Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: box z nicegrowbox.pl

box z nicegrowbox.pl 8 lata 4 tygodni temu #1

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

cześć.



od jakiegoś czasu nosiłem się z zamiarem wymiany boxu,ale nie moglem znaleźć nic co by mi pasowało,miał być taki "twin box",mała komora i duża.stanęło na tym że postanowiłem sobie zamówić box na wymiar i po krótkich poszukiwaniach i podpowiedziach trafiłem na stronkę nicegrowbox.pl .




w formularzu kontaktowym napisałem mniej więcej o co mi chodzi i po kilku godzinach(była niedziela) miałem już odpowiedz i cenę,która nie zmieniła już się do końca,420 pln :)
grubsze rzeczy obgadałem z Jamalem,a resztę detali z panią kierowniczką,którą zajmowała się szyciem mojego cuda ;)
cała akcja zabrała tydzień :)


paczka przyszła i od razu zabrałem się do składania,ale pech chciał,że skończyła się bateria w aparacie i nie ma za dużo zdjęć z tego momentu.











wymiary całego boxu to 1,28m2 :szer.80,dłu.160 i wys.180 ,mniejsza komora ma 60x80,a większa 100x80.komory rozdzielone są ścianką mocowaną na sznurkach do ramy boxu ,a odpowiednie założenie zakładek daje wymaganą światłoszczelność obu komór,dla pewności podkleiłem je jeszcze taśmą,którą muszę zmienić na białą co by było estetycznie ;)
myślę jednak ,że zastosowanie rzepów na całej długości mocowania było by jeszcze lepszym rozwiązaniem :whistle:
cały box wykonany jest bardzo solidnie i ładnie,nic nie prześwituje na każdym zamku są odpowiednie zakładki ,nie kołysze się,stelaż wykonany jest z rur pcv diam 32 i stoi sztywno na ziemi ;) ( rurki do mocowania lamp(te szare) są moją inicjatywa,bo oryginalne dopiero do mnie jada ;) )
wszystkie otwory wentylacyjne posiadają opaski z rzepów do lepszego mocowania rur i dodatkowo klapy maskujące,którymi można całkowicie je zamknąć.




































naprawdę jestem bardzo zadowolony z zakupu i śmiało mogę polecić każdemu tym bardziej,że można dostosować cała konstrukcje pod siebie :rasta:



jeszcze tylko pozostało dopracować parę szczegółów,np. umieścić wszystko to :





tam





i podłączyć oba pomieszczenia pod jeden wspólny wyciąg i filtr ;)
gdyby ktoś miał jakieś pytania czy coś ,to śmiało :)
pozdro :peace:
Smoke More Weed
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

box z nicegrowbox.pl 8 lata 4 tygodni temu #2

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Dziękuję AS za spełnienie prośby - jak już będę ogarniał temat swojego namiotu to na pewno odezwę się na PW. B) Super sprawa i ta cena - masakra ile człowiek przepłacił za "firmowy" namiot.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: AS

box z nicegrowbox.pl 8 lata 2 tygodni temu #3

  • meko
  • meko Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 7
  • Zebranych lumenów: 11
Ja niestety tak optymistycznie do nich nie podchodzę
zamówiłem u nich swego czasu dwa namioty w odstępie może pół roku
póki jest to nowe postawione ok ale jak już zaczniesz używać to masakra
przykładowo:
1)w oby dwóch poszły mi zamki tzn suwak przestał zamykać namiot wręcz zaczął się kruszyć
więc nawet ich nie zamykam

2)w drugim puściły szwy przy zamku środkowym przez co mam przy szyciu zamku dziurę
dodatkowo boczne prawy i lewy tez się nie zamykają
przez co ostatecznie dorobiłem rzepy po wysokości

3) zamówiłem namiot szeroki a nie dostałem nawet środkowego wzmocnienia stelaża
przez co od lampy zrobił się łuk ze stelaża i musiałem kombinować aby się nie złożył w pół
mimo iż przy pierwszym namiocie takie wzmocnienia były

Generalnie po roku użytkowania powiem że osobiście nie polecam firmy
zamki i stelaże po wuju samo wykończenie tez pozostawia wiele do życzenia
ale jeżeli ktoś patrzy na cenę i ma potem trochę zdolności manualnych to ok poradzi sobie sam z niedoróbkami
ostatecznie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Bongjour, AS, Chmura

 

box z nicegrowbox.pl 8 lata 2 tygodni temu #4

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Fajnie, że opisałeś Meco jak to wygląda podczas eksploatacji ...

AS ... czemu go nie zaprosić na Forum ?
Niech założy temacik w odpowiednim miejscu ... zawsze będzie widział co musi zmienić, aby było lepiej. ;)

Dodam jeszcze, że nie uważam aby namioty „firmowe” były zbyt drogie itp... ja nie mam z nimi problemów i są przemyślane.

www.secretjardin.com/en/grow-tent-secret-jardin/dark-room-ii-grow-tent-secret-jardin.html

W hurtowni za 15x150x200 płacę jakieś 130 Euro.

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Ostatnio zmieniany: 8 lata 2 tygodni temu przez Golas.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: AS, padadeszcz

box z nicegrowbox.pl 8 lata 2 tygodni temu #5

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

dzięki meko za recenzje ;) jak na razie boks spisuje się dobrze i nie mam żadnych zastrzeżeń,no ale zobaczymy jak będzie się spisywał podczas użytkowania :whistle: mam nadzieje,że wytrzyma :)
Golasu,nie chodzi o kaskę,a o wymiary :) szukałem dokładnie czegoś takiego,jak sobie zamówiłem....w ostateczności planowałem kupić większy box i wsadzić do niego mniejszy,co bym miał "dwukomorowy":blink:
za jakiś czas będę się z nimi kontaktował w sprawie pokrowców wygłuszających na wentyle,które sobie wymyśliłem to napomknę co by nas odwiedził ;)
Smoke More Weed
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas

box z nicegrowbox.pl 8 lata 2 tygodni temu #6

  • meko
  • meko Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 7
  • Zebranych lumenów: 11
Niech ci służy jak najdłużej
byłem zmuszony brać od nich po potrzebowałem pod konkretny wymiar
i tylko to mnie ograniczało
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

box z nicegrowbox.pl 7 lata 11 miesiąc temu #7

  • Aby Z Głową
  • Aby Z Głową Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 323
  • Zebranych lumenów: 637
  •  

  •  

Ja mam od nich micro boxa i jestem zadowolony ale jedna rzecz wkurza po otwarciu trzeba przód podwijać do góry lepsze rozwiązanie było by gdyby na bok można dać przód czy to na lewą stronę czy prawą jest to do wytrzymania ale gdybym miał hps 400w czy 600w to by mnie to wkurzało.Ogólnie nie ma się do czego przyczepić :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: AS
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany