Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Informacje i rozmowy dotyczące odmian OUTDOOR ...

TEMAT: Co na out 2016? Alternatywa dla ffeminizowanych nasion Warr'a

Co na out 2016? Alternatywa dla ffeminizowanych nasion Warr'a 8 lata 3 tygodni temu #111

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

HMMM
A co z twoimi pestkami?! :unsure:

Wielu chcialoby znowu miec takie krzaki we wrzesniu :ganja:







Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Co na out 2016? Alternatywa dla ffeminizowanych nasion Warr'a 8 lata 3 tygodni temu #112

  • I.D
  • I.D Avatar
No wlasnie.,co z Toba Warr?Polska czeka na jakies informacje od Ciebie od dluzszego czasu sie nie udzielasz na forum w sklepach puste polki.,Hula fabryka czy zplajtowala;)Wypowiedz sie co do swojej dzialalnosci w koncu bo sie wszyscy niecierpliwia.?beda kulki?jakie?kiedy?pozdro.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Co na out 2016? Alternatywa dla ffeminizowanych nasion Warr'a 8 lata 2 tygodni temu #113

  • KoneserDzikiBill
  • KoneserDzikiBill Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Buffalo soldier
  • Posty: 302
  • Zebranych lumenów: 439
  •  

  •  

WARR a nie masz tam gdzies skitranej chociaz 1 sztuki Ambrosia x Hashkush FEM ? Przyznam szczerze że ostatnio nie wiem co się że mna dzieje. Palenie mnie strasznie meczy nie psychicznie a fizycznie. Dziwnie mnie upierdala. Czuje się niekomfortowo, ucisk w klatce skoki ciśnienia objawiajace się dziwnym uczuciem w uszach :/ Przez to nie ma przyjemnosci.

A po twojej AxHK tak nie mam. W ogole nie inwazyjna.
Szkoda że nie sprawia mi to przyjemnosci tylko dyskomfort.
Może to przez to że mało kopce ? Jak mieszam z alko jest ok bo nie czuje tych objawów no ale za każdym razem mnieszal nie bede przecie nie wielbłąd a i haju czystego nie ma.

Ehh aż szkoda mi bylo przed wczoraj wypalic ostatniego jointa z tej odmiany sloik już pusty jak dzban. Mam jeszcze z pol g haszu ale co to jest ? Jak by ktos mial chociaz 1szt zebym zrobil weki to bede wdzieczny. Ew moge się wymienic. No chyba że Andromeda x HK ma podobne dzialanie to nie sepie:)
"Lecz nade wszystko – słowom naszym,
Zmienionym chytrze przez krętaczy,
Jedyność przywróć i prawdziwość:
Niech prawo zawsze prawo znaczy,
A sprawiedliwość – sprawiedliwość."...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Co na out 2016? Alternatywa dla ffeminizowanych nasion Warr'a 8 lata 2 tygodni temu #114

  • Klepnix
  • Klepnix Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • .
  • Posty: 2002
  • Zebranych lumenów: 4582
  •  

  •  

Hashkush znajdziesz jeszcze w satindi.eu
Na szt. zakupisz
.....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: KoneserDzikiBill

Co na out 2016? Alternatywa dla ffeminizowanych nasion Warr'a 8 lata 2 tygodni temu #115

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

KoneserDzikiBill napisał:
Jak by ktos mial chociaz 1szt zebym zrobil weki to bede wdzieczny. Ew moge się wymienic. No chyba że Andromeda x HK ma podobne dzialanie to nie sepie:)

Koza cos wspominal ale on juz je pewnie wykielkowal.... i nie zostawil nic na przedluzenie lini :)
Ta Ambrosia fajna byla widac ja na moim pierwszym zdjeciu w poprzednim poscie.
Andromeda to zupelnie inne geny i inne palenie. Poszla bardziej w sative i w zwiazku z tym jest jak wy to mowicie slabsza, choc przyznam ze palilem tylko zapylona :)
Hashkush znajdziesz jeszcze w satindi.eu
Na szt. zakupisz

kup chociaz to bedziesz mial polowe rownania :)
Ostatnio zmieniany: 8 lata 2 tygodni temu przez Pingwin.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: KoneserDzikiBill

Co na out 2016? Alternatywa dla ffeminizowanych nasion Warr'a 8 lata 2 tygodni temu #116

  • LfWEED
  • LfWEED Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 171
  • Zebranych lumenów: 189
Jeśli tak bardzo zależy Tobie na axhk to mam dwie pestki które wygrzebalem na out 2015.też bardzo przypadła mi do gustu ta odmiana Ale końcem kwietnia emigruje do Holandii i zabieram ze sobą tylko automaty wiec z bólem serca mogę je oddac:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, KoneserDzikiBill

Co na out 2016? Alternatywa dla ffeminizowanych nasion Warr'a 8 lata 2 tygodni temu #117

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Pingwin napisał:
KoneserDzikiBill napisał:
Jak by ktos mial chociaz 1szt zebym zrobil weki to bede wdzieczny. Ew moge się wymienic. No chyba że Andromeda x HK ma podobne dzialanie to nie sepie:)

Koza cos wspominal ale on juz je pewnie wykielkowal.... i nie zostawil nic na przedluzenie lini :)
Ta Ambrosia fajna byla widac ja na moim pierwszym zdjeciu w poprzednim poscie.
Andromeda to zupelnie inne geny i inne palenie. Poszla bardziej w sative i w zwiazku z tym jest jak wy to mowicie slabsza, choc przyznam ze palilem tylko zapylona :)
Hashkush znajdziesz jeszcze w satindi.eu
Na szt. zakupisz
kup chociaz to bedziesz mial polowe rownania :)

potwierdzam wszystko co miałem wykiełkowałem :side: jak koś będzie chciał klona nie ma problemu :D
potwierdzam x2 na satindi są jeszcze pestki Warra i można kupić co też uczyniłem, niedługo kiełkuje i chyba coś jeszcze dokupię na przedłużenie linii :mrgreen:
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Chuck

Co na out 2016? Alternatywa dla ffeminizowanych nasion Warr'a 8 lata 2 tygodni temu #118

  • KoneserDzikiBill
  • KoneserDzikiBill Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Buffalo soldier
  • Posty: 302
  • Zebranych lumenów: 439
  •  

  •  

LfWEED napisał:
Jeśli tak bardzo zależy Tobie na axhk to mam dwie pestki które wygrzebalem na out 2015.też bardzo przypadła mi do gustu ta odmiana Ale końcem kwietnia emigruje do Holandii i zabieram ze sobą tylko automaty wiec z bólem serca mogę je oddac:)

Z nieba mi spadles. Niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi :D
Jutro Ci podesle bezpieczne adresiwo. Mam nadzieje że jak wyemigrujesz to nas nie opuscisz :)
"Lecz nade wszystko – słowom naszym,
Zmienionym chytrze przez krętaczy,
Jedyność przywróć i prawdziwość:
Niech prawo zawsze prawo znaczy,
A sprawiedliwość – sprawiedliwość."...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: LfWEED

Co na out 2016? Alternatywa dla ffeminizowanych nasion Warr'a 8 lata 2 tygodni temu #119

  • Klepnix
  • Klepnix Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • .
  • Posty: 2002
  • Zebranych lumenów: 4582
  •  

  •  

Koza napisał:
Pingwin napisał:
KoneserDzikiBill napisał:
Jak by ktos mial chociaz 1szt zebym zrobil weki to bede wdzieczny. Ew moge się wymienic. No chyba że Andromeda x HK ma podobne dzialanie to nie sepie:)

Koza cos wspominal ale on juz je pewnie wykielkowal.... i nie zostawil nic na przedluzenie lini :)
Ta Ambrosia fajna byla widac ja na moim pierwszym zdjeciu w poprzednim poscie.
Andromeda to zupelnie inne geny i inne palenie. Poszla bardziej w sative i w zwiazku z tym jest jak wy to mowicie slabsza, choc przyznam ze palilem tylko zapylona :)
Hashkush znajdziesz jeszcze w satindi.eu
Na szt. zakupisz
kup chociaz to bedziesz mial polowe rownania :)

potwierdzam wszystko co miałem wykiełkowałem :side: jak koś będzie chciał klona nie ma problemu :D
potwierdzam x2 na satindi są jeszcze pestki Warra i można kupić co też uczyniłem, niedługo kiełkuje i chyba coś jeszcze dokupię na przedłużenie linii :mrgreen:
Przedłużenie linii genów Warra, to chyba Priorytet! starych growerów

Pingwin
ty coś, kiedyś wspominałeś, że masz ich kilka.?
.....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Co na out 2016? Alternatywa dla ffeminizowanych nasion Warr'a 8 lata 2 tygodni temu #120

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

Mam:
SxAxCDGxHK
SxAxCDG
GxAxCDG
GGxHPxCDG
HKxCDG

plus krosy andromedy X hk f1,f2 oraz AndrxHK x GACDGHK
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany