacje odłożyć.
Kocham swoją ojczyzne nie kurwa państwo ale dom ziemie rodzine, lasy kurwa bażanty i schabowe i pomimo że skatowana, zgwałcona i poszarpana to będę trwał w niej i pchał ten swój wózek po pas w gównie i za żadne skarby nie zamienie tego na życie na obczyźnie i tyranie u jakiegoś angola czy szfaba który ma mnie w dupie.
bez urazy jak by to kogoś dotkneło :peace:
,,Zaciągnij się zielem przyjacielu, to rozjaśni twój zamglony umysł..."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jak się żyje w Polsce - Powrót do Ojczyzny?? 8 lata 3 miesiąc temu #20

  • Vincent
  • Vincent Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 156
  • Zebranych lumenów: 559
Gwyhyr napisał:
Nie bijcie za to co napisze!
Ja powiem tak swoje w tym kraju przeżyłem miałem problemy rodzinne, w szkole, pracy i z prawem jak to chyba każdy polak jebałęm na budowach po 12h i w fabryce za 6zł. Wkurwia mnie polityka, ludzie to zawistne skurwiele, podadki etc zabójecze dziury w drogach też.
Ale chciałbym powiedzieć jedno jak dobrze poszukac to mozna znalesc robote w ktorej sie tnie w chuja a mozna zarobic i ze 3 kafle na miesiac do tego kombinacje jakieś zarobkow hobby ;) i da sie żyć cudów miał nie będę ale z dobrą kobietą u boku mozna smialo sie utrzymac i nawet na wakacje odłożyć.
Kocham swoją ojczyzne nie kurwa państwo ale dom ziemie rodzine, lasy kurwa bażanty i schabowe i pomimo że skatowana, zgwałcona i poszarpana to będę trwał w niej i pchał ten swój wózek po pas w gównie i za żadne skarby nie zamienie tego na życie na obczyźnie i tyranie u jakiegoś angola czy szfaba który ma mnie w dupie.
bez urazy jak by to kogoś dotkneło :peace:

Raczej brawa, a nie lanie. Myślę tak samo :joint:
"IŚĆ SWOJĄ DROGĄ, NIE DAĆ SATYSFAKCJI WROGOM"
Radio Ewenement 5 G Fm
VIENIO
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany