Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Plagron na melasie + canna boost na melasie.da sie?

Plagron na melasie + canna boost na melasie.da sie? 9 lata 2 miesiąc temu #1

  • Paszczak
  • Paszczak Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 172
  • Zebranych lumenów: 205
  •  

  •  

Witam.Sytuacja taka ze indica w połowie flo juz dobrze puchnie,dostaje plagron alga bloom i plagron alga growth,na zapleczu jest jeszcze canna boost... lać tego canna boosta dodatkowo? Wacham sie bo plagrony są na bazie melasy no a canna boost też śmierdzi melasom :0 co radzicie? może lepiej boost od plagrona?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Plagron na melasie + canna boost na melasie.da sie? 9 lata 2 miesiąc temu #2

  • Golabek
  • Golabek Avatar
Siema P. Dawno nie widzialem. Mozesz lac to i to ale jak masz green sens ja bym je lal. Sam uzywal alga g i bloom tylko zastanawia mie po hua flo alge teraz lejesz?? i koniecznie sugar royal dorzuc, ladieposzroni cukru dasz. moim zdaiem cannaboost niekoliduje z gs i koxami z plagron. Ja mieszam dwie firmy.pozdr
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:Odp: Plagron na melasie + canna boost na melasie.da sie? 9 lata 2 miesiąc temu #3

  • Paszczak
  • Paszczak Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 172
  • Zebranych lumenów: 205
  •  

  •  

Dzienkówa za odp.Pytasz dlaczego leje alga bloom na flo? No jak to dlaczego?mam kwiaty w polowie flo to dostajom ten swoj nawoz na flo jakim jest plagron alga bloom no i od fazy weg leje im jeszcze plagron alga growth.Póki co jestem miare zadaowolony z progresu.Green sensation niestety raczej nie zalatwie na teraz:( Wiec skoro mowisz ze canna boost nie zdupi roslin w polonczeniu z melasowym alga bloom ,to dostanom taki mix.Sugara jeszcze bys dał?czy tago cukru nie bedzie za duzo?przeciez te plagrony i cannaboost to też chyba sam cukier.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany