Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Informacje i rozmowy dotyczące odmian INDOOR ...

TEMAT: White Widow x Big Bud FEM

White Widow x Big Bud FEM 9 lata 5 miesiąc temu #1

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

Cross o mocy White Widow i plonie Big Bud - tak teraz to możliwe!
Niska zwarta odmiana o szerokich liściach i głębokim zielonym kolorze.
Doskonale spisze się w niewielkich uprawach indoor, nawet podczas kwitnięcia wydzielany zapach jest łatwy do opanowania.

Twarde i zbite kwiaty niemal całkowicie pokryte kryształkami .
High - długo trwały, wesoły przechodzący w upalenie.

Nasiona pakowane z paczki zbiorczej.


Genetyka: White Widow x Big Bud
Uprawa: Indoor/Outdoor
Wysokość: Niska
THC: około 20%
Czas kwitnięcia: 7-8 tyg
Plon: 600g 1m2
Producent: Female Seeds
Typ: Feminizowane

Chciałbym w przyszłym secie użyć tej odmiany. Co o niej sądzicie, ktoś może uprawiał? Chciałbym o niej się dowiedzieć coś więcej przed rozpoczęciem jako iż odmiana o której mało wiedziałem, a która dumnie zwie się Green Killer bardzo negatywnie mnie zaskoczyła i nie chcę popełnić po dwakroć jednego błędu.

Pozdrawiam
Choriel :)
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

White Widow x Big Bud FEM 9 lata 5 miesiąc temu #2

  • Marysia_Gram
  • Marysia_Gram Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 229
  • Zebranych lumenów: 188
Ja miałem 2 razy ww x bb to mogę o niej trochę powiedzieć.

Na 0,64m2 pod 400HPS miałem 4 sztuki, dobry plon i jak na mnie zajebista moc, ale odmiana strasznie niestabilna raz obyło się bez filtra i praktycznie nic nie było czuć kolejnym razem jebało jak cholera - filtr był w gazie. Dodatkowo bardzo długi okres inducji ok 3 tyg - dziwna faza. FS podaje, że to niska zwarta odmiana i z tym też nie do końca bym się zgodził u mnie po ostrym LST wyrosły na 80cm czyli nie tak mało, za drugim razie miałem na siatce to ciężko wyczuć. Jeszcze jedno, nie wiem czy to u mnie tylko się trafiło, ale na 12 sztuk 2 okazały się facetami a pestki fem. Ogólnie jeżeli zależy Ci na mocy i łatwym prowadzeniu podczas grow mogę polecić bo odmiana mało wymagająca. Panny fajnie reagowały na nawóz Big Bud - rosły w oczach.
Lubię piersi ( . )( . ) MJ, zabawę, alkohol, dobrą muzykę itp itd ogólnie jestem pierdolonym hedonistą i dobrze z tym mi :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

White Widow x Big Bud FEM 9 lata 5 miesiąc temu #3

  • hemingway
  • hemingway Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 146
  • Zebranych lumenów: 350
  •  

  •  

Miałem chyba od sensimili ale głowy nie dam sobie uciąć i palenie lekkie do codziennego spożycia , aczkolwiek niestabilna odmiana , raz batdzo luźne kwiaty i od cholery liści a drugi raz małe ale mocno zbite z ładnym zapaszkiem.
Inteligentni ludzia sa czesto zmuszani do picia,
by bezkonfliktowo spedzac czas z idiotami.
E.H.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

White Widow x Big Bud FEM 9 lata 5 miesiąc temu #4

  • Marysia_Gram
  • Marysia_Gram Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 229
  • Zebranych lumenów: 188
hemingway napisał:
palenie lekkie do codziennego spożycia

To masz zdrowie :D
Lubię piersi ( . )( . ) MJ, zabawę, alkohol, dobrą muzykę itp itd ogólnie jestem pierdolonym hedonistą i dobrze z tym mi :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

White Widow x Big Bud FEM 9 lata 5 miesiąc temu #5

  • Tiger_Cat
  • Tiger_Cat Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Power of THC
  • Posty: 34
  • Zebranych lumenów: 251
  •  

  •  

Miałem jedną sztukę na powierzchni 0,17m^2 (scrog) przy HPS 100W zebrałem 65g. Jak dla mnie jest to odmiana bardzo wydajna, o dużych i zbitych topach (Big Bud) i sporej mocy. Długość haju jest zdecydowanie ponad przeciętna. Ja akurat trafiłem na odmianę o dużych, zbitych i żywicznych topach. Miałem i z chęcią jeszcze kiedyś zasadzę :) Polecam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

White Widow x Big Bud FEM 9 lata 5 miesiąc temu #6

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

Czyli można powiedzieć, że zdania są podzielone, właśnie powiem szczerze, że zależy mi na dużym plonie, aczkolwiek jeżeli odmiana jest nie stabilna i mam znosić podobne wariacje co z Green Killerami to wolę odpuścić... Czekam na więcej opinii :)
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

White Widow x Big Bud FEM 9 lata 5 miesiąc temu #7

  • Szatyn
  • Szatyn Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • Posty: 1145
  • Zebranych lumenów: 2861
  •  

  •  

ChorielMJ napisał:
aczkolwiek jeżeli odmiana jest nie stabilna i mam znosić podobne wariacje co z Green Killerami to wolę odpuścić...

A co Ci sie z nimi działo?? Bo chyba ominołem ten watek
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

White Widow x Big Bud FEM 9 lata 5 miesiąc temu #8

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

szatan napisał:
ChorielMJ napisał:
aczkolwiek jeżeli odmiana jest nie stabilna i mam znosić podobne wariacje co z Green Killerami to wolę odpuścić...

A co Ci sie z nimi działo?? Bo chyba ominołem ten watek

Uprawa trwała około 130 dni, w tym muszę zaznaczyć, że z 9 roslin uprawianych ściąłem i wysuszyłem jedynie 5 roślin na skutek tego iż pozostałe nie doszły do końca. Co ja mówię do jakiego końca, trichomy były rzadkie i luźne, topami nie mogłem nazwać szczytów, bo topów praktycznie nie było, rośliny w tym etapie powinny świecić zbitymi i twardymi pałkami, a one przy wzroście 150 cm (około) nie miały na sobie ani jednego grama, mokrego materiału, a co dopiero wspominać o suszu... Tragiczna przygoda.
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Tiger_Cat

White Widow x Big Bud FEM 9 lata 4 miesiąc temu #9

  • Chmura
  • Chmura Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • I AM PURE FORCE IN HUMAN FORM!
  • Posty: 744
  • Zebranych lumenów: 1126
  •  

  •  

No jakis hardcore to to nie jest. W sam raz do kawki z rańca.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany