Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Rdzawe plamy na liściach

Rdzawe plamy na liściach 9 lata 4 miesiąc temu #11

  • maladama
  • maladama Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 578
  • Zebranych lumenów: 1042
  •  

  •  

Gs to one dostaly 2 albo 3 razy. 1ml na litr. W poprzednim grow lalam co podlane gs i nic sie nie dzialo i jeszcze dodatkowoi wtedy dostawaly Pk bo nie wiedzialam ze tego sie nie laczy.

Co na te zolte liscie sugerujesz ? Zoltka juz prawie nie ma po flushu ladne zielone liscie wychodza. Ta panne z fotki to ogolilam z lisvi dzis jakby do woja szla ;)
Boże, użycz mi pogody ducha....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od:

 
 
 

Rdzawe plamy na liściach 9 lata 4 miesiąc temu #12

  •  Avatar
urwa mala, albo namieszalas bomby i skrzywdzilo albo jak kfbi pisal zgnilizna ta jebana zre....Bo innej logicznej odpowiedzi zwazajac na to co robilas nie mam, czarne kurwa plamy na lisciach?- zgnilizna no bo kurwa coz....Grzyb? Jezeli to nie na moja glowe, z grzybami wogule nie mialem do czynienia podczas uprawy...Zalewac? zalewalem za mocno....Bylo podobnie,nie takie czarnuchy tyle ze te plamiska...Niech tezzszze umysly popracuja nad tym bo zagadka niemilosierna...Pozdr

EDIT TY LEOS KURWA MAC, A W CZYM CI FLUSZ PRZESZKADZA?8O pOJEBANY JAKIS HEHEHEHEH DOBRY GOSC. kIEDYS NA HASZU BYLES INNY POMAGALES DZIELILES SIE WIEDZA, TERAZ JEDYNIE PISZESZ "Niech Ci pomoga gosicie co kazali ci flusowac" Ty w huj napomagales heheheheheh Gruuubo. SDrac wyzej niz widzi kazdy umie, nauczyles sie pomoz innym;) I bez obrazy taka spostrzegawczosc bo kurwa jak sie mowi flusz nie zaszkodzi wrecz przeciwne to skoncz pierdolic jak potluczony;) Pozdr
Ostatnio zmieniany: 9 lata 4 miesiąc temu przez .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rdzawe plamy na liściach 9 lata 4 miesiąc temu #13

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Każda odmiana ma inny apetyt i nie możesz się sugerować, że kiedyś lałam tamtym tyle i zeżarły wszystko - bo akurat miałaś żarłoki w boksie. Każdy grow jest innym wyzwaniem. Napisałaś, że pojawiają się nowe zielone listki.
Zatem jeszcze tragedii nie ma - proponuję poczekać, na spokojnie...

A co do magnezu to radzę się uzbroić. Jak dostajesz po dupie (takiego dopalacza jak np. duże ilości kawy) to też Ci magnez spada. Powieka drży...każdy pewnie zna to uczucie. :D
Z roślinami tak samo - dostały po dupie i mg poszedł w pizdu :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od:

 

Rdzawe plamy na liściach 9 lata 4 miesiąc temu #14

  •  Avatar
Mala jezeli RDZAWE stoprocent widac, to jak w fotorelacji stawialem. Jednak sole epsoma te 00.2 proc. oprysk dolistny. Jezeli rdzawe to jestem na stowe tego pewien. Roob oprysk nie to sam ta sol ci skoluje, wysle i huj to byla moja ostatnia jakakolwiek komukolwiek pomoc, bo pozniej tylko kurwy spamuja i glowe zawracaja, a ty wychodzisz najgorzej nawet jezeli ty masz 100% racji a ktos jej nie ma, to jeszcze wmowia ci ze to TY zle robi
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rdzawe plamy na liściach 9 lata 4 miesiąc temu #15

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

A ja na piszę tylko jedno ! Ta jak pisałem wcześniej ... hyhyhy :D
„Nie spuszczamy się” !

A na poważnie ... Mała ... zrób kolejny GROW .. TAK :

Nie pytaj nikogo, co dawać ... jak prowadzić i kiedy lać ... tylko słuchaj się samej siebie !!!
Obserwuj rośliny i tylko tyle ...
Kup dobrą ziemię ... przykład ... Bio Bizz AllMix ... nie lej im przez 3-4 tygodnie żadnych nawozów.
Sporadycznie tylko oprysk delikatny ... jakiś preparat dla korzeni tylko. Wszystko najlepiej w 50% dawkach maksymalnie.

SAMA ... SAMA ... SAMA ... zobaczysz wyjdzie Ci, to tylko na dobre !!!!! ;)

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od:

Rdzawe plamy na liściach 9 lata 4 miesiąc temu #16

  • Alien
  • Alien Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • ja tu tylko sprzatam
  • Posty: 1507
  • Zebranych lumenów: 2609
  •  

  •  

Calkiem nie dawno ktos mi powiedzial nie będę tutaj pisal kto

"jezeli w grow widzisz tylko talar korzyści materialne to sobie odpuść grow "

Święta racja i tyle
kto mnie szuka ten mnie znajdzie tam gdzie czuc
ukochana ganje
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rdzawe plamy na liściach 9 lata 4 miesiąc temu #17

  • SensiSoul
  • SensiSoul Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 655
  • Zebranych lumenów: 1195
  •  

  •  

A może to jakaś choroba ? Nekrotyczna plamistość liści, wywołana przez wirusy przeniesione w glebie lub przez szkodniki roślin.. Kto wie ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rdzawe plamy na liściach 9 lata 4 miesiąc temu #18

  •  Avatar
Goly zakonczyl spory. Cud miod sama prawda, a nire placz i tak widziszze nikt tu ci nie umie albo nie chce pomoc, o w ten sposob na to wychodzi, nikt plam nie chce rozkminic A MOIM ZDANIEM samej malej z problemem teraz nie moemy zostawic.Pomysl z drugiej strony ze czasem samemu sie nie wie co za huj sie stal, postepuje jest gorzej i co radzisz wtedy jej sie nie przejmowac? robic dalej ZLE np? Albo co, poradzisz zeby wyjebala krzaki wsadzila od nowa jak maja np 2 mie? Toz to chore kurwa po to forum zeby nie tylko rozdawac wlepki i lumeny ale KURWA pomagac sobie na wzajem wiedza wszelaka. Jeden umie to jeden tamto jeden mial to drugi jeszcze nie i nie wie....Masz rRacje golas ze trzeba uwazac KOGO sie slucha bo teorii tyle ile nas tu.Mala musi sama myslec dzialac, ale mowie jak nie wie juz sama i postepuje...Co wtedy jej poradzisz? Hasiok? Mowie tez z tej strony spojrzmy, a tu mam na wzgledzie dobro malej i jej plantow i tylko dlatego sie odzywam;)Bo to dobra dzioucha jest, jak to sie mowi...:DPozdr ekipeI leosia i Mala I golasa, i caaala reszte;) I bez spiny;) Bo tylko opinia brudzic nikomu dupy toz tu razem my poto by budowac cos a nie klocic sie i wysmiewac nawzajemnie;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rdzawe plamy na liściach 9 lata 4 miesiąc temu #19

  • FrakZaFrakiem
  • FrakZaFrakiem Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Po zielonej stronie mocy.
  • Posty: 145
  • Zebranych lumenów: 302
:peace:


Każdy ma swoje racje, mniej lub bardzie trafione. Dla mnie problemem jest dawanie rad nie widząc krzaczków osobiście, móc ich dotknąć dokładnie pooglądać.
Tabele- tabelami, doświadczenie drugą stroną medalu. Tylko ludziska pokażcie mi felczera leczącego korespondencyjnie.

Gdy mam problem jak lekarz zaczynam analizę od wywiadu, czyli u mnie notatek z wszystkich podlewań, notuje dawki nawozów eC, pH. Potem badanie ogólne, net i szukanie przyczyn potem diagnoza- działanie. Analizowanie jest najtrudniejszym etapem, ale sami wiemy czego użyliśmy i jak mogliśmy zaszkodzić, metodą wykreślania potencjalnych przyczyn schorzenia szukam panaceum na swoje problemy- co wy Hałsa nie oglądacie :)


A na poważnie, walicie nawozy na maksa bo tak każe producent. Wszędzie czytam 100% tego 125% tamtego, 200% ichniejszego. Dublujecie dawki NPK i reszty mikro i makro elementów. Blokujecie krzaczki, potem flush i od razu 100% dawki nawozu.
Czasami warto przystopować od początku.

Maladama:

Gs to one dostaly 2 albo 3 razy. 1ml na litr. W poprzednim grow lalam co podlane gs i nic sie nie dzialo i jeszcze dodatkowoi wtedy dostawaly Pk bo nie wiedzialam ze tego sie nie laczy.


Każde grow jest inne.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rdzawe plamy na liściach 9 lata 4 miesiąc temu #20

  • maladama
  • maladama Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 578
  • Zebranych lumenów: 1042
  •  

  •  

dobra nic sie nie dowiedzialam, temat zboczyl na inny tor. A Alien najlepiej podsumowal, pewnie sam pracujesz w caritasie :P, Juz mnie ktos gdzies indziej taz tak podsumowal jak marudzilam ze mam liche panny. Jak cos idzie fajnie to pisze i sie ciesze ze jest fajnie jak jest na odwrot to wiadomo ze bede marudzic, taka juz moja babska natura.


Poza tym co do nawozow to pisze w moim temacie co podawalam jakie dawki itd. A zreszta moglabym pisac duzo ale zwyczjniej mi sie odechcialo.
Boże, użycz mi pogody ducha....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany