Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Metody Suszenia
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Suszenie kwiatostanów - poradnik.

Suszenie kwiatostanów - poradnik. 9 lata 8 miesiąc temu #11

  • bedziebyczo
  • bedziebyczo Avatar
hmm.. widze ze ilu growerow tyle na temat suszenia opini...
ja susze obecnie na strychu ,zawsze 72h i pozniej do sloi ktore raz dziennie na kilka minut otwieram ,
temperatura okolo 20 stopni wilgotnosc miedzy 50-60 ..
mam nadzieje ze bedzie dobre palonko..zreszta wiekszosc ludzi zwraca uwage na podstawowy aspekt :trzepie?trzepie..no to git...;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Suszenie kwiatostanów - poradnik. 9 lata 8 miesiąc temu #12

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

bedziebyczo napisał:
zreszta wiekszosc ludzi zwraca uwage na podstawowy aspekt :trzepie?trzepie..no to git...;)


No ale znajdą się też Ci, którym nie zależy wyłącznie na haju;)


Pozdrawiam,
:bongo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: prometeusz

Suszenie kwiatostanów - poradnik. 9 lata 8 miesiąc temu #13

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Bongjour napisał:
bedziebyczo napisał:
zreszta wiekszosc ludzi zwraca uwage na podstawowy aspekt :trzepie?trzepie..no to git...;)


No ale znajdą się też Ci, którym nie zależy wyłącznie na haju;)


Pozdrawiam,
:bongo:

Skoro nie zależy Ci na haju to po co palisz? Dla przyjemności walenia w płuco dymu który nie do końca jest zdrowy.
Jak lubisz sobie zapalic cos dobrego to polecam szisza faje i super smaczne tytonie które nie drapią, są dobre bo masz rózne rodzaje smaków i za posiadanie lub uprawę nie idziesz do paki!
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Mickey Mouse

 

Suszenie kwiatostanów - poradnik. 9 lata 8 miesiąc temu #14

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

KLICZKO napisał:
Bongjour napisał:
bedziebyczo napisał:
zreszta wiekszosc ludzi zwraca uwage na podstawowy aspekt :trzepie?trzepie..no to git...;)


No ale znajdą się też Ci, którym nie zależy wyłącznie na haju;)


Pozdrawiam,
:bongo:

Skoro nie zależy Ci na haju to po co palisz? Dla przyjemności walenia w płuco dymu który nie do końca jest zdrowy.
Jak lubisz sobie zapalic cos dobrego to polecam szisza faje i super smaczne tytonie które nie drapią, są dobre bo masz rózne rodzaje smaków i za posiadanie lub uprawę nie idziesz do paki!
pozdrawiam


A pan pijący whisk(e)y dla smaku, który czuję tam wiele różnych nut, dla nas nieistniejących też pije po to, by się najebać? Chyba nie. Czy szkodzi mu ta niewielka ilość alkoholu? W pewnym stopniu na pewno.

Owszem uwielbiam stan medytacyjny po Merry, ale nie będę palił czegoś co krzywi mi mordę. Musi wchodzić delikatnie (długie suszenie, flushing oraz głeboki trym w tym pomogą) i wyczuwam choć odrobinę aromatu z zapachu czy jakąś dodatkową sosnową czy ziemistą nutkę. Nie spalę samych oszronionych liści bo kopią... Gdyby były smaczne, to nikt by nie trzepał z nich haszu ani nie trymował topów tylko palił jak jest.

Paliłem już różne smakowe melasy z shishy, czasem też lubię sobie kółeczka popuszczać z jabłkowo-wiśniowego dymu na imprezie czy do filmu, niestety rzucam palenie tytoniu a to nie idzie w parze z paleniem sziszy. Ale wolałbym palić haszysz, którego smak i zapach zawsze powala mnie na kolana, haj już nie.

Pamiętaj KLICZKO, każdy jest inny i każdy ma na swój sposób poukładane półeczki w sklepie:) Jestem raczej młodszy od Ciebie więc to Ty powinieneś mi o tym przypomnieć, a nie z góry oceniać, że każdy chcę po prostu się odurzyć:)

:peace: :ganja:




Pozdro,
:bongo:
Ostatnio zmieniany: 9 lata 8 miesiąc temu przez Bongjour.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: prometeusz, Jointowy Kac
  • Strona:
  • 1
  • 2

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany