Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Informacje i rozmowy dotyczące odmian OUTDOOR ...

TEMAT: Co na out 2016? Alternatywa dla ffeminizowanych nasion Warr'a

Co na out 2016? Alternatywa dla ffeminizowanych nasion Warr'a 8 lata 2 miesiąc temu #21

  • LfWEED
  • LfWEED Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 171
  • Zebranych lumenów: 189
uważaj z tym grapkiem w 2015 1 egzemplarz był u znajomego pod domem i owszem ładnie rosl do 5 grudnia stał na strychu:)top ów ogrom wielkości 2l butelki Ale wyszło istne siano które coś tam smakowało ale nic nie Klepalo rok wcześniej miałem fajne ogragludkie bobki jasno zielone o cytrusowym smaku gotowe 20.10 wiem ze jestes mistrzem outdoora Ale jako życzę tobie jak najlepiej to nie chciałbym żebyś skończył z niedojrzalymi krzakami:(
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza

 
 
 

Co na out 2016? Alternatywa dla ffeminizowanych nasion Warr'a 8 lata 2 miesiąc temu #22

  • gandzior44
  • gandzior44 Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 225
  • Zebranych lumenów: 401
  •  

  •  

Grapka Out miałem ok 3 lata temu i był okey. Ale z tego co słyszałem hermi i Female Seeds zrezygnowalo z jego produkcji, a szkoda bo tez sie na niego czaiłem.
Warry są naprawde spoko i napewno posadzę jakieś w sezonie ale pierwsze skrzypce bedzie grała moja osobista faworytka, od lat, Purple Maroc od Female Seeds. Nigdy sie na tym strain'ie nie zawiodłem. Daje dobry haj, zbite topy, plon w pełnym słońcu luźno 300+ gram.
No chyba, że mnie olśni ktoś w tym temacie jakąś odmianą, świetym grallem, która pobije marokanke.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Co na out 2016? Alternatywa dla ffeminizowanych nasion Warr'a 8 lata 2 miesiąc temu #23

  • I.D
  • I.D Avatar
GGS przed sezonem bedzie mial nowosci.,
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Co na out 2016? Alternatywa dla ffeminizowanych nasion Warr'a 8 lata 2 miesiąc temu #24

  • Anubis
  • Anubis Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Świado­mość śmier­ci po­budza do życia.
  • Posty: 43
  • Zebranych lumenów: 92
Ja postawiłem na markę "holenderskiego skuna". Nie mam pojęcia czy był to dobry wybór z tego względu, że to będzie mój pierwszy outdoor jak i pierwsza uprawa :) Zamówiłem od nich 5 x auto ak-47 i 3 x early skunk. Komercyjnie, ale liczę, że chociaż te 200 g pęknie na zimę :)

PS* Gdyby ktoś miał jakieś ciekawe informacje na temat tych odmian był bym bardzo wdzięczny.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Co na out 2016? Alternatywa dla ffeminizowanych nasion Warr'a 8 lata 2 miesiąc temu #25

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Anubis - Zauważyłem, że zazwyczaj te nasiona wyprodukowane przez sklep są do dupy. Staraj się wybierać nasiona dobrych i rekomendowanych breederów :)

Zajrzyj do działu strain wall - może tam znajdziesz jakieś informacje dot. odmian, które Cię interesują :)


:bongo:
Ostatnio zmieniany: 8 lata 2 miesiąc temu przez Bongjour.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:Co na out 2016? Alternatywa dla ffeminizowanych nasion Warr'a 8 lata 2 miesiąc temu #26

  • Chuck
  • Chuck Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • 4:20
  • Posty: 361
  • Zebranych lumenów: 545
  •  

  •  

Anubis napisał:

PS* Gdyby ktoś miał jakieś ciekawe informacje na temat tych odmian był bym bardzo wdzięczny.

Ak47 szukaj w stainwall i w smoke raportach.
Give me the sun I'll give you the buds
I don't have gun so don't call the caps

Pozdro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

Co na out 2016? Alternatywa dla ffeminizowanych nasion Warr'a 8 lata 2 miesiąc temu #27

  • Sandacz
  • Sandacz Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • Padlinożerca!!!
  • Posty: 1096
  • Zebranych lumenów: 2454
  •  

  •  

I.D napisał:
GGS przed sezonem bedzie mial nowosci.,



ahhh nowosci nowosciami ale przydało by sie cos zebrać z nowosci :)
nowosci sezonowe trafiaja spod lampy na naturalne słonce, i nowosc moze zaindukowac we wrzesniu albo wcale :)
na nowosci nie ma co sie napalac :) no chyba ze automaty i poł Automaty :)


pozdro
Sandacz :rolling:
Masz jedno życie, nie zmarnuj jego!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

Co na out 2016? Alternatywa dla ffeminizowanych nasion Warr'a 8 lata 2 miesiąc temu #28

  • Ganjamatyk
  • Ganjamatyk Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 348
  • Zebranych lumenów: 398
  •  

  •  

Anubis napisał:
Ja postawiłem na markę "holenderskiego skuna". Nie mam pojęcia czy był to dobry wybór z tego względu, że to będzie mój pierwszy outdoor jak i pierwsza uprawa :) Zamówiłem od nich 5 x auto ak-47 i 3 x early skunk. Komercyjnie, ale liczę, że chociaż te 200 g pęknie na zimę :)

PS* Gdyby ktoś miał jakieś ciekawe informacje na temat tych odmian był bym bardzo wdzięczny.

Auto AK 47 , jak dasz mu ze 15 litrów , dużo słońca np. od 15 maja , to da ci i ze 100 gram z krzaka.Miałem wiem co mówię.

Early skunk ? Da ci sporo , ale ponoć pleśnieje pod koniec.

Zadbaj w tym przypadku o środek na pleśń - Teldor.

Pozdro
"Tak bowiem jest: kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem RADOSNEGO DAWCĘ MIŁUJE BÓG." (2 List św. Pawła do...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Co na out 2016? Alternatywa dla ffeminizowanych nasion Warr'a 8 lata 2 miesiąc temu #29

  • Anubis
  • Anubis Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Świado­mość śmier­ci po­budza do życia.
  • Posty: 43
  • Zebranych lumenów: 92
Ganjamatyk napisał:

Auto AK 47 , jak dasz mu ze 15 litrów , dużo słońca np. od 15 maja , to da ci i ze 100 gram z krzaka.Miałem wiem co mówię.

Early skunk ? Da ci sporo , ale ponoć pleśnieje pod koniec.

Zadbaj w tym przypadku o środek na pleśń - Teldor.

Pozdro

W takim razie chyba się pośpieszyłem z tym early skunkiem... Spot, na którym skunki miały się rozwijać jest dosyć podmokły, a raczej bagienny... Ciekawe czy preparat na pleśń spełni tu swoją rolę? Ah, człowiek uczy się na błędach...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Co na out 2016? Alternatywa dla ffeminizowanych nasion Warr'a 8 lata 2 miesiąc temu #30

  • KoneserDzikiBill
  • KoneserDzikiBill Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Buffalo soldier
  • Posty: 302
  • Zebranych lumenów: 439
  •  

  •  

Ale ze co ? Myślicie ze Warr nie wróci ? To jakies potwierdzone info ze zaginął w akcji? Kurde, czyli ze co ? Ze nie będzie jego pestek? :/
"Lecz nade wszystko – słowom naszym,
Zmienionym chytrze przez krętaczy,
Jedyność przywróć i prawdziwość:
Niech prawo zawsze prawo znaczy,
A sprawiedliwość – sprawiedliwość."...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany