Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Informacje i rozmowy dotyczące odmian AUTOFLOWERING ...
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Najszybszy automat

Najszybszy automat 7 lata 2 tygodni temu #11

  • hrumhrum
  • hrumhrum Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 8
Z automatów to ja mam swoje ulubione nasionka .Na przykład AutoEuforia jest dla mnie petardą :bongo: :bongo: Chociaż pewnie kilka innych mógłbym wymienić na podobnej pozycji :)
Ostatnio zmieniany: 7 lata 2 tygodni temu przez DIESEL.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Najszybszy automat 5 lata 10 miesiąc temu #12

  • Wizard of Oz
  • Wizard of Oz Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 9
  • Zebranych lumenów: 22
Pingwin napisał:
Teraz łatwo spotkać wieksze automaty które dłuzej wegują...
A w druga stronę?? raczej te starsze modele tam bym szukał.
Ja moge polecic od siebie jak narazie mojego personalnego rekordziste ale 75 dni od zera do zbioru to nie wiem czy to tak turbo ale z drugiej strony jak wiesz ze masz z planta automata 180g suchego to warto czekac 75 dni. Od siebie narazie najszybszy byl auto blackberry kush- malutko jakos bo 30g- 70 dni tak samo jak auto glueberry og -90g oba od dutch pasion.blue auto mazar tez za pare dni sie wysuszy i bedzie z niego po 78 dniach okolo 160g suchego wiec w to mi graj. Indoor. Zdjecia moge dodac pozniej jak ktos zainteresowany :)
Jak narazie wszystkie moje automaty zaczynaly kwitnac okolo dnia 26 i kolo dnia 33 mialy juz biale wloski. Tylko dwa auto w zyciu my na flo weszly w 14 dniu zycia bo je przesadzilem w zlym momencie i je zepsulem czyli zostaly karly i malo daly. Ja tam kocham moje auto :) ja naswietlam 20/4.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Najszybszy automat 5 lata 10 miesiąc temu #13

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

Wizard of Oz napisał:
i bedzie z niego po 78 dniach okolo 160g suchego

Ja bym chętnie zobaczył taki okaz :)
Miałem kiedys koło 80 z AF na oucie ale luzny był więc wiem że to mozliwe ale czy warto rzymac jednego AFa pod 250 W ?:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Najszybszy automat 5 lata 10 miesiąc temu #14

  • Wizard of Oz
  • Wizard of Oz Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 9
  • Zebranych lumenów: 22
Jesli wybierzesz odmiane auto cherry bomb, auto glueberry og, auto ultimate, blue auto mazar i umiescisz planty w 16 litrowych ala filcowych doniczkach- mesh pot- i w coco i spokojnie wyciagasz 90-150 z jednego w 75-78 dni. Ja dzialam narazie pod 600 hps. Nie robilem nigdy pod 250hps ale znam geny te jako tako i tyle mi wyszlo z poszczegolnych odmian. jedna z dziewczyn z namiotu to Blue auto mazar. 735 mokrego czyli okolo 160 suchego bedzie za pare dni. Dodalem zdjecie tuz przed scinka jak ona wygladala. Czy ktos moze mi dopomoc jak obrazek wkleic z galeri tu do postu? Zaraz dodam zdjecie cherry bomb auto. 180 gramow suchego lacznie . Z jednego drzewka
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: KLICZKO, Mazar, Rafcio

Najszybszy automat 5 lata 10 miesiąc temu #15

  • Mazar
  • Mazar Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 270
  • Zebranych lumenów: 842
  •  

  •  

no ziomek reklame strzeliłeś fest :D chciałbym tego byka zobaczyć w pełnej okazałośći. Jakaś fotorelka sie szykuje?
pozdro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: KLICZKO

Najszybszy automat 5 lata 10 miesiąc temu #16

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Ja tez bym zobaczył FR z Twoich poczynań i automatów monsterów.
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Najszybszy automat 5 lata 10 miesiąc temu #17

  • mlody23
  • mlody23 Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 925
  • Zebranych lumenów: 2170
  •  

  •  

Wizard , Wizard , Wizard :rasta: ( zachęcam cię do fotorelacji )
Jeśli faktycznie mówisz prawdę to masz możliwość potwierdzenia twych słów faktami typu zdjęcia ??
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Najszybszy automat 5 lata 10 miesiąc temu #18

  • Wizard of Oz
  • Wizard of Oz Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 9
  • Zebranych lumenów: 22
Zdjecia wszystkie umieszcze na swojej galerii wiec bedziecie mogli obejrzec bo uwierzcie mi ale kopiowanie i wklejanie tylu zdjec z telefonu na forum a potem jeszcze kopiowanie linkow do fotorelacji to za duzo roboty. Szkoda ze nie mozna uploadowac zdjec bezposrednio do odpowiedzi w temacie ale to juz inna bajka. Pewnie ze pokaze wam jak takie fajne prawie 200 gramowe planty automaty wyhodowac. Moj jeden z celow na nast rok to jest pol najpierw przebic cwierc kilo z jednego automata a jak to sie uda to potem walczyc zeby zrobic pol kilo z jednego. Da sie da. Odmiany jakie bede sadzil( bo juz je sadzilem to wiem jak rosna i wszystko- uato cherry bomb. Auto ultimate. Blue auto mazar. Auto glueberry og. Na nastepne 20 odmian musimy poczekac jak sie zrobia :)
Jesli ktos chce moge podac link na pw do fotorelacji na zagranicznym forum. Tez nie wierzylem w duze plony z auto poki nie sprobowalem nasion od dutchpassion. Narazie udokumentowany rekord z automata indoor jest 1000g czytaj KILO suchego z planta. Bodajrze dwc bylo grane. Pol roku temu nie wierzylem ze tyle sie da zrobic. Teraz to i mi udalo sie zebrac 360g z dwoch automatow. Doniczki smart pot 16l. Coco. Nawozy cala seria shogun do coco. Mam tez co2 bag. I lece narazie na 1.2 x 1.2 hps 600w z parabolicznym odblysnikiem- rewelacja. Drugi namiot metr na metr- 400 hps..z checia odpowiem na wszystkie pytania niedowiarkow.

Kliczko- jak chcesz dwie fotorelacje jak mowie mam na ang forum wiec zapraszam i jest opisana relacja paru moich kwiatkow.
Zdjecia mam i wrzuce je zebyscie mieli potem nad czym rozmyslac i tez sadzic duze automaty a nie jak ja siurki jakies geny do dupy wczesniej co 30g z krzaka wychodzilo a teraz lepiej ale wg mnie to zasluga genow. Reszta to bardzo dobre warunki uprawowe i nie przenawozenie.
Blue mazar sie suszy jeszcze wiec full fotek wam nie pokaze ale pokazac moge inne rozne zabawki z mojej krainy. Pozdrawiam wszystich. Jak chcecie to moge zrobic relacje i dzis znaczy w sumie dwie bo dwie tury ida teraz fotosow i w drugim namiocie automaty wiec oba namioty nie zaczynaja od zera. Czyli chociaz nie bedzie nudno :)


Mazar- dodam zdjecie calej rosliny pozniej dzis :) gdybym mial lapka to bym wklejal raz dwa zdjecia do postow a tak to wybaczcie narazie ze jest jak jest ale zdjecia dodam i poopisuje zeby bylo jasno wiadomo jaka odmiana i ile czego wyszlo.
Ostatnio zmieniany: 5 lata 10 miesiąc temu przez Wizard of Oz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Jacek, Mazar

Najszybszy automat 5 lata 10 miesiąc temu #19

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Działaj u nas też.... :ganja:
Będziemy zaszczyceni oglądaniem Twoich poczynań. ;)

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany