Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: LED - FireFly / COB

LED - FireFly / COB 8 lata 3 tygodni temu #1

  • kłi
  • kłi Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 73
  • Zebranych lumenów: 135
Hej. Zauwazyłem że w sklepie Flora Fauna dostepne są ledy na Zasadzie COB-ów jedna mocna dioda plus wiatrak itd. Nazywane jest to FireFly led. Ogllądałem filmiki na youtubie z własna robocizna takich urzadzeń no i natrafiłem na taki ( ogólnie wszyscy w niebowzieci ) na którym jakiś "pros" wyciagał o ile dobrze pamietam 1.95 i ponad 2 z wata. Wiadomo umiejetnosci i warunki to must have. Na innym forum została przez jedna z osób relacja na FireFly wynik z problemami i pleśnią ponad 1 z wata. Czy ktoś tu z grona tego forum testował ten sprzecik ? moze ma ? Jakieś opinie, oceny ? Bo jak wyniki które są pokazywane są faktem to pomimo dużej ceny za która można je dostać ( oczywiscie samemu wyjdzie taniej ) HPS odchodzi do lamusa... tego sie nie spodziewałem ;) Mniejsze zużycie energii, brak problemu z temperatura no i ten fajny kolor hehehe ;) A tak na poważnie to zapraszam do dyskusji i informacji bo myśle że jesteśmy na etapie milowego kroku w naszym hobby. Pzdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

LED - FireFly / COB 8 lata 3 tygodni temu #2

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Trzeba poczekać i obserwować co ludzię będa robić pod tymi ledami.
Na # panienka poszła pieknie i jak do tej pory jako jednyna pokazała klasę.
Inne relacje raczej dupy nie urywały.
Ja nadal czekam na wyliczenie kiedy panel sie zwraca w oszczędności prądu.
Temp nie zawsze chcą zbijać, czasem ludzie chcą ja zwiekszac ;)
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

LED - FireFly / COB 8 lata 3 tygodni temu #3

  • I.D
  • I.D Avatar
na fire flay najpierw relacje porownawcza z3namiotow prowadzila flora-fauna i ja bym nie mowil ze dupy nie urywa a na cob jest wiecej bardzo ciekawych relacji..
Ostatnio zmieniany: 8 lata 3 tygodni temu przez I.D.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

LED - FireFly / COB 8 lata 3 tygodni temu #4

  • kłi
  • kłi Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 73
  • Zebranych lumenów: 135
Też obserwowałem relacje z trzech namiotów ;)

Co do reszty paneli chińskich/autorskich i te co mozna kupic to własnie nigdy dupy mi nie urwało. Zawsze osoby które chciały zareklamować dany panel to albo coś z PH, albo nie mieli czasu, albo kolega zawalił albo nagle fotorelacja żeby było albo że nowe medium testował i nie wiedział jak robic. Zawsze jakieś wymówki które nie pozwalały ocenic ile jest war dany panel. Tutaj no własnie jedna dziewczyna ładnie pokazała od poczatku do końca z wynikiem pomimo tej pleśni. Filmików na youtubie jest bardzo dużo. Cena z flory bardzo duża w taki box 90x90 około 4800 zł trzeba wyłożyć no własnie ale po ile sie zwróca za rachunek za prad ? bo wiadomo jak ktoś nie robi tylko dla siebie to zwróci sie z nawiazka pierwszym razem ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

LED - FireFly / COB 8 lata 3 tygodni temu #5

  • flora-fauna
  • flora-fauna Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 201
  • Zebranych lumenów: 1076
Witajcie.

kłi napisał:
Hej. Zauwazyłem że w sklepie Flora Fauna dostepne są ledy na Zasadzie COB-ów jedna mocna dioda plus wiatrak itd. Nazywane jest to FireFly led. Ogllądałem filmiki na youtubie z własna robocizna takich urzadzeń no i natrafiłem na taki ( ogólnie wszyscy w niebowzieci ) na którym jakiś "pros" wyciagał o ile dobrze pamietam 1.95 i ponad 2 z wata. Wiadomo umiejetnosci i warunki to must have. Na innym forum została przez jedna z osób relacja na FireFly wynik z problemami i pleśnią ponad 1 z wata. Czy ktoś tu z grona tego forum testował ten sprzecik ? moze ma ? Jakieś opinie, oceny ? Bo jak wyniki które są pokazywane są faktem to pomimo dużej ceny za która można je dostać ( oczywiscie samemu wyjdzie taniej ) HPS odchodzi do lamusa... tego sie nie spodziewałem ;) Mniejsze zużycie energii, brak problemu z temperatura no i ten fajny kolor hehehe ;) A tak na poważnie to zapraszam do dyskusji i informacji bo myśle że jesteśmy na etapie milowego kroku w naszym hobby. Pzdrawiam

Panele FireFlyLed nie mają nic wspólnego z technologią COB...

NIebawem rusza kolejny test porównawczy z różnymi panelami...kopia poprzedniej fotorelacji ale na innej odmianie papryk.

Więcej info na temat panelu znajdziecie Państwo na naszej stroni w linku poniżej:

www.flora-fauna.pl/product-pol-2792-Panel-FireFlyLed-70W.html
Pozdrawiamy

Flora-Fauna Team
Ostatnio zmieniany: 8 lata 3 tygodni temu przez flora-fauna.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, Janek, Kimbo Slice, I.D

LED - FireFly / COB 8 lata 3 tygodni temu #6

  • kłi
  • kłi Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 73
  • Zebranych lumenów: 135
Przepraszam w takim razie za wprowadzenie w bład ;) Czekam na kolejne testy. Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany