Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Informacje i rozmowy dotyczące odmian INDOOR ...

TEMAT: 12 Najwydajniejszych odmian.

12 Najwydajniejszych odmian. 10 lata 1 miesiąc temu #1

  • LaCocaine
  • LaCocaine Avatar

Industrial Plant od Dinafem to unowocześniona wersja znanej odmiany Northen Lights, w której ulepszono wydajność i łatwość uprawy. Rośliny są średniego wzrostu o jednym szczycie głównym i niewielu bocznych gałęziach. Bardzo łatwa w postrzyganiu.

Buddha Seeds – firma, która pokonała ograniczenia wydajności odmian automatycznych zadziwiła nas po raz kolejny wprowadzając na rynek odmianę Magnum. Autokwitnącą odmianę o zachwycającej wydajności. Wysokie rośliny o dużej ilości zbitych kwiatów.

Jeśli rozmawiamy o wydajności to nie może zabraknąć odmiany Chronic od Serious Seeds . Pod gołym niebem jest ona w stanie wytworzyć kwiaty grubości ramienia dorosłego mężczyzny. Do tego jest bardzo mocna i aromatyczna.

Jack Attack od Venus Seeds to typowa odmiana typu Jack wytwarzająca wiele bocznych odgałęzień z ciężkimi kwiatami dająca rekordowe zbiory. Idealna pod uprawy pod słońcem w bardzo nasłonecznionych miejscach. Daje mocne upalenie i aromatyczne zioło.

The Ultimate jedna z najwydajniejszych odmian od Dutch Passion. Bardzo mocna i zachwycająca wydajnością w domu i na dworze.

Kalashnikova od Green House Seed Company to hybryda AK47 i White Widow zaskakująca wysoka wydajnością i mocnym paleniem. Mocna odmian na niewielkich krzakach.(polecana na Nasz out.

Monster od Eva Seeds pod słońcem potrafi dać nawet do dwóch kilogramów suchego palenia z jednego krzaka. Bardzo łatwa w uprawie o mocnym energetycznym upaleniu.

Blue Mistery od Seed Bank Low Cost to silna odmian o grubych łodygach zdolnych podeprzeć pokrywające je ciężkie kwiaty. Narkotycznie uspokajający efekt o ostrym smaku z jagodową nutka w tle.

Cotton Candy od Delicious Seeds to bardzo łatwa w uprawie odmiana o zachwycającej nawet doświadczonych ogrodników wydajności i mocy palenia. W aromacie wyczujecie odmianę Lavender, a łatwość uprawy pochodzi od Power Plant’a. Wysokiej jakości odmian warta czasu jej poświęconego.

Amnesia od Superstrains to prawie czysta Amnesia Haze szczególnie popularna w śród hiszpańskich ogrodników. Daje mocna upalenie i aromatyczny dym

Meditation od Jah Seeds to efekt ciężkiej pracy producentów. Połączono w niej moc odmiany Widow i wysoką wydajność. Ma ona także bardzo duży poziom CBD ważny dla medycznych pacjentów.

Tank od Vip Seeds to hybryda wysoko wydajnych odmian Sativa dająca doskonałe rezultaty pod słońcem. Pojedyncza roślina uprawiana w ogromnej – 250 litrowej donicy dała 1800 gram suchego palenia o doskonałym zapachu i mocy.

źródło : cannabis.info

Jak mogę prosić i , jeśli mogę wybrać sobie to chciałbym zostać redaktorem głównie właśnie out :evil: pzdro.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

12 Najwydajniejszych odmian. 10 lata 1 miesiąc temu #2

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Ooo jest moj Industrial ;> Mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie i wypadnie jeszcze lepiej niz poprzednie SPACE :>
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

12 Najwydajniejszych odmian. 10 lata 3 tygodni temu #3

  • komercja
  • komercja Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 50
  • Zebranych lumenów: 21
Outdoor > Selekcja Odmian

jakim cudem w tym temacie pojawiła się amnesia? :S
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

12 Najwydajniejszych odmian. 10 lata 3 tygodni temu #4

  • Izak
  • Izak Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 197
  • Zebranych lumenów: 442
  •  

  •  

komercja napisał:
Outdoor > Selekcja Odmian

jakim cudem w tym temacie pojawiła się amnesia? :S

Jakim cudem pojawiły sie tam wszystkie te strainy, za wyjątkiem może automata?
LaCocaine napisał:
Jak mogę prosić i , jeśli mogę wybrać sobie to chciałbym zostać redaktorem głównie właśnie out :evil: pzdro.
:lol: :silly: :blink:
Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 tygodni temu przez Izak.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

12 Najwydajniejszych odmian. 10 lata 3 tygodni temu #5

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Oj tam czepiacie się szczegółów, chłopak siępostarał a tu taka nagonka :D :D

btw. przeniosłem.
Dzięki za czujność
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

12 Najwydajniejszych odmian. 10 lata 3 tygodni temu #6

  • Izak
  • Izak Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 197
  • Zebranych lumenów: 442
  •  

  •  

Cosa jak bym się zasugerował tym topikiem i kupił polecane tu nasiona to bym się obudził w październiku z roślinami które zaczynają kwitnąć. Szczególnie że autor sam stara się być outowym „redaktorem”. Wiadomo że cannabis.info bezmyślnie przepisuje/tłumaczy na przykład hiszpańskie teksty, gdzie te krzaki miały by pewnie idealne warunki ale czy to samo ma się dziać tutaj. Odrobina refleksji i własnego rozumu przyda się każdemu, szczególnie „redaktorowi”.
Gorąco pozdrawiam w ten upalny dzień:)
I.
Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 tygodni temu przez Izak.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Orzech, bic,

12 Najwydajniejszych odmian. 10 lata 3 tygodni temu #7

  • LaCocaine
  • LaCocaine Avatar
Izak napisał:
Cosa jak bym się zasugerował tym topikiem i kupił polecane tu nasiona to bym się obudził w październiku z roślinami które zaczynają kwitnąć. Szczególnie że autor sam stara się być outowym „redaktorem”. Wiadomo że cannabis.info bezmyślnie przepisuje/tłumaczy na przykład hiszpańskie teksty, gdzie te krzaki miały by pewnie idealne warunki ale czy to samo ma się dziać tutaj. Odrobina refleksji i własnego rozumu przyda się każdemu, szczególnie „redaktorowi”.
Gorąco pozdrawiam w ten upalny dzień:)
I.

Powiem tyle , hejterów Tuska jest od groma a konkretnego następcy brak :D

pisałem odmiany i byłem w indor wiec przez przypadek mogłem napisać , grunt to nie popełniać błędów , których niemożna naprawić :peace:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

12 Najwydajniejszych odmian. 9 lata 11 miesiąc temu #8

  • TopCatKilla
  • TopCatKilla Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • King OF THE Bongo
  • Posty: 1
  • Zebranych lumenów: 2
Co do odmian to mało nadające się na Out ale za to dobrze zrobione opisy i foty propsik :) LaCocaine jak przeczytałem tekst że niema następców pfutuska i jego nierządu... To spadłem z fotela!!! Koleszko jest fchuj zastępców Ruch Narodowy i Nowa Prawica która jest za legalem... Ale nie dopuszczają ich do telewizji i tępaki głosują na PO żeby nie było PIS idiotyzm!!! Sory za OFF ale aż mnie zgieło!! :pinch:
Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez TopCatKilla.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: 4Elements, Chmura

12 Najwydajniejszych odmian. 9 lata 5 miesiąc temu #9

  • Chmura
  • Chmura Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • I AM PURE FORCE IN HUMAN FORM!
  • Posty: 744
  • Zebranych lumenów: 1126
  •  

  •  

Ja równierz nie wytrzymam:-)
:rolling: Kongres Nowej Prawicy nie jest za legalem tylko całkowitym "odpierdoleniem" się rządu od tego co kto je, pali czy pije. Jest za całkowicie wolnym rynkiem. Niech tylko dojdą do władzy, a nie bedę się rozdrabniał. Polska gospodarka urośnie na gruncie zielonej potegi niczym HULK


_______

fotki ładujemy z galerii GLP
Koza
Ostatnio zmieniany: 9 lata 5 miesiąc temu przez Chmura.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

12 Najwydajniejszych odmian. 9 lata 5 miesiąc temu #10

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Zdjęcia do forumowej galerii i bez offU proszę a tym bardziej bez politycznego bełkotu :peace:
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany