Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Szybki Poradnik eksperta z Canna B.V dot. tem. i oświetlenia

Szybki Poradnik eksperta z Canna B.V dot. tem. i oświetlenia 9 lata 2 miesiąc temu #1

  • Golabek
  • Golabek Avatar
Witam. Dostałem kiedyś taki o to mail czy newsletter, wrzucam z ciekawości bo może się komuś przydać.
Nie wiem ile jest w tym prawdy, huk wie co to za expert ale wiadomość z growboxa także info do sprawdzenia przez tęższe głowy. Ciekawa teoria..

"Ważna informacja dotycząca optymalnej temperatury w GrowBox'ach

W związku z informacjami zawartymi na forach internetowych chcielibyśmy zaprezentować poglądy firmy Canna B.V.

Specjalista Canna B.V. radzi, aby temperatura wewnątrz pomieszczeń uprawowych kształtowała się następująco :

Okres WEGETACJI

Doba 24 godz. Naświetlanie Temperatura

Dzień : 18h (powyżej 12h ) 24 stopnie C

Noc : 6h (poniżej 12h ) 24 stopnie C

Uzasadnienie :

Jak działa to w przyrodzie ? : W okresie wegetatywnym, który zazwyczaj przypada na okres LATA mamy długie i ciepłe dni ( 24 stopnie C ), krótkie, ale również ciepłe noce ( 24 stopnie ), stąd jednakowa temperatura w dzień jak i w nocy.

Okres KWITNIĘCIA oraz OWOCOWANIA

Naświetlanie Temperatura

Dzień : 12h ( lub poniżej 12h ) 28 stopni C

Noc : 12h ( lub powyżej 12h ) 20 stopni C

Uzasadnienie :

Jak to działa w przyrodzie ? : W okresie kwitnienia i owocowania, który zazwyczaj przypada na JESIEŃ dzień ulega skracaniu z zachowaniem wysokiej temperatury ( 28 stopni C ), noc się wydłuża, a temperatura spada ( 20 stopni C ). W tym okresie roślina otrzymuje wyraźną informację o tym że zbliżą się zima i należy dojrzeć aby wyprodukować potomstwo ( nasiona, owoce itp. ).

UWAGA!!!
W okresie tym naturalne jest, że liście tracą swój kolor oraz witalność, ponieważ duża ilość energii nagromadzonej w liściach zasysana jest do kwiatów. Nie jest to skutek niedoboru azotu w roślinach jak można wyczytać w wielu książkach oraz forach.

Pamiętaj !!!

Prawidłowe zachowanie długości dnia i nocy korzystnie wpływa na produkcję hormonu kwitnienia, co skutkuje w końcowej fazie wysokimi plonami.

Konsekwencją małej ilość tego hormonu jest słabe kwitnienie !!!



W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kierowanie zapytań na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. "
Ostatnio zmieniany: 9 lata 2 miesiąc temu przez DIESEL.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Szybki Poradnik eksperta z Canna B.V dot. tem. i oświetlenia 9 lata 2 miesiąc temu #2

  • maladama
  • maladama Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 578
  • Zebranych lumenów: 1042
  •  

  •  

Fajne z ta temperatura. To juz chyba naprawde pro pilnuja. U mnie dzis zapomnialam okno na noc zamknac gdzie stoi box. Podejrzewam ze temp byla z 12 i wilgotnosc 99 :)
Boże, użycz mi pogody ducha....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golabek
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany