Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Dolce Vita & Jack Herer OUT 2017

Dolce Vita & Jack Herer OUT 2017 6 lata 6 miesiąc temu #1

  • marecin00
  • marecin00 Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 28
  • Zebranych lumenów: 20
Siema,idąc za sugestią kilku doświadczonych growerów, postanowiłem opisać Wam moją pierwsza w życiu przygodę z tą piękną rośliną.
Zaczynając od początku wykiełkowałem dość dobrze wyglądające nasiono z wora choć nie żywiłem w nim nadziei okazało się iż pięknie wykiełkowało oraz wykazywało duży wigor i potencjał w fazie weg.Przy określeniu płci okzałą sie panienka i w gruncie rzeczy od początku do końca rosła pięknie i zdrowo na około 2m.oto ona Dolce Vita na dzień dzisiejszy.Podlewana była w fazie weg biohumusem,w fazie flo PK plus Pragron13/14 oraz profilaktycznie topsinem na pleśń.


W następnej kolejności zakupiłem 3szt.pełnosezonówki Jack Herer od Green House Seeds(Wykiełkowały 2 z czego jedna padła i ostania która jest obecnie na spocie wyrosła dość mała i bardzo uboga.Nie polecam tego banku,pesteczki były bardzo małe i od początku kiepsko to wygladało)


Następnie postanowiłęm spróbować swoich sił z automatami więc dokupiłem 3szt.AK47auto fem od Oriona.Cóż pięknie kiełkowały oraz rosły (100%kiełkowalności)niestety po wysadzeniu na spota coś je zeżarło,aż dziury były wydarte w miejscu panienek zostałą tylko biała sierść :unsure: .
Kolejnym razem zamówiłem rownież od Oriona Northem CBD z 4sztwykiełkowały 2 z czego jedna to był jakiś karakan.Powędrowały na całkiem nowego spota,tym razem rosły w donnicach wykonałęm ogrodzenie z siatki,ale niestety i tym razem nie pomogło jakiś zwierz zwęszył sprawę i wszystko zostało zjedzone.
W tym tyg dość mocno wiało i powyginało troche Dolce z tego moje pytanie jak długo ją jeszcze trzymać?Liście przybrały bardzo ładny fioletowy kolor tydz temu wygladało to tak

Dziś wygląda tak:
Dolne partie

Górne partie


Szczyt

Ładnie już lśni żywica :smoke:



A tak zostałą przetrącona przez wiatr


Pozdro :ganja:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, ufolud, DIESEL, Pingwin, Kimbo Slice, winne2

 
 
 

Dolce Vita & Jack Herer OUT 2017 6 lata 6 miesiąc temu #2

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

Jeszcze troche jej brakuje, w zaleznosci od pogody trzymałbym przynajmniej ze 2 tygodnie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Dolce Vita & Jack Herer OUT 2017 6 lata 6 miesiąc temu #3

  • marecin00
  • marecin00 Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 28
  • Zebranych lumenów: 20
Tak sądziłem właśnie aby postałą jeszcze te 2 tyg,pogoda na razie jest znośna.Patrzyłem na długoterminową ma być w miarę ok.W następny weekend planuje obciąć liście wiatrakowe.Każda dawka słońca w ostatniej fazie jest jak najbardziej wskazana nieprawdaż? :talk:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany