Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Informacje i rozmowy dotyczące odmian OUTDOOR ...

TEMAT: Outdoor Projekt

Outdoor Projekt 7 lata 11 miesiąc temu #121

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6340
  •  

  •  

Nawigator napisał:
Nie mam nic do Warra ,sam wysadzam co roku kilka jego pestek ale oprócz niego jest wielu innych dobrych breederów którzy produkują świetne,szybkie pestki pod nasz klimat wiec nie rozumiem tego całego zamieszania o jego nieobecnośc.Warr tworzy dobre dobre pestki ale nie wychwalajmy go pod niebiosa jest jeszcze kilka rzeczy nad którymi mógłby popracowac np;stabilnośc odmian bo do tej pory to rostrzał fenotypów z jednej odmiany jak seria z karabinu,z każdej pestki inny krzak i rózny czas dochodzenia jedne wczesne,drugie na Listopad.


Na pewno jest wielu breederów lepszych czy też gorszych, ale WARR to nasz forumowy ziomek, zawsze wspierał open seedy czy konkursy, nasi użytkownicy chwalą sobie jego nasiona, inni producenci się tu nie udzielają więc za nim tęsknią i się martwią, po prostu :)

:bongo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, SensiSoul, gandzior44, KLICZKO, OCoBiega

 
 
 

Outdoor Projekt 7 lata 7 miesiąc temu #122

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

Nawigator napisał:
Nie mam nic do Warra ,sam wysadzam co roku kilka jego pestek ale oprócz niego jest wielu innych dobrych breederów którzy produkują świetne,szybkie pestki pod nasz klimat wiec nie rozumiem tego całego zamieszania o jego nieobecnośc.Warr tworzy dobre dobre pestki ale nie wychwalajmy go pod niebiosa jest jeszcze kilka rzeczy nad którymi mógłby popracowac np;stabilnośc odmian bo do tej pory to rostrzał fenotypów z jednej odmiany jak seria z karabinu,z każdej pestki inny krzak i rózny czas dochodzenia jedne wczesne,drugie na Listopad.

Na kazdego breedera mozna cos znaleźć, nawet na znane duze zachodnie firmy. Trudna branża ;)

Tak czy inaczej u mnie tylko jego geny tak wygladaja na początku sierpnia :)

GloriaxAxCDG:

















Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Outdoor Projekt 4 lata 1 miesiąc temu #123

  • Gwyhyr
  • Gwyhyr Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Na pohybel skurwysynom!
  • Posty: 246
  • Zebranych lumenów: 799
  •  

  •  

siema czy ktoś wie czy pestki Warra gdzieś sa? znalazłem na satindi ale czy to nie wał?
,,Zaciągnij się zielem przyjacielu, to rozjaśni twój zamglony umysł..."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Pingwin

 

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany